Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

RecMic II:

Intelligentne ja paindlik USB mikrofon.

RecMic II:

Loodud saavutama täpsed kõnetuvastuse tulemused. Ka kärarikastes keskkondades.

RecMic II:

Ühenda ja esita

RecMic II seeria

KOGE KÕNE TEKSTIKS MUUTMISE UUT DIMENSIOONI. RecMic II seeria on loodud selleks, et vastata nende professionaalide kõrgetele nõudmistele, kes vajavad suurepärast kasutusmugavust ja tulemusi iga kõne tekstiks muutmise lahenduse korral. Selle uue seeria neli mudelit pakuvad innovaatilise müravähendustehnoloogia eksklusiivseid eeliseid, kuna on varustatud intelligentse kahe mikrofoni süsteemiga, mis tagab paindliku suunatuse ja müravähenduse. Kõikidel seadmetel on erakordselt sile UV-kate ja vaiksed nupud, et vähendada häirivaid puutehelisid. Mikroobivastane pealispind vastab hügieeninõuetele, mis on eriti olulised meditsiinivaldkonnas.

Vaikne keskkond

Soovid igasuguses keskkonnas saada täpse salvestuse? Igal pool ja igal ajal. Soovid oma asukohta vabalt valida ja nautida avatud aknast tulevat värsket õhku. Kuid sellisel juhul on alati ootamatu müra oht.

Kärarikas keskkond

RecMic II ei pea ootamatu kära pärast muretsema. Taustamüra mõju salvestuskvaliteedile on märkimisväärselt vähendatud.

Signaali moodustamine

Tänu RecMic II seeria innovaatilisele intelligentsele kahe mikrofoni süsteemile, suudab mikrofon taustamüra aktiivselt ignoreerida ja tagada kõnetuvastuse täpsuse.

Suunatus VÄLJALÜLITATUD

Mikrofonide tugev suunatus on kõnetuvastusega täpsete tulemuste saavutamise juures üks võtmeelemente. Kui suunatus on VÄLJALÜLITAUD, salvestub ümbritsev müra.

Suunatus SISSELÜLITATUD

Tänu kahele ringsuunalisele mikrofonile suudab RecMic II keskenduda ainult kõnelejale. Ümbritsev müra on suuresti „kõrvaldatud“.

Nutikas müravähenduse funktsioon tuvastav hääle ja hoiab selle sellisena nagu see on. Samal ajal ebaoluline või väheoluline heli summutatakse ilma häält moonutamata. Igal ajal. Igal pool.

Müra vähenduse ja suunatuse sätteid saab seadistada RCT (RecMic Configuration Tool) tarkvara või nupu kombinatsioonide abil ilma igasuguse tarkvarata (tutvu lühikese kasutusjuhendiga).

Salvesta arvutisse >

Torsten Hein ja Carsten Schulthes, DAZ Diktiertechnik tegevdirektorid, Saksamaal: „Testseadme salvestuskvaliteet ja kõnetuvastus on suurepärased, tänu ülitundlikele mikrofonidele ning tausthelide efektiivsele summutusele. Uus omadus on klaviatuuri eraldi ühendamise võimalus, mis tagab tarkvara ühilduvuse uue dimensiooni. Arvutid, mis tunnevad ära klaviatuurid, suudavad tuvastada ka Olympus RecMic II. See on Olympuse nutikas lähenemisviis IT-ressursside säästmiseks ja uute kasutajate leidmiseks.“

Romain Koenig, DICMA tehnilise meeskonna juht, Prantsusmaal: „ Kärarikkas keskkonnas läbiviidud testid näitavad suurepärast kõnetuvastusvõimet. Müratundlikkust saab sekundiga reguleerida, vajutades selleks kõigest mikrofoni kahele nupule – nii saab muretult vaikselt keskkonnalt kärarikkale ümber lülituda. Kasutades uue RecMic’i HID režiimi, saab meie tehniline meeskond kliendid ilma igasuguste draiveriteta üles seada. Draiverite puudumine tähendab seda, et see toimib iga tavapärase operatsioonisüsteemiga ja süsteemi hangumine on vähem tõenäoline.“

Jürg Sprecher, Voicepoint AG süsteemiinsener, Šveits: „See tehnoloogia vähendab soovimatut taustamüra ja annab transkriptsiooni ja kõnetuvastuse tarbeks täpsed tulemused. Kaasasoleval tarkvaral RecMic Configuration Tool (RCT) on moderne välimus ja see on lihtsasti kasutatav.“

Külasta Voicepoint'i >
Ühilduv
 • dns.comfort.pro workflow, dns.comfort.basic workflow PLUS, dns.comfort.net PLUS, dns.comfort.local PLUS

 • Lexacom 3, Lexacom Echo, Lexacom Connect

 • VocalSoft

 • DictaPlus

 • Ühildub kõikide toodetega

 • Ühildub kõikide toodetega

 • MIRSK Speech Recognition & MIRSK SUITE

 • M*Modal Fluency Direct ®, M*Modal Fluency Flex ®

 • RM-4010P: Speech Recognition Family

 • Dictanet

 • Zenidoc

Arendajatele: DIY

Arendad oma tarkvara? Soovid RecMic II täielikult integreerida, et saaksid täieliku kontrolli nii ilmselgete kui ka varjatud omaduste üle? Meil on lihtsasti kasutatav Software Development Kit (SDK), mis võimaldab Olympus Dictation riistvara hõlpsalt integreerida. Lihtsalt telli uus SDK, klõpsates sellele lingile.

Rakenda >