Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

E‑M10 MARK IV

PILDISTA. JAGA. INSPIREERI.
  • Kerge, kaasaskantav, lihtsasti kasutatav
  • Selfie'de tegemiseks: alla pööratav puuteekraan
  • Kadestamisväärne pildikvaliteet

Sinu uus selfie-tegija

Muuda oma digitaalsed lood ja selfie-poosid grammi võrra paremaks – Olympus E-M10 Mark IV abil. Selleks, et jäädvustada ennast eneseportree režiimis: pööra puuteekraan alla, võta poos sisse ja pildistamiseks piisab puudutusest. Ühe sekundi pikkune viivitus tagab, et ette ja keskele jääb sinu nägu, mitte käsi.

Maagilised kunstifiltrid

Kui tahad meelde jääda (või, olgem ausad, populaarset Instagram postitust teha), keera valikuketas ART režiimile. Tee 16 sellise kunstifiltri seast, nagu kohandatav Pop Art filter või Soft Focus filter oma valik ja lase loomingulisusel lennata. Täpselt soovitud tulemuse saamiseks reguleeri kaamera puuteekraani jälgides pildi filtri taset oma maitsele vastavalt – enne pildi tegemist.

Pisut nostalgiat

Kõige uuem kunstifilter, Instant Film, lisab igale pildile õrna vintage-mulje. Erinevate efektide saamiseks kasuta koos või ilma välguta.

Vali stseen

Kunagi ei ole stseenid või subjektid täpselt ühesugused. SCN-režiimiga ei pea sobivaid seadistusi ära arvama, sest see optimeerib seadeid vastavalt paljudele erinevatele stseenidele alates maastikust ja portreest kuni küünlavalguseni. Tulemus: täiuslikud võtted igal korral.

Uus SCN valik: Panoraam

Mäed. Rand. Hämmastav linnavaade. Lülitu panoraamrežiimile, et teha uskumatu pildikvaliteediga avaraid võtteid. Hoia Olympus E-M10 Mark IV päästikut all, just nagu nutitelefonil ja seejärel liiguta kaamerat horisontaalselt või vertikaalselt.

Kodused 4k videod

Ära jäädvusta lihtsalt haaravat kogemust, tee oma andeka 4k digikaameraga käest rabavaid 4k videoklippe. E-M10 Mark IV võimaldab sul jäädvustada oma mälestusi ja hetki kõrgresolutsiooniga videole. Kui vaja, aitab 5-teljeline pildistabilisaator kaasa, et salvestatud materjal oleks nõelterav ja rappumiseta – isegi kui filmitakse liikumise pealt.

Shhh, helitu pildistusrežiim

Hetkedeks, mida soovid alatiseks jäädvustada, ilma sündmuste kestel liigset tähelepanu äratamata: helitu pildistusrežiim. See lülitab kõik kaamera helid välja – et saaksid muretult pildistada. Ja rahu ja vaikust hoida.

Täpne ja fookuses - jälgimine

Mäenõlvadel või teel olles, E-M10 Mark IV kaamera jälgimisega seeriavõtete režiim võimaldab oskuslikult mitu võtet teha. See kompaktne digitaalkaamera lukustub keeruka algoritmi abil sinu subjektile ja jälitab seda, teravustades võtete vahel uuesti. Võimaldades nii teha seeriavõtteid kiirusel kuni kuus kaadrit sekundis.

Kiiresti kaduvad hetked– lukustusega seeriavõtted

Tead, kus midagi toimub? Jäädvusta see kasutades E-M10 Mark IV lukustusega seeriavõtete režiimi. Ülikiire autofookus tagab, et ükski sekund ei lähe kaduma. See võimaldab sul teha kuni 15 kaadrit sekundis. Pärast vaid ühekordset automaatset teravustamist.

Autofookuse valikud Enhanced Face Priority ja Eye Priority

Järgmise põlvkonna näoprioriteedi ja silmaprioriteediga autofookus leiab näod ja silmad ning teravustab pildistamisel automaatselt. Täiuslike portreefotode tegemiseks igal korral.

Wi-Fi ja Bluetooth abil

Jaga koheselt oma pilte ja muud kasutades E-M10 Mark IV integreeritud Wi-Fi ühendust. Aktiveeri koheselt Bluetooth ja ühenda kaamera hõlpsalt ning sujuvalt oma nutitelefoniga. Alati aktiveeritud fotoimport võimaldab sul oma võtteid koheselt sotsiaalmeedias jagada. Lihtsalt tõmba oma nutitelefoni lihtsasti kasutatav OI.Share rakendus.

OI. Share App >

Klõpsa eemalt

Wi-Fi ja Bluetooth pakuvad mõlemad paindlikku võimalust teha pilte kaugjuhtimise teel. Wi-Fi kasutamisel on see Live View Remote Control. Või kasuta toidet säästvat Bluetooth kaamera kaugjuhtimist Wireless Release Control.

OI. Share App >

Kasutusõpetused

Uudishimulik või kogenematu? OI.Share rakenduses on palju abistavaid õpetusi E-M10 Mark IV kasutamise kohta. Vaata need üle, et tutvuda uute või tundmatute võimalustega. Ja juba peagi teed eneselegi märkamatult hämmastavaid pilte.

OI. Share App >
Teid võib huvitada ka see