Automaatne ja käsitsi seadistamine
Täpne valgustus
Kaks eraldi välklampi
Välklampide valgustugevuse tasakaalu saab muuta
Kaksik-välklamp See kaksik-välklamp pakub väga mitmekülgseid võimalusi ja ühtlast valgustust lähivõtete tegemisel ja dokumentide pildistamisel ning võimaldab ka tugevaid varjuefekte luua.
Kaht eraldiseisvat välklampi saab kaasasoleva välklambi-kontaktirõnga SR-1 abil seada mistahes asendisse või mistahes nurga alla. Lisaks võivad välklambid sähvatada koos või ühekaupa. Samuti saab muuta välklampide valgustugevuste vahelist tasakaalu kuni suhteni 8:1. Sellesse seadistusvahemikku mahub 19 seadistuskohta, mis tagavad suurepärase juhitavuse ja samas ikkagi ka ideaalse üldise särituse.
Selle kaksik-välklambi saab paigaldada objektiividele ZUIKO DIGITAL 11-22 mm, 14-54 mm (versioon I) ja 50-200 mm (versioon I - mitte SWD) nende bajonett-ühenduse abil ning lähivõtete objektiivile ZUIKO DIGITAL 50 mm välklambi-adapterrõnga abil.

Lähivõtete välklambi-juhtsüsteem Lähivõtete välklambi-juhtsüsteemi FS-FC1 saab paigaldada lihtsalt digitaalse peegel-fotoaparaadi Olympus E-1 välklambiühendusele ning see süsteem hõlbustab lähivõtete tegemist TTL automaatse välklambi abil. See lähivõtete välklambi-juhtsüsteem on saadaal nii eraldi tootena kui rõngas-välklambi komplekti osana ja kaksik-välklambi komplekti osana. Välklambi optimaalseks tööks soovitame kasutada kõrgepinge-toiteallikat SHV-1.

|