Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Hooldusnõuanded

 • 08.01.2016

  Olympus DSS Player Pro R5 klienditoe pakkumise lõpetamine

  Olympus ei paku Olympus DSS Player Pro R5 tarkvarale alates jaanuarist 2016 enam kliendituge.

  Seetõttu Olympus sellele tarkvarale enam uuendusi ei paku. Kui teie DSS Player Pro R5 tarkvara ei toimi koos värskeimate turvauuenduste ja .NET süsteemiuuendustega korrektselt, soovitame teil oma dikteerimisüsteemi OMDS R6 (Olympus Dictation Management System) tarkvarale üle viia. ODMS R6 on jätkutoode, mis pakub värskeimaid omadusi (nt. kõnetuvastuse tugi) ja ühildub kõige uuemate operatsioonisüsteemidega.

 • 02.04.2014

  DS-4000 klienditoe pakkumise lõpetamine

  Klienditoe pakkumine Olympus DS-4000 tootele lõpetati aprillis 2013.

  Mida tähendab klienditoe pakkumise lõpetamine?
  See tähendab, et Olympus ja selle hooldustehased ei paku enam DS-4000 tootele tehnilist tuge ja tarkvara uuendusi ega teosta remonttöid .

  Mida see tähendab?
  See tähendab, et kui soovid oma arvutis kasutada värskeimat operatsioonisüsteemi, peaksid kasutama Olympuse värskeimat dikteerimisriistvara. Olympus ei saa garanteerida DS-4000 ja pärast 2013. aasta aprilli välja lastud operatsioonisüsteemide turvalist koostoimimist. DS-4000 kasutamine koos juhendis loetlemata operatsioonisüsteemidega ei ole soovitatav.