Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Eesti

    Riikide leheküljed

ODDS: nutitelefoni põhine professionaalne dikteerimine. Igal pool. Igal ajal.

Väldi ootamatuseid

Dikteeri, annoteeri ja saada. iPhone / Android operatsioonisüsteemidega toimiv Olympus Dictation rakendus on imelihtne salvestusrakendus, mis võimaldab käigupealt salvestusi teha. Lihtne redigeerimine – sisestamine, ülekirjutamine – ja saatmine, et helifail transkriptsiooni saaks. Ettevõtetele tähendab see suuremat efektiivsust, väiksemaid kulusid ja paremat ajakasutust.

Olympus Dictation rakendus
Android ja iPhone jaoks

Tasuta prooviversioon!

Miks mitte proovida ODDS-i koos meie ODMS transkriptsioonitarkvaraga, et oma dikteerimisrakendusest viimast võtta? Lae alla ODMS R7 transkriptsioonimoodul ja proovi seda 60 päeva jooksul tasuta.

Salvesta arvutisse >

ODDS - professionaalne pilvelahendus

Olympus Dictation Delivery Service (ODDS) Haldab iPhone ja Android operatsioonisüsteemidega toimiva Olympus Dictation rakenduse abil salvestatud kõnefailide edastust. Juhul kui sul on ootamatult vaja midagi dikteerida ja isiklikku professionaalset helisalvestit ei ole kaasas, saad hõlpsalt salvestuse teha ja selle oma organisatsiooni süsteemi töövoogu lükata, et salvestuse transkriptsioon saaks tehtud juba enne kui ise kontorisse tagasi jõuad.

Olympus Dictation . iPhone/Android jaoks

Olympus Dictation Delivery Service (ODDS)

ODMS Transkriptsioonimoodul

DSS-fail

DSS-fail

DSS-fail

Administraator

Olympus Dictation Portal

ODDS Server

https

E-mail / ftps

Tekstisisestaja

Tekstisisestaja

Tekstisisestaja

Andmeturve on kõige tähtsam

Ettevõtte andmed on sageli selle kõige suurem varandus. Kui iPhone või Android operatsioonisüsteem koos Olympus Dictation rakendusega on ODDS’ga ühendatud, saab ettevõte kasutada mitmeid turvamisvõimalusi. Dikteeritud helifailid saab salvestada DSS Pro formaadis koos 256-bitise AES krüpteeringuga. See tähendab, et dikteeritud failid on kaitstud juba enne kui need HTTPS või ftp teel edastatakse – ja neid ei saa ükski soovimatu isik kuulata mitte üheski edastusetapis.

Sujuv integreerimine olemasolevatesse töövoogudesse

Heliformaat DSS Pro, mis on professionaalsete kõnetöötluslahenduste tunnustatud standard, tagab sujuva integreerimise ja võimaldab teha järeltöötlust, et kõne võiks saada transkriptsiooni igas maailma nurgas. Sellised metaandmed nagu autori ID ja töötüübid salvestatakse samuti dikteeritud faili endasse. Dikteeritud faile on võimalik ka ettevõtte ftp serverisse saata, et tekstisisestajad saaksid dikteeritud failidele ligi pääseda olenemata oma asukohast.

 

Olympus Dictation Portal

Olympus Dictation Portal (ODP) on väga turvaline ja paindlik veebipõhine konfigureerimistöörist, mis võimaldab administraatoritel keskselt hallata Olympus Dictation rakendust ja vastavaid ODDS litsentse. Selliste konfigureerimisprobleemidega nagu dikteeritud failide sihtaadressid ja krüpteerimisseadistused tegeleb administraator, mis tähendab, et autorid (ja lõppkasutajad) saavad vabalt keskenduda oma rakenduse abil dikteerimisele. See hoiab asjad võimalikult lihtsatena ja välistab kasutajavead.

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna

Tööelus on mitmeid olukordi, kus jutt maksab vaid siis kui sellega kaasneb visuaalne tõestusmaterjal. Ja mitmete kirjeldavate tööprotsesside puhul on pildid asendamatud. Nüüd saavad eksperdid, konsultandid või hindajad lisada iga salvestatava kõnefaili juurde ka pildi – olenemata sellest, kas kõnefail salvestati Olympus DS-7000/DS-3500 salvesti või Olympus Dictation rakenduse abil. Heli- ja pildifailid saab korraga tekstisisestajale saata.

Dikteeritud kõnefail ja lisatud pilt

Teid võib huvitada ka see