Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

DS-2600:

Professionaalne dikteerimine on muudetud lihtsaks ja stressivabaks.

Pane oma hääl enda kasuks tööle

Kas töötad palju kodukontoris või sellises väikeses kontoris nagu näiteks arstipraksis või advokaadibüroo? DS-2600 on ideaalne seade isikliku üks-ühele töövoo efektiivseks korraldamiseks.

Astu samm edasi digitaalse dikteerimise juurde

Analoogdikteerimine ei sobi enam ja soovid liikuda edasi lihtsa digitaalse dikteerimisviisi juurde? DS-2600 avab sulle lihtsa tee digitaalse dikteerimise juurde.

Ettevõtjatele ja start-up'dele, kes on pidevalt liikvel

Alustasid just oma äri ja otsid nüüd kiiret ning lihtsat digitaalse dikteerimise vahendit? Luba DS-2600 ennast eduni juhtida. Kiirelt ja lihtsalt.

Salvesta oma kohtumised ja konverentsid

Sul on üks koosolek teise järel? Pidev trükkimine segab käsitletavale teemale või kliendile keskendumist? Proovi uue DS-2600 salvesti konverentsirežiimi, mis teeb igast sõnast stereosalvestuse.

4-positsiooniga liuglülitiga töötad intuitiivselt

Liuglüliti võimaldab salvestit kasutada lihtsalt ja intuitiivselt ning seega koondada oma mõtted dikteeritavale. Käivita, peata ja muuda oma dikteerimisi vastupidava liuglüliti abil imelihtsalt, ilma et peaksid üldse seadme peale vaatama. Nii on dikteerimine võimalik mitte üksnes istudes, vaid ka liikvel olles.

Säästa aega: palju redigeerimisvalikuid tekstiloome lihtsustamiseks

Kõne abil tekstide loomises peitub enamat kui üksnes salvestamine. Digitaalse kõne standard (DSS) võimaldab faile kiiresti redigeerida (sisestada, üle kirjutada, lisada, kustutada/lõigata).

Kvaliteetne müravähendusega mikrofon

Uuel DS-seerial on müravähendusega üldsuunalised mikrofonid ja mikrofoniüksust katvad põrutuskaitsed, mis vähendavad käega katsumise helisid.

Uus! Suunatud stereosalvestus

Koosolekutel räägib tihti mitu inimest läbisegi ja jutt tuleb erinevatest suundadest. Keegi ei suuda nii kiiresti ja struktureeritult märkmeid teha. DS-2600 sobib eriti hästi kõikide konverentside jäädvustamiseks. Saad oma koosolekutest salvestused teha hõlpsalt, kuid siiski kvaliteetselt.

DSS Player Standard tarkvaraga on dikteerimiste haldamine lihtne

DS-2600 salvestiga on kaasas DSS Player Standard (Mac ja PC). See kasutajasõbralik tarkvara annab täieliku ülevaate kõikidest sinu dikteerimistest, et saaksid dikteeritud faile hõlpsalt hallata. Samuti impordib see helifailid automaatselt salvestist arvutisse.

Otsid võimsat kõne-tekstiks muutmise lahendust, millel on Wi-Fi ühendus ja tugev andmekaitse?

Külasta DS-9500 tootelehte ja tutvu professionaalse dikteerimislahendusega, millel on WiFi-ühendus. Tänu dikteeritud failide juhtmevaba jagamise võimalusele on töövoog veelgi kiirem. Kõikjal, kuhu lähed.

Loe lisa >
Teid võib huvitada ka see