You appear to be browsing this site using Internet Explorer 6. This browser is now out of date.
For safer, more reliable browsing it is recommended that you upgrade your browser to one of these browsers:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Press Centre

Press releasesView all

 • 01.11.2017

  Olympus pakub piiratud aja jooksul võimalust osa saada valitud OM-D kaamerate ja M.Zuiko objektiivide boonuskampaaniast

  Alates tänasest saab ühe OM-D kaamera ja mitmete M.Zuiko objektiivide ostmisel kasutada Olympuse eripakkumist: kõigil, kes ostavad kampaaniatoote, valikust kuhu kuulub üks kaameramudel ja kuus objektiivi, vahemikus 1. november 2017 kuni 15. jaanuar 2018, on õigus saada iga ostetava toote pealt kuni 100 eurot boonust– kõikide kampaaniatoodete ostmisel kokku kuni 625 eurot.

  Read more Add to downloads Direct download
 • 25.10.2017

  Olympus täiendab M.Zuiko F1.2 PRO fiksobjektiivide seeriat kahe uue toote võrra

  Olympus on tulnud välja kahe uue F1.2 PRO fiksobjektiiviga; M.Zuiko Digital ED 17mm F1.2 PRO ja M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 PRO. Need kaks objektiivi lisanduvad olemasolevale M.Zuiko Digital ED 25mm F1.2 PRO objektiivile ja moodustavad üheskoos M.Zuiko F1.2 PRO fiksobjektiivide seeria, erakordselt kompaktse ja kerge süsteemi, mis pakub F1.2 juures võrreldamatut mobiilsust.

  Read more Add to downloads Direct download
 • 31.08.2017

  Olympus OM-D E-M10 Mark III: ideaalne reisikaaslane

  Olympus on lansseerinud uue mudeli, mis kuulub mitmeid auhindu võitnud OM-D seeriasse – selleks on OM-D E-M10 Mark lll. E-M10 Mark lll, millel on kaunis disain ja mitmed oma klassi parimad tehnoloogiad, mis on laenatud teistelt kõrgelthinnatud OM-D seeria mudelitelt, lubab pildistajatel astuda järgmise sammu fotograafia rõõmude avastamise rajal.

  Read more Add to downloads Direct download
 • 17.05.2017

  Uus ultratugev Tough! TG-5 kaamera Olympuselt on valmis kõikideks katsumusteks igasugustes tingimustes

  Kui otsid ülimalt vastupidavat kaamerat, mida saaks kõikjal kasutada, et oma uute seikluste tipphetkedest jäädvustusi teha, oled leidnud oma klassi parima. Olympus tutvustab TG-5 mudeli näol oma uut parimat Tough! kaamerat, millel on märkimisväärsed uuendused.

  Read more Add to downloads Direct download
 • 15.05.2017

  Võta suvest viimast, kasutades valitud OM-D kaamerate ja M.ZUIKO DIGITAL objektiivide eripakkumist

  Olympus esitleb sellel suvel mitmeid spetsiaalseid Olympus OM-D kaamerate ja M.ZUIKO DIGITAL objektiivide eripakkumisi: sooritades ostu vahemikus 15. mai – 15. juuli 2017 tootevalikust, mis sisaldab kahte kaameramudelit ja viite objektiivi, on sul õigus saada iga ostetud toote pealt kuni 100€ boonust – kõikide toodete ostmisel kokku kuni 550€.

  Read more Add to downloads Direct download
 • 08.05.2017

  Olulised püsivarauuendused suurendavad veelgi Olympus OM-D E-M1 Mark II, OM-D E-M5 Mark II ja PEN-F mudelite võimekust.

  Täna avaldatakse uued olulised püsivarauuendused Olympus OM-D E-M1 Mark II, OM-D E-M5 Mark II ja Olympus PEN-F kompaktsüsteemi kaameratele ja M.ZUIKO DIGITAL objektiividele.

  Read more Add to downloads Direct download
 • 08.12.2016

  Olympus DM-720: noorte ettevõtjate ajakasutuse tõhustamiseks

  Igapäevased ärikohtumised, pidev liikvelolek ja ideedest tulvil mõtted: tänapäeva noortel ettevõtjatel on alati kiire. Kontrolli säilitamiseks on vaja head organiseeritust ja efektiivset ajakasutust. Selles osas on abiks uus Olympus DM-720 helisalvesti.

  Read more Add to downloads Direct download
 • 08.12.2016

  Helisalvestus ühe nupuvajutusega – Olympus VN-541PC on õppurile täiuslikuks kaaslaseks

  Kui soovid oma ülikooliõpingute töövoogu optimiseerida, siis on see uus salvesti just see, mida vajad. Olympus VN-541PC digitaalne helisalvesti on ideaalne abivahend kõikide nende loengute, õppematerjalide kuhjade ja sagedaste eksamitega toimetulekuks.

  Read more Add to downloads Direct download
 • 01.12.2016

  Uus püsivara versioon tagab ühilduvuse

  Olympus on pühendunud pidevate täienduste ja uuenduste tegemisele, pakkudes regulaarseid püsivara uuendusi. Uus OM-D ja PEN-F kaamerate püsivara uuendus toob kaasa uued funktsionaalsused ja ühilduvuse uute Olympus toodetega.

  Read more Add to downloads Direct download
 • 02.11.2016

  Kompaktne ja kerge, ent samas vastupidav STF-8 makrovälklamp

  Olympus OM-D missiooniks on anda profifotograafidele ja entusiastidele täpselt seda, mida nad soovivad. Mitte üksnes uus OM-D E-M1 Mark II ei sea uusi kiiruse ja mobiilsuse standardeid, vaid kogu saadaval olev süsteem on loodud selleks, et viia professionaalid ning fotoentusiastid üle fotograafia kergemale poolele.

  Read more Add to downloads Direct download