Professionaalsete fotograafide vajadused on väga erinevad ja sõltuvad nende tööalast. Kuid kõik professionaalsed fotograafid vajavad suurepärast pildikvaliteeti ja ergonoomselt kasutatavat fotoparaati. Olympus E-süsteem on näidanud end ideaalse töö ja suurepärase pildikvaliteedi poolest.
   
Kunsti ja maalimise alane diplom, "Escuela de Bellas Artes", Granada, Hispaania.
Verbaalse ja visuaalse suhtluse ja fotograafia alane diplom, Berliini Kaunite Kunstide Kolledž, õpetajaks professor Braun.
Mitmed külastused Jaapanisse, Inglismaale, Šveitsi ja Hispaaniasse.
Kunstiline direktor rahusvahelistes agentuurides.
Fotoekskursioonid Hiinasse, USA-sse, Austraaliasse, Indiasse ja Venemaale.
Alates 1982. aastast vabakutseline fotodisainer Hamburgis.

Kanjo Take on Vabakutseliste Fotograafide Föderatsiooni BFF (German Association of Free-Lance Photographers) juhatuse liige. Tema tööd on tuntud vormi selge ja esteetilise vähendamise poolest. Kanjo Take loeb oma klientide hulka Steinway & Sons, Martini, Beck's, Warsteiner, Deutsche Bank, Olympus Europe, Unilever, Gruner + Jahr, Adidas ja Johnnie Walker.
http://www.kanjotake.de/
Vaata suuremalt Vaata suuremalt Vaata suuremalt Vaata suuremalt
       
Vaata suuremalt Vaata suuremalt Vaata suuremalt Vaata suuremalt
       
   
Vaata suuremalt Vaata suuremalt