Mitmeotstarbeline adapter TP6
Mitmeotstarbeline adapter TP6
Adapter TP-6 sobib telefonivestluste lindistamiseks, toimides mitmeotstarbelise kõrvaklapina/telefoniväljundina. Ühendage adapter diktofoni mikrofoniühendusse "MIC" ja kasutage teises otsas asuvat kõrvaklappi samaaegseks kuulamiseks. Telefonivestluse ajal registreerib mitmeotstarbeline adapter TP-6 mõlema kõneleja hääle ja saadab selle diktofonisse.
See adapter ühendub 2,5 mm ühendustega. Kui soovite kasutada seda adapterit 3,5 mm ühendusega diktofoniga, siis tuleb Teil lisaks muretseda ka pistikuadapter PA-3.

Märkus: Mitmeotstarbeline adapter TP-6 on mõeldud juhtmega lauatelefonide jaoks (mitte mobiiltelefonide või juhtmeta digitaalsete telefonide jaoks). Kui kasutate mitmeotstarbelist adapterit TP-6 mobiiltelefoniga, siis salvestatakse ka soovimatut taustamüra.

Märkus: Digitaalsete diktofonidega DM-10/DM-20 kasutamiseks valige menüüs parameetrile EXT. INPUT väärtuseks Monaural Input (monosisend).


Trüki

Go