Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

 

Jaga oma kirge

OLYMPUS PEN E-PL8
 •    
Ihaldatud disain

See on SEE

Otsid inspiratsiooni? Saagu uuest OLYMPUS
PEN E-PL8 Sinu isiklik muusa. See, stiilses pruunis toonis ja muudes šikkides värvides digitaalkaamera on käesoleva aasta ihaldusobjekt! Modernne disain ühendab käepärase funktsionaalsuse klassikaliste kurvidega ja nahatoonides pinnad kontrastse kvaliteetse metalliga, mis paneb E-PL8 Sinuga võrdväärselt särama. Meie Fashion lisatarvikute seeriasse kuuluvad rihmad, mille värv vastab kaamera kere värvile, teevad sellest professionaalsest kaamerast lisatarviku, mida Sina jumaldad ja teised ihaldavad.

Ihaldatud disain

Väljenda end

Väljenda end

Meile kõigile meeldivad selfie’d! Kuid igaüks, kes on proovinud head selfie’t teha teab, et need on omaette kunstivorm ja head tulemust on keeruline saada. Uut OLYMPUS
PEN E-PL8 kaamerat kasutades näeb autoportree suurepärane välja juba esimesel päästiku vajutamise hetkel. Pööra puuteekraan alla ja see peeglita kaamera lülitub automaatselt selfie-režiimile. Kaunid, moonutusteta tulemused!

Ka kogu oma riietuse pildistamine on lihtsam kui eales varem. Nutitelefoniga ühendatult saab sellest kompaktsest süsteemikaamerast imeline atraktiivne fotoassistent, millest meie PEN fanaatikud on unistanud.

Selfie uuendus

Järgi oma kirge

Pehme valgus, mis ümbritseb hoolikalt seatud esemeid; kaasa ostetud kohv, millest saab kunstiteos; toidud, mis on nii erilised, et soovid neid PEN Generation’i ja kogu ülejäänud maailmaga jagada. OLYMPUS PEN E-PL8 kaamera jagab Sinu kirge elu eriliste hetkede jäädvustamise ja jagamise vastu. Kuidas? See on näha mitmetel PEN postitustel. Lase mitmekülgsetel kunstifiltritel oma loomingule inspiratsiooni anda ja rikasta oma pilte omalaadse õhustikuga. Selleks, et õige filtri leidmine oleks lihtsam kui eales varem, saab nende efekti ekraanil reaalajas jälgida.

Selfie uuendus

Avarda loomingu piire

Avarda loomingu piire

KAS MOOD JA ELUSTIIL ON SINU JAOKS OLULISED?

Saa inspiratsiooni ja alusta koos PEN kaameraga oma loomingulist teekonda.

Kas soovid oma sotsiaalmeedia profiili mõjukamaks muuta, parandada oma pildistamisoskusi või õppida meie süsteemi paremini tunda -- meil on sulle huvipakkuvat materjali.

Avasta  
Liiguta seda

Liiguta seda

Mõnikord ütleb lihtne foto rohkem kui tuhat sõna. Ja mõnikord ütleb lühike video rohkem kui tuhat fotot. Alati on hetki ja sündmusi, mis vajavad elustumiseks animatsiooni. Tänu lisatud videolõigu funktsioonile saad jäädvustada HD-kvaliteedis filmi, mitu lühikest videolõiku kokku kombineerida ja soovi korral lisada ka muusika ning tulemusi oma nutitelefoni teel jagada.

Kaunis jagamisviis

Kaunis jagamisviis

Erakordsed hetked on veel nauditavamad kui saad neid teistega jagada. Just seetõttu on sellel OLYMPUS PEN kaameral integreeritud WiFi ja OLYMPUS Image Share rakendus, mis võimaldab Sul soovi korral oma kirge sõprade ja järgijatega kõikjal ning alati jagada. Kvaliteetsed pildid viivad Sinu Facebook profiili ja Instagram konto uuele rabavale tasemele.

Teid võib huvitada ka see
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OM Digital Solutions edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest
   
   

Pikenda oma toote garantiid

Liitu MyOLYMPUS-ega ja pikenda valitud registreeritud toodete garantiid.

Registreeru kohe
 
 

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.