Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

 

OM-D E-M1 Mark II
REVOLUTSIOONILINE. IGAS MÕTTES.

Ülikiire toimimine

Proovi sellist seeriavõtete tegemist, millele SLR kaamerad konkurentsi pakkuda ei suuda. E-M1 Mark II võimaldab kasutada AF/AE jälgimist ja lukustust suurepärase 20,4 megapikselise resolutsiooni juures, mis tagab detailirohkuse. Tänu paralleelsele töötlusele saab isegi kuni 60fps juures jäädvustatavatest kiiresti liikuvatest objektidest selged ja teravad jäädvustused.

 • Single autofookuse funktsioon

  Vali, millal täpselt seeriavõtte funktsioon koos Single AF (S-AF) teravustamisega toimima peab hakkama. E-M1 Mark II jäädvustab kuni 60 kaadrit sekundis, samal ajal kui sina elektroonilises pildiotsijas ükskõik millist kiiresti liikuvat subjekti jälgid. Kõik pildid salvestatakse täisresolutsiooniga RAW formaadis.

  60

  fps

  RAW

 • Continuous autofookuse režiim

  Kasutades Continuous AF (C-AF) režiimi saad muretult pildistada. AF/AE funktsioon hoiab pildistataval pidevalt silma peal, et saaksid õigel hetkel jäädvustada kuni 18 kaadrit sekundis. Kõik pildid salvestatakse täisresolutsiooniga RAW formaadis.

  18

  fps

  RAW

 • Hetk, mida soovid jäädvustada

  Pro Capture funktsioon

  Pro Capture funktsiooniga algab jäädvustamine hetkel, mil päästik pooleldi alla vajutatakse ja kaamera kasutab seejuures puhvrit, mille saab panna salvestama kuni 35 täisresolutsiooniga kaadrit. Kohe kui päästik täiesti alla vajutatakse, algab katkematu pildistamine. Kuna sul on võimalik kuni 35 kaadri võrra ajas tagasi minna, saad jäädvustada täpselt soovitud hetke, ilma igasuguse viivituseta.

Täpsus ja funktsioneerimine

E-M1 Mark II kaamerasse integreeritud ülikiire autofookus (AF) süsteem on loodud kiirelt mööduvatest hetkedest täpsete jäädvustuste tegemiseks. Tänu mitmetele tippomadustele on pildistatavast koguaeg selge ülevaade.

 • 121 ristpaigutusel fookuspunkti

  Mida rohkem, seda uhkem, eriti kehtib see usaldusväärse jälgimisinformatsiooni kohta. Just seetõttu kasutab E-M1 Mark II kaamera On-Chip Phase Detection autofookus lausa 121 fookuspunkti, mis asetsevad risttüüpi paigutusel. Risttüüpi sensor tuvastab nii vertikaalsed kui ka horisontaalsed jooned.

  Risttüüpi sensor (tuvastab vertikaalsed/horisontaalsed jooned)

 • Subject Tracking Cluster Display kuva

  Tipptasemel Subject Tracking Cluster Display funktsioon muudab jälgiv-AF režiimis liikuvatele objektidele teravustamise lihtsamaks kui eales varem, kuna jälgimisalade grupid kuvatakse otse ekraanile.

 • AF Target režiim

  AF Target režiimi kasutades saab täpsed ja professionaalsed tulemused kiiremini ja lihtsamini kui eales varem. AF Target režiim, mis on saadaval nii S-AF kui ka C-AF pildistusrežiimides, fokusseerib parimate tegevuskaadrite tagamiseks subjektile täpsemalt. Näiteks makrofotograafias on Small AF Target abiks just siis kui on vaja looduses kõige pisematest olenditest lähivõtteid tehes väikestele objektidele väga täpselt fokuseerida. Tänu vaid viiele võtmevalikule ja ainutoimega nupule, saab AF Target režiimis kiiresti just sellised võtted nagu soovitud.

Mobiilsus ja usaldusväärsus

E-M1 Mark II kaameraga on suurepäraste võtete tegemine mugav
nii järgmise projekti dokumenteerimisel kui ka läbi imeliste maastike reisimisel. Sellel kaameral on igaks pildistustööks sobiv kergekaaluline ilmastikukindel ehitus ja täiustatud aku.

 • Kompaktsed mõõtmed

  Isegi kui E-M1 Mark II kaamerale on kinnitatud M.Zuiko Digital PRO supertele-objektiiv, on see ikkagi kompaktsem ja kergem kui tavalised 35mm vastavad kaamerad, muutes nii käest pildistamise lihtsamaks ning vähem piiratuks.

 • Toite kestvus:
  440 pilti

  Laadimisaeg:
  2 tundi

  Kauakestev toide

  Ära maga täiusliku võtte jäädvustusvõimalust maha. Uus liitiumioonaku võimaldab E-M1 Mark II kaameraga jäädvustada rohkem võtteid, märkimisväärselt lühema laadimisaja juures. Allesjäänud toite mahtu aitab jälgida protsentkuva.

Vastupidav ehitus

Nutikas tihendite süsteem muudab E-M1 Mark II kaamera pritsmekindlaks, tolmukindaks ja kuni -10°C külmakindlaks. Et saaks pildistamist jätkata iga ilmaga ja igasuguses keskkonnas.

Suurepärane pildikvaliteet

E-M1 Mark II kaameral on tõeliselt võimsad tehnoloogiad. Kompaktsesse kaamerasse on peidetud 20M Live MOS sensor ja tipptasemel TruePic VIII pildiprotsessor, mis tugineb tunnustatud Olympus tehnoloogial. Neid täiendavad omadused, mis võimaldavad jäädvustada kinolaadseid, selgeid pilte ja ka videoid.

 • 20,4M Live MOS sensor ja 50M kõrgresolutsioon

  See ülikiire ja vähese toitetarbimisega sensor täiendab pikseloptikat, et tagada rikkalik gradatsioon ja viimistletum pildikvaliteet ka suure tundlikkuse kasutamisel. Seda toetab peegeldusvastane AR vääristus, mis vähendab helkide ja varikujutiste esinemist otse sensoril. Veelgi kõrgema resolutsiooni tarbeks on saadaval 50M High Res Shot režiim, mis kombineerib ühe 50M vastava kõrgresolutsiooniga võtte saamiseks kokku kaheksa võtet.

 • TruePic VIII pildiprotsessor

  E-M1 Mark II on samuti varustatud selle pildiprotsessoriga, mis kasutab topelt neliktuumikuga süsteemi ja spetsiaalset AF-arvutusskeemi. Koos 20M Live MOS sensoriga annavad need vapustava autofookuse kiiruse ja pildikvaliteedi jaoks vajaliku võimsuse.

 • OM-D 4K videosalvestus

  4K (3840 x 2160) ja C4K (4096 x 2160) ühilduv E-M1 Mark II
  sobib ideaalselt ka videote salvestamiseks. Valides 30P või 24P kaadrisageduse koos maksimaalse 237Mbps bitikiirusega, saab teha 4K digitaalse kinostandardiga salvestusi.

 • 5-teljeline pildistabilisaator

  Spetsiaalselt E-M1 Mark II jaoks ümberdisainitud pildistabiliseerimise mehhanism annab kaamera liikumisest tuleneva ebateravuse kompenseerimiseks kuni 6,5 säriastme suuruse korrektsioonivõimekuse*. See revolutsiooniline pildistabiliseerimise süsteem vastab täiuslikult E-M1 Mark II kaamera videovõimekusele ja võimaldab selle OM-D kaameraga igasugustes valgustingimustes käest pildistada ja filmida.

  *Kasutades M.Zuiko Digital ED 12-100mm F4 IS PRO objektiivi

Vell väärt omadusi

 • Vaikne katikurežiim

  Selleks, et jäädvustamine oleks täiesti helitu, saab katikuheli ja kõik muud elektroonikahelid välja lülitada, nii on võimalik näiteks metsikud linnud ilma neid häirimata pildile püüda.

 • Fookuse kahveldamine ja virnastamine

  See funktsioon on eriti kasulik makropildistamisel, kuna võimaldab ühest subjektist mitu fotot jäädvustada, et need seejärel üksteise peale asetada ja luua üks pilt, mis on servast servani selge.*

 • Live Composite ja Live Bulb režiimid

  Jäädvusta kaunid öised ja hämara valgusega kaadrid, kasutades Live Composite režiimi. Selles režiimis näed LCD ekraanil pildi kujunemist pildi tegemise hetkel – nii saad vabalt säriseadistusi teha.

 • Olympus Capture

  Olympus Capture on loodud selleks, et pakkuda professionaalidele sujuvat töövoogu. Fotod saab hõlpsalt uue USB 3.0 Type C ühenduse kaudu E-M1 Mark II kaamerast PC või Mac arvutisse edastada.

E-M1 Mark II ja E-M1X

Vaata, kuidas E-M1 Mark II ja E-M1X tagavad täieliku toimimise kõige kõrgemal mängutasemel. Võrdle nende omadusi spetsiaalsel veebilehel ja leia omale sobiv.

OM-D E-M1 Mark II tehnilised andmed

 • Omd camera front
Näita veel andmeid
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OLYMPUS edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest
   
   

MyOLYMPUS uudiskiri

Saa esimesena värsket infot ja naudi OLYMPUS tooteid veelgi enam.

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.