You appear to be browsing this site using Internet Explorer 6. This browser is now out of date.
For safer, more reliable browsing it is recommended that you upgrade your browser to one of these browsers:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Andmekaitse

Konfidentsiaalsusmärge

1. Sissejuhatus

Me oleme Olympus Europa SE & CO. KG, (Amsinckstr. 63, 20097 Hamburg, Saksamaa). Kasutades sõnu „me / meie oma / meie”, viitame ettevõttele Olympus Europa SE & CO KG.

Mõiste „isikuandmed” tähendab igasugust teavet, mis viitab teile isiklikult, kaasa arvatud teie nimi, e-posti aadress ja postiaadress.

Palun lugege alljärgnevaid privaatsuspõhimõtteid, et teaksite, kuidas me teilt saadud isikuandmeid kasutame. Lugege need põhimõtted läbi, enne kui meile oma isikuandmeid annate. Teil ei ole vaja meile mingeid isikuandmeid anda, kui meie veebilehte lehitsete.

Kui teil on meie privaatsuspõhimõtete kohta küsimusi, siis võite igal ajal meiega ühendust võtta aadressil.

Võime privaatsuspõhimõtteid aeg-ajalt uuendada. Viimase uuenduse kuupäev on leheküljel näha. Seega palun vaadake meie privaatsuspõhimõtteid iga kord, kui oma isikuandmeid meile annate.

2. Millal me andmeid kogume?

Me kogume isikuandmeid, kui teete meie veebilehe kaudu järgnevat:

 • registreerute kaupade või teenuste tellimiseks;
 • kandideerite meile või mõnesse meie filiaali tööle (palun vaadake meie eraldi privaatsuspõhimõtteid, milles küsitakse teie nõusolekut, enne kui saate kasutada meie veebipõhist rakendust);
 • esitate interneti teel muid päringuid;
 • küpsiste ja muu tehnoloogiaga seotult.

3. Milliseid isikuandmeid me teilt kogume?

Registreerumisel kogume järgmisi isikuandmeid:

 • nimi;
 • postiaadress;
 • telefoninumber;
 • e-posti aadress;
 • muud andmed, mida esitate oma kandideerimisavalduses (palun vaadake meie eraldi privaatsuspõhimõtteid, milles küsitakse teie nõusolekut, enne kui saate kasutada meie veebipõhist rakendust);
 • muud isikuandmed, mida olete meile vabatahtlikult andnud;
 • küpsiste ja muu tehnoloogiaga seotud kasutusandmed.

4. Mida me teie isikuandmetega teeme?

Kui annate meile mingeid ülalnimetatud isikuandmeid, kasutame neid selleks, et:

 • töödelda teie kaupade ja teenuste tellimusi;
 • pidada teiega kirjavahetust teie tellimuste teemal ja anda teile teavet meie uusimate uudiste või eripakkumiste kohta, mis võivad teid huvitada, välja arvatud, kui olete valinud võimaluse neid mitte saada;
 • vastata teie päringutele ja anda teile teavet meie uusimate uudiste või eripakkumiste kohta, mis võivad teid huvitada, kui olete valinud võimaluse neid saada;
 • töödelda teie kandideerimisavaldust ja pidada teiega sel teemal kirjavahetust;
 • küpsiste ja muu tehnoloogia all nimetatud eesmärkidel.

5. Kellele me teie isikuandmeid edastame?

Me võime jagada interneti kaudu teilt saadud isikuandmeid oma kontsernis. Muul juhul avaldame isikuandmeid üksnes valitsusasutustele ja õiguskaitseorganitele, meie õigusjärglastele ja meie tarnijatele, et töödelda andmeid eespool nimetatud vajadusteks.

6. Isikuandmete edastamine rahvusvahelisel tasandil

Kuna internet on üleilmne keskkond, siis toob interneti kasutamine isikuandmete kogumiseks ja töötlemiseks ülalkirjeldatud viisil paratamatult kaasa andmete piiriülese leviku rahvusvahelisel tasandil. Seega meie veebilehte lehitsedes ja meile oma isikuandmeid andes nõustute, et me töötleme teie isikuandmeid eespool nimetatud alustel.

7. Küpsised ja muud tehnoloogiad

Kui vaatate meie veebilehti, veebiteenuseid, interaktiivseid rakendusi, e-posti uudiseid ja reklaami, siis salvestame teavet teie arvuti kõvakettale nn küpsisena (see on põhimõtteliselt väike tekstifail või üksik GIF-fail). Küpsiste abil saame kohandada oma veebilehed teie huvide ja eelistuste kohaselt. Näiteks võib küpsis sisaldada teavet, millistel lehekülgedel olete käinud, mis võimaldab meil teie järgmise külaskäigu ajal veebilehte teie jaoks kohandada. Küpsised ei võimalda meil ülejäänud arvutile suuremat ligipääsu.

Selleks, et analüüsida oma turunduskampaaniate edukust, kasutame ka muid tehnoloogiaid, näiteks veebimajakaid ja jälituspiksleid. Me kasutame ka kolmanda isiku tehnoloogiaid, mis aitavad meil analüüsida, kus külastajad meie veebilehel käivad ja mis neid külastamise ajal huvitab. Kolmas osapool võib ka kasutada teavet teie käikude kohta sellele ja muudele veebilehtedele, et muuta oma tooteid ja teenuseid paremaks ning teha reklaami toodetele ja teenustele, mis võiksid teile huvi pakkuda. Kui soovite nimetatud tegevuste kohta lisateavet ja tahate teada, millised on teie võimalikud valikud, et kolmas osapool sellist teavet ei kasutaks, siis klõpsake siin .

Enamik veebilehitsejaid võimaldab teil küpsised kustutada või saada hoiatuse, enne kui küpsis teie kõvakettale salvestatakse. Palun vaadake oma veebilehitseja juhiseid või abiekraani, et saada selle kohta rohkem teada. Kui otsustate aga küpsiseid oma arvutisse mitte lubada, siis ei pruugi te saada veebilehel teatud teenuseid või võimalusi kasutada.

8. Linkide kaudu teiste veebilehtede külastamine

Meie veebilehel on hüperlingid kolmandate osapoolte veebilehtedele, mida omavad ja hoiavad käigus kolmandad isikud. Nendel veebilehtedel on oma privaatsuspõhimõtted ja me palume teil tungivalt need läbi lugeda. Nimetatud põhimõtted reguleerivad isikuandmete kasutamist, mida neile veebilehtedele jätate, kui seal käite. Me ei võta endale mingit vastutust seoses kolmandate isikute veebilehtede privaatsuspõhimõtetega ning te kasutate neid veebilehti omal riisikol.

9. IP-aadressid

Me uurime külastussuundumusi, sest meid huvitab teabe edukas levitamine oma veebilehtede kaudu. Meie server loob logifailid, mis sisaldavad sellist infot nagu teie IP-aadress, milliseid lehekülgi vaatasite ja kui kaua lehel viibisite. Koostame analüüsitarkvara abil aruandeid, mis aitavad meil rohkem teada saada selle kohta, kuidas oma veebilehti teile meeldivamaks muuta. Veebianalüüsi tarbeks muudetakse IP-aadress anonüümseks. Logifaile puhastatakse korrapäraselt. IP-aadress on number, mille teie arvutile on määranud teie internetiteenuse pakkuja, et teil oleks internetiühendus.

10. Teie õigused seoses teie isikuandmetega

Teil on õigus küsida meie käest koopiat isikuandmetest, mis meil teie kohta on, ja paluda meil parandada andmetes leiduvaid vigu. Palun saatke oma soov andmekaitsejuhile aadressil. Me teeme kõik mõistlikud jõupingutused, et anda teile, parandada või kustutada meie failides teie kohta säilitatavaid isikuandmeid.

Lisaks on teil õigus igal ajal esitada protest enda isikuandmete kasutamise kohta. Palun teavitage meid kas meie kontaktaadressil või eespool toodud e-posti aadressil.

Juuli 2016
Olympus Europa SE & CO. KG
Andmekaitsejuht