Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

Vali oma OM-D

Ükskõik milline on sinu fotografeerimise tase, meie OM-D seeria on maailma kõige mobiilsem kaamerasüsteem ja sellel on oma klassi parim pildistabilisaator. Sellel on kõik tipptasemel pildistusomadused, mida profid nõuavad ja algajad armastavad kasutada, ning see kõik on rabavalt kerge ja kompaktse disainiga. Leia endale sobiv OM-D.

Professionaalidele

Ülihead OM-D kaamerad, mis vastavad kõige kõrgematele fotograafilistele nõudmistele. Kõige paremad tehnoloogiad, nagu näiteks 121 punktiga rist-tüüpi autofookus täpsete ja teravate jäädvustuste tegemiseks – samas kui 60 kaadrit sekundis on kiirus, mis võimaldab alati jäädvustada õige hetke.

Entusiastidele

Tipptasemel OM-D kaamerad, mille kerge kaal ja kompaktne disain aitavad sul ellu viia iga loomingulise visiooni. Ülikiire sensor ja pildiprotsessor. Keresse integreeritud pildistabilisaator. Palju kiidetud ilmastikukindel kere. Need on vaid mõned näited.

Inspireeritud uustulnukatele

Hämmastavad OM-D kaamerad, mis muudavad silmapaistvate piltide ja videote jäädvustamise iga kord nauditavaks kogemuseks. Lihtsaks kasutamiseks, kõrge pildikvaliteedi saavutamiseks – suurepäraste piltide ja jagamist väärt videote jäädvustamiseks.

Milline OM-D sulle sobib?

OM-D kaamerate terviklikust valikust leiad kindlasti oma fotograafilistele vajadustele ja stiilile täiuslikult vastava toote.

Tooteotsing
 • OM-D E-M1 Mark II

  Kirglikele professionaalidele

  Professionaalsetele fotograafidele loodud E-M1 Mark II on terviklik kaamerasüsteem, mis viib kiiruse, toimimise ja pildiloome uuele võimsuse tasemele.

 • UUS

  OM-D E-M1 Mark III

  Profitasemele

  E-M1 Mark III muudab arusaama kiirest pildistamisest, sellel on kerge ja kompaktne disain ning profitasemel funktsioonid, mis muudavad käest tehtud pildid veelgi hämmastavamaks - piiranguteta.

 • OM-D E-M1X

  Tõsistele professionaalidele

  E-M1X on ülimalt usaldusväärne kaamerasüsteem, mis on tulvil kõrgtehnoloogiaid, mida profifotograafid ihaldavad ning lisaks on seda ka lihtne kasutada.

  • Vaata E-M1X
 • OM-D E-M5 Mark II

  Fotoentusiastidele.

  Auhinnatud EM5 Mark II on võimsa 5-teljelise pildistabilisaatoriga revolutsioon – sellega saab vapustavad hämara valgusega võtted ja imelised videod.

 • UUS

  OM-D E-M5 Mark III

  Loomingulistele entusiastidele

  Kompaktne ja kerge E-M5 Mark III võimaldab sul vabaneda kogukama varustuse ahelatest, andes sulle samas kõik, mida vajad selleks, et oma fotograafia uutesse kõrgustesse tõsta.

 • OM-D E-M10 Mark II

  Stiilsetele edasipürgijatele

  Erakordselt kergekaalulisel E-M10 Mark II kaameral on üliselgete ja teravate piltide tagamiseks võimas 5-teljeline pildistabilisaator – kuid samas on see ka austusavaldus klassikalisele disainile.

 • OM-D E-M10 Mark III

  Muretutele avastajatele

  Tegutsemisvalmis ja paljude omadusega: OM-D E-M10 Mark III muudab iga seiklusega arusaama kompaktkaameratest.

 • OM-D E-M10 Mark III S

  Reisiblogijatele

  Kergekaaluline E-M10 Mark III S on ideaalne reisikaaslane, mis teeb 5-teljelise IS ja pööratava LCD abil kõrgkvaliteetsed fotod ning võimaldab neid seejärel Wi-Fi ühenduse abil jagada.

 • OM-D E-M10 Mark IV

  Selfie'de pildistajatele

  Spetsiaalse Selfie-ekraaniga, lihtsalt ühendatav E-M10 Mark IV muudab kõrge resolutsiooniga, nõelteravate fotode tegemise ja jagamise naudinguks.

Miks OM-D

Vaata täpsemat teavet selle kohta, miks Olympus OM-D kaamerad võimaldavad saada parema fotograafiakogemuse.

 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator Müügikohad

  Eelistad isiklikku teenindust? Leia kiiresti lähim OLYMPUS edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Leia müüja
   
   
 • cart Osta veebist

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta veebist
   
   

Pikenda oma toote garantiid

Liitu MyOLYMPUS-ega ja pikenda valitud registreeritud toodete garantiid.

Registreeru kohe
 
 

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.