Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MONOKKEL I

Monokkel i: kompaktne lahendus
 • Kõrgkvaliteetne 6x suurendus
 • Šikk ja kompaktne disain passib igasse taskusse
 • Veekindel | Udususekindel | Mustusekindel

Monokkel i

 • Teater

  Šikk valge ja beeži värvitooniga mudel sobib suurepäraselt kasutamiseks sellistel sündmustel nagu teater, kabaree või muud etendused ning pakub 6-kordset suurendust. Monokli kasutamine on kiire ja lihtne, kuna sellel on liuguriga fookuse korrigeerimine, mis võimaldab kiiresti soovitule fokusseerida.

 • Muuseum

  Tänu kõigest 87x38x25mm (pikkus x laius x kõrgus) kompaktsetele mõõtmetele mahub see ka väikesesse käekotti või pintsaku taskusse ning on hetkega kasutusvalmis. Kõigest 70g kaaluv toode on täiuslik kaaslane, mis võimaldab muuseumides vabalt ringi vaadata, ilma raskekaalulisi seadmeid kaasas kandmata.

 • Kontsert

  Läbi 16mm diameetriga kõrgkvaliteetse läätsede süsteemi on kristallselge vaade tagatud igas olukorras. Udususe vältimiseks on kere täidetud lämmastikgaasiga – see tähendab, et Monokkel i kasutajad saavad kontserdisaalis täiuslikke vaateid nautida ammu enne teisi, kellel see väärtusliku omadusega seade puudub. Tänu veekindlusele saab monoklit kasutada ka vihmastel välikontserditel.

 • Ülikool

  Selle seadme kasutamisel ei pea ülikoolis, auditooriumi loengutel või suurtel presentatsioonidel ja seminaridel istekoha kauguse pärast muretsema. Tänu 6-kordsele suurendusele on võimalik lugeda ja kinni püüda iga detail ka väga kaugelt.

OM Digital Solutions pakub uue Monokkel i näol kõikjal kaasaskantavat lahendust, mis võimaldab kaugeid objekte ühe silmaga lähemalt vaadata. See uus toode pakub kahemõõtmelist vaadet ja on võrreldamatult väiksemõõtmeline, kuid pakub sama suurendusastet ja selgust kui tavalised binoklid. Uue Monokkel i puhul on kõige tähtsamad justnimelt mõõtmed. Suurus ja kaal on poole väiksem kui binoklitel. Ükskõik, kas ooperis, teatris, kunstinäitusel või seminaril kasutamiseks, see stiilne mudel on ideaalne lahendus kasutajale, kes vajab käepärast 6x suurendusega vahendit (ilma et peaks tunduvalt suuremat ja raskemat binoklit kaasas kandma).

Loe lisa