Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

LS‑P5

KÕIK-ÜHES kõrgresolutsiooniga heli
  • TRESMIC II
  • 96kHz/24bit
  • Bluetooth®

Järgmise põlvkonna helikvaliteet

Muljetavaldavad mõõtmed, võrreldamatu audiodisain

TRESMIC II suundkontroll

Salvesti on varustatud suummikrofoniga, mis ühendab kolmest mikrofonist tuleva sisendi ja kohandab 21 taseme ulatuses suunatust, säilitades seejuures helikvaliteedi. Vali stsenaariumile optimaalselt vastavad seaded, alates linnulaulust ja muusikast kuni loengute ja kohtumisteni.

96 kHz/24-bitine, lineaarne PCM salvestuskvaliteet

See võimaldab kasutada 96 kHz maksimaalset diskreetimissagedust ja lineaarset PCM salvestust kuni 24 bitise kvantimise bitisageduse juures (kolm korda sama palju infot kui CD-plaadil). Lisaks kadudeta kompressiooniga FLAC salvestus- ja esitusformaat, et säilitada kõrge helikvaliteet ning samas ka faili väikesed mõõtmed. MP3 heliformaat on samuti saadaval kuni 320kps.

Bluetooth® ühilduv

Heli monitooring juhtmevabalt ja täielik juhtimine nutitelefoni abil, kasutades DVR.Remote rakendust, mis on saadaval nii iOS kui ka Android jaoks. Kuni 10m (32ft) distantsilt.

Lae see alla App Store poest >
Lae see alla Play Store poest >

125dB SPL helikompressiooniga mikrofonid

Moonutusteta salvestus nii muusikast ja ümbritsevatest helidest, kui ka linnulaulust ja loengutest.

Salvestusrežiimid: Intelligentne Auto, Manuaal ja Nutikas

Intelligentne Auto reguleerib automaatselt sinu helitasemeid dünaamiliselt. Manual režiim võimaldab helitaset peenhäälestada vastavalt heliallika valjusele. Meie uus Smart režiim määrab optimaalse helitaseme, kuulates enne salvestama hakkamist ümbritsevat keskkonda.

Bright Sound režiim kõne optimaalseks salvestamiseks

Uus “Bright Sound” režiim tagab selgemad salvestused räägitud jutust, näiteks videopäeviku pidamisel, loengutel või koosolekutel. Salvestamine, kasutades tõstetud keskmisi kuni kõrgeid tasemeid, võimaldab salvestada heli ning samas minimeerida taustahelide efekte.

Kohandatavad salvestusrežiimid lihtsustavad salvestamist

LS-P5 salvestiga saab lisaks oma kohandatud seadete salvestamisele kärarikkas keskkonnas salvestamisel kasutada 2-Mic Noise Cancellation režiimi. See on salvestusrežiim nimega “Noisy Situation”, mis on loodud selleks, et salvestada juttu väga kärarikkas keskkonnas. Üks mikrofon kuulab taustamüra, samas kui kasutaja räägib teise mikrofoni.

Eelsalvestus tagab, et miski ei jää salvestamata

2-sekundise eelsalvestusega režiimis ei jää linnulaulu või loengute salvestamise võimalused aeglase reageerimise tõttu kasutamata. Salvestit saab juhtida ka DVR.Remote nutitelefonirakenduse abil.

Kombineeritud USB audiorežiim

Kasuta USB mikrofoni ja kõlarina. Sobib ideaalselt voogedastuseks või virtuaalsete veebikoosolekute pidamiseks.

Mõõtmed, ühilduvus ja mälu

Kergekaaluline. Vajad õigeid ühendusi, ükskõik kuidas salvestad.

Väikesed mõõtmed, suur heli

Vaatamata oma võimsatele mikrofonidele ja kahele toiteallikale on salvestil kompaktne disain mõõtmetega 39,6 x 112,2 x 16,1 mm ja see kaalub vaid 78g.

16GB sisemälu (+MicroSD pesa)

16GB sisemälu võimaldab talletada kuni 7 tundi 96kHz/24bitist Hi-Res või 21 tundi CD kvaliteediga salvestust. Lisaks saab kasutada kuni 2TB suuruseid Micro SD (XC Tüüp I) mälukaarte.

Kuni 37 tundi kestev toide

Komplekti kuulub 2 AAA NiMh taaslaetavat akut, mida saab laadida USB kaudu. Samuti on võimalik paralleelne toide ja aku laadimine.

Mikrofoni ja kõrvaklappide ühendus

LS-P5 salvestil on MIC-IN ja Line-In sisendid ning kõrvaklappide väljund, et ühendada see lisamikrofoniga või kasutada seda kaamera mikrofonina.

Sünkroniseerimisheli ja testheli videotele heli salvestamise lihtsustamiseks

Sünkroniseerimisheli võimaldab sul oma digitaalkaamerasse referentssignaali saata, et töötlust lihtsustada. Testheli abil saab reguleerida kaamera helisalvestuse tasemeid.

Statiivi pesa

LS-P5 salvestil on standardse ¼ tollise keermega kinnituspesa, et saaks selle kaamerale (sünkroonpesa adapteri abil) või mikrofoni statiivile kinnitada.

Integreeritud redigeerimis- ja esitusfunktsioonid

LS-P5 salvestil on palju integreeritud võimalusi, tänu millele pole arvutit vaja.

Normaliseerimine

Vaikse heli salvestamisel saab kasutada Normalization funktsiooni, mis suurendab helitugevust, säilitades seejuures kvaliteedi ja vältides moonutusi.

Helifaili lõikumine ja kärpimine

Integreeritud töötlusfunktsiooni abil saab pikki salvestusi tükeldada või kärpida otse LS-P5 salvestis ja järeltöötlus ei ole vajalik. Samuti on võimalik helifailidele sisse- ja väljahajumist lisada.

Kalendriotsinguga leiad oma salvestused kiiresti

Calendar Search funktsioon märgib salvestistele automaatselt kuupäevad ja kuvab need otsingu lihtsustamiseks kalendriformaadis.

Täiendavad esitusfunktsioonid

LS-P5 salvestil on Noise Cancellation funktsioon, mis tagab selge esituskvaliteedi ja efektiivne Voice Playback, mis jätab kõneta kohad automaatselt vahele ning esitab aja kokku hoidmiseks ja transkriptsiooni tegemise lihtsustamiseks vaid need faili osad, mis sisaldavad kõnet.

Kohandatavate kaustade abil saad oma salvestused hõlpsalt sorteerida

Lisaks kaustade loomisele saad neile lisada selliseid nimesid nagu „konverents“ või „loeng“. DVR.Remote nutitelefoni rakenduse abil on võimalik ka kausta ja faili nimesid muuta.

Mitte üksnes salvesti, vaid süsteem

LS System pakub mitmeid lisatarvikuid, sealhulgas mikrofone, juhtmeid, vutlareid ja toiteallikaid.

Teid võib huvitada ka see