Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M1 Mark III
EI MINGEID PIIRANGUID. MURRA VABAKS.

Miks OM-D E-M1 Mark III?

Arenda oma käest jäädvustamise stiili edasi

Täielikult portatiivne disain, mida täiendab igasugustes tingimustes kompromissituks jääv pildikvaliteet, teeb E-M1 Mark III kaamerast parima tööriista hämmastavate tulemuste saamiseks. Vii oma professionaalne fotograafia uutesse kõrgustesse – loodusest ja maastikust öövõtete ja videoteni – ilma liigse raskuseta.

Professionaalidele loodud portatiivsus

Hämmastavad fotod ilma kogukuseta

OM-D E-M1 Mark III on professionaalne mudel, mis jäädvustab kompaktse ja kerge kaamerasüsteemi abil kõrgkvaliteetseid pilte – võimaldades tipptasemel jäädvustusi igasugustes tingimustes.

Võrreldamatu portatiivsus ja mugavus

Poole väiksem ja poole kergem*

Suurem liikumisvabadus
Tänu kompaktsele ja kergekaalulisele disainile võimaldab E-M1 Mark III ja M.Zuiko Digital objektiivide süsteem sul täielikult jäädvustamisele keskenduda. Karmides või ebatasastes tingimustes töötades on lihtsam nõlvadel ronida – ja parimatest kohtadest pildistamist nautida.

*Vahetatava objektiiviga kaameratele, veebr. 2020 seisuga.

Pikemad jäädvustused kergema vaevaga
E-M1 Mark III kaamera ja M.Zuiko Digital objektiivide süsteemi kergem kaal tagab, et pikema aja jooksul käest jäädvustamisel koged vähem koormust ja väsimust. See mahub kenasti ka väikesesse või keskmise suurusega fotoseljakotti, mis sobib lennuki käsipagasi riiulile.

Püsib käes suurepäraselt
E-M1 Mark III kaamera käepide tagab turvalisema hoide ja kindla käsitsemise, mis on eriti oluline käest pildistamisel ning teleobjektiivide kasutamisel. Üleüldine disain on ergonoomiline ja intuitiivne ning võimaldab hõlpsalt nuppude, valikupadja ja ketasteni ulatuda.

Maailma parim pildistabilisaator*

Keresse integreeritud 5-teljeline pildistabilisaator
E-M1 Mark III kaamera keresse integreeritud pildistabilisaator, mis on varustatud gürosensoriga, sobib ideaalselt käest selgete võtete tegemiseks ja öiste stseenide jäädvustamiseks. See tagab kuni 7,0 säriastmeni ulatuva kompensatsiooni või kuni 7,5 astme suuruse kompensatsiooni koos 5-teljelise Sync IS-ga, mis on saadaval funktsiooniga ühilduvate objektiivide kasutamisel.**

*Vahetatava objektiiviga kaameratele, veebr. 2020 seisuga.

**7.0 astet kasutades M.Zuiko Digital ED 12‒40mm F4 PRO objektiivi fookuskaugusel 40mm (35mm vaste: 80mm); 7,5 astet kasutades M.Zuiko Digital ED 12‒100mm F4 PRO objektiivi fookuskaugusel 100mm (35mm vaste: 200mm), päästiku pooleldi vajutamisel aktiveeruv IS väljalülitatud, kaadrisagedus; kõrge. Mõlemad vastavad CIPA standarditele, kui korrigeeritakse 2 teljel (vertikaal- ja rõhtteljel).

Pildistabilisaatorita

Pildistabilisaatoriga

Vapustav selgus
5-teljeline stabilisaator tagab käest kõrgkvaliteetsete võtete tegemisel ka madala ISO tundlikkuse juures selge pildikvaliteedi – näiteks vähese valgustuse korral või öösel. Kompenseerimisvõimekus muudab ilma statiivi kasutamata võimalikuks isegi „4 sekundi pikkused käest võtted“**.

*Vahetatava objektiiviga kaameratele, veebr. 2020 seisuga.

**Vastavalt Olympus testtingimustele. Kuna võttetingimused on erinevad, ei ole tulemused garanteeritud.

Selge ja terav pildikvaliteet

TruePic IX pildiprotsessor
Mitmesuguste võttefunktsioonide võimaldamiseks on E-M1 Mark III kaameral kõige uuem pildiprotsessor: TruePic IX. Handheld High Res Shot, Live ND, Starry Sky AF, jms. Funktsioonide kasutamine on nüüd võimalik kõigest ühe efektiivse protsessori abil. Sama kõrge jõudluse saavutamiseks on E-M1X kaameral vaja kahte TruePic VIII protsessorit.

20M Live MOS sensor
20MP Live MOS sensor koos TruePic IX-ga tagab koostöös M.Zuiko Digital Pro objektiivide kõrgetasemeliste optiliste omadustega tippklassi pildid. See püüab kinni objektiivi poolt kogutud valguse, et luua rikkalikud, selgete detailidega pildid. Peegeldusvastane AR-vääristus vähendab sensoril helke ja varikujutisi.

Täielik valik M.Zuiko Digital objektiive
Rohkem kui 20 M.Zuiko Digital objektiivist koosnevast valikust leiab sobiva igaks pildistusülesandeks. Suumidest fiksideni, kalasilmast ultra-teleni – tipptasemel läätsetehnoloogiad loovad kõrge resolutsiooniga pildid mitmesugustest erinevatest stseenidest.

Kõrge resolutsiooniga pildistamine

Handheld High Res võte
See funktsioon, mis on disainitud kasutamiseks asukohtades, kus ei ole võimalik või mugav statiivi kasutada, tagab teravad pildid ja suurema müraresistentsuse tänu kompositsioonile, mis vastab 50MP kõrgresolutsioonile. See 16 pildist koosnev võte sobib eriti hästi maastikuvõtete jaoks, mis vajavad teravaid detaile.

Lae alla High Res võtte näidis

Kuidas Handheld High Res võte toimib
On loomulik, et käest pildistamisel esineb kerget liikumist. Selgete ja teravate tulemuste pakkumiseks kasutatakse seda ühelt võttelt teisele liikumist, et luua üks kõrge resolutsiooniga foto, mis vastab 50 MP sensoriga jäädvustatud võttele.

High Res võte

Statiiviga High Res võte
See, eelkõige maastikufotograafia jaoks loodud funktsioon loob ühe kõrge kvaliteediga võtte, mis vastab 80MP sensoriga jäädvustatule. E-M1 Mark III pildiprotsessorit liigutatakse 0,5 pikselise sammu võrra, et luua 8 pilti, mis seejärel kombineeritakse. Samal ajal summutatakse sellised artefaktid nagu vee virvendamine.

Lae alla High Res võtte näidis

Live ND

Säästa ruumi ja raskust. Integreeritud Live ND filter võimaldab heledates valgustingimustes kasutada pika särituse efekte ilma täiendavat lisafiltrit kasutamata. Taseme valik ulatub ND2 (1 EV aste) kuni ND32 (5 EV astet) ja katiku kiiruse efekti saab reaalajas jälgida, kas pildiotsijas või ekraanil juba enne jäädvustuse tegemist.

Tom Ormerod
Olympus Visionary, Suurbritannia

“Päike oli just loojunud ja vaid pilvede servad olid veel valgustatud kui linnatuled süttima hakkasid. Kasutasin stseeni detailide jäädvustamiseks Handheld High Res Shot režiimi.”

Vaata videot

Absoluutne usaldusväärsus

Täielik pildistusvabadus

Selleks, et vastata nende fotograafide vajadustele, kes pildistavad mitmesugustel aladel, on E-M1 Mark III kaameral tugev magneesiumisulamist kere, ilmastikukindel tihendus ja tuntud tolmuvähendussüsteem.

Pildistamine igas olukorras

Ilmastikukindel ehitus
Pildista igas kliimas või keskkonnas – ilma tülika vihmakatteta. Selleks, et saaksid pildistamisele keskenduda, on E-M1 Mark III kaameral IPX1 tolmukindel ja pritsmekindel kere, mis on ühtlasi ka külmumiskindel kuni –10°C – professionaalide poolt kõrgelt hinnatud ehitus.*

*Ilmastikukindla süsteemi saamiseks vali ilmastikukindel M.Zuiko Digital objektiiv

Magneesiumsulamist kere
Tänu tugevast magneesiumsulamist ehitusele ja kõrgetasemelisele ilmastikukindlale tihendusele on E-M1 Mark III äärmiselt vastupidav, ent samas kerge. See annab karmides või muutuvates tingimustes töötamisel suurema jäädvustusvabaduse.

Pika elueaga katikuüksus
E-M1 Mark III vastab professionaalsete fotograafide nõudmistele, kes on oma töös viljakad ja naudivad täiusliku võtte jäädvustamist. See on tänu ülimalt vastupidavale katikuüksusele, mille arvestuslik iga on 400 000 kasutuskorda*.

*Vastavalt Olympus testimistingimustele.

Kiire USB-toide

Kui pead oma pildistustöö tõttu pidevalt ringi liikuma või töötama kaugetes ja külmades asukohtades, ühenda oma E-M1 Mark III lihtsalt toiteülekannet võimaldava akupangaga. Tänu 45W maksimaalsele toitele saab aku täis laadida vaid kahe tunniga – või kasuta seda toiteallikana, et pildistamist koheselt jätkata.*

*2. On vaja 9V 3A, 15V 2A või 15V 3a väljundiga toiteallikat. Laadida saab vaid siis kui kaamera on väljalülitatud.

Tolmuvabad pildistustulemused

Vaheta objektiive ilma muret tundmata. E-M1 Mark III kaamera SSWF võimaldab vältida sensorile kogunenud mustuse või tolmu poolt piltidele tekitatavaid plekke. Sensor vibreerib ultra kiiresti, et väikesed osakesed koheselt eemaldada. Olympus lõi selle tolmu eemaldamise süsteemi ja kasutab E-M1X kaamera spetsiaalset tolmuvastast vääristust nüüd ka E-M1 Mark III kaameras.

Profitasemel ekraanimenüü

Minu menüü
Kohandusvõimalused ja kiire ligipääs soovitud seadistustele teevad E-M1 Mark III kaamerast parima fotograafia tööriista. Salvesta oma kõige sagedamini kasutatavad seadistused – kuni 35 – My Menu valiku alla. My Menu valikusse punkti registreerimiseks, eemaldamiseks või sorteerimiseks vajuta lihtsalt Movie nupule.

KOhandatud režiimid
Kasutajaliides annab lihtsa ja kiire ligipääsu neljale kohandatud režiimile. Iga režiim – C1 kuni C4 – võimaldab talletada lemmikseadistused, olenevalt sinu kõige sagedamini jäädvustatavatest stseenidest või kasutuseelistustest.

Optimeeritud juhtpaneeli ekraan
E-M1 Mark III kaameraga on sul suur kontroll oma fotode ja pildistusstiili üle. Tagumisel monitoril asuv juhtpaneeli režiim võimaldab sul kiiresti kontrollida kaamera kõige olulisemaid seadistusi.

LV Boost
Korrigeeri Live View (LV) ekraani heledust vastavalt asukohale – nii on sul hämaras lihtsam subjekte jälgida, näiteks öösel tähti pildistades. LV Boost funktsiooni sisse/välja lülitamise käskluse saab määrata E-M1 Mark III kaamera Fn-nupule ning seadistusi saab muuta nupule vajutamise ajal ketast keerates.

Piltide haldamine ja varundamine

Kiire pildivalik
Selleks, et ühe korraga valida mitu pilti, pööra Movie nupu vajutamise ajal valikuketast. Nii saad pilte efektiivsemalt jagada, organiseerida ja kustutada.

Kaks kaardipesa
Absoluutne usaldusväärsus hõlmab ka võimet mahutada palju pilte. Tänu kahele mälukaardi pesale – üks UHS-II ja üks UHS-I, tagab E-M1 Mark III suure jõudluse ka siis kui üks kaart täis saab. Nii saad salvestada võtteid mõlemale kaardile või hoida ühe varuks, et ükski foto kaduma ei läheks.

Geraint Radford
Olympus Visionary, Suurbritannia

“Nii väikestel distantsidel töötamine annab väga piiratud teravussügavuse. Niisiis, seadistasin oma E-M1 Mark III 9 kaadrilist fookusvirnastust kasutama. Tulemuseks on palju suurem sügavus, kuid samas on säilinud ka hajus taust.”

Vaata videot

Profitasemel autofookus

Kompromissitud tööomadused

E-M1 Mark III autofookussüsteemi on täiustatud tipptasemel AF-algoritmiga, mis jäädvustab õigel ajal õige hetke -- ka liikuvate subjektide korral.

121 fookuspunkti

E-M1 Mark III suudab tänu autofookusalale, mis katab vertikaalselt 75% ja horisontaalselt 80%, liikuvaid subjekte väga laias ulatuses täpselt jälgida. Spetsiaalne rist-tüüpi paigutus võimaldab subjektile või stseenile täpselt keskenduda ja teha sellest jäädvustuse, mis on terava kvaliteediga nii pildi keskel kui ka servades.

Ultra kiired seeriavõtted

AF/AE jälgimisega seeriavõtted maksimaalselt 18fps kiirusega
Jäädvusta õige hetk kasutades ülitäpset autofookust, mis ülikiirete seeriavõtete kestel subjekti täiuslikult järgib. Pildista 20,37 miljoni efektiivse pikseli abil ja salvesta maksimaalselt 76* järjestikkust RAW-võtet kiirusel 18fps – või varu puhvrisse maksimaalselt 286* järjestikkust RAW võtet kiirusel 10fps.**

*Kasutades 32GB SD-kaarti, helitut seeriavõtte režiimi L C-AF, säriaega 1/1000 sek, suurimat avaseadistust, väljalülitatud näoprioriteeti. Jäädvustuskiirus langeb kui kasutada ISO 8000 või suuremat.

**Seeriavõtte režiimis L.

Maksimaalselt 60fps AF/AE lukustusega seeriavõtte kasutamisel
See funktsioon sobib täiuslikult selleks, et fokuseerida ülikiiresti liikuvate subjektide kindlatele kohtadele ja teha kõrgresolutsiooniga jäädvustused detailidest, mis jäävad märkamatuks isegi inimsilmale. Kiired seeriavõtted teevad igast hetkest 60fps kiirusel jäädvustuse.

Multivalik

Tänu mitmesuunalisele AF punkti valikule saab suurepärase kompositsiooni, mida eeldatakse. See võimaldab AF punkti kiiresti liigutada, vaadates samal ajal läbi pildiotsija. Seeriavõtete tegemise ajal ja video salvestamisel saab vastavalt liikuvale subjektile AF ala kiiresti liigutada.

Tähistaeva autofookusrežiimid

Tavaliselt kasutatakse astrofotograafias manuaalset fokuseerimist, kuid nüüd saab seda väga täpselt teha ka autofookuse abil. See funktsioon on pälvinud profifotograafide imetluse ja on hädavajalik kõigile, kes tegelevad tõsiselt tähise taeva pildistamisega.

Täiendav näo/silma tuvastus

Täiustatud portreevõtete tegemine
Näoprioriteedi ja silmaprioriteediga autofookuse täpsust ja jälgimisvõimet on märkimisväärselt paremaks muudetud. Tänu uue TruePic IX protsessori kõrgele töötlusvõimekusele ja AF algoritmi täiustustele on automaatne tuvastus ning fokuseerimine edasi arenenud.

Kõikide portreestiilide jaoks
Nii vabas stiilis pildistamise kui ka stuudiofotograafia jaoks ideaalselt sobiv täiustatud näo- ja silmaprioriteediga funktsioon jälgib isegi väikeseid nägusid täieliku täpsusega – ka selliste stseenide puhul, kus tavaliselt ei ole tuvastus võimalik, nagu näiteks pea külgvaate korral.

Mitmesugused autofookuse valikud

Single AF / Small AF
Subjektide korral, mis tunduvad stseenis väikesed on heaks abiliseks Single AF režiimi ruudustik. Small AF režiimis on see abiks ka makrofotograafias, mille jaoks on täppisfokuseerimine ülioluline.

5 punktiga grupp
Kui pildistad sporti või kiiresti liikuvaid subjekte, võimaldab see režiim sul fokuseerida keskmise suurusega punktile inimgrupi sees.

9 punktiga grupp
Vali see režiim, et suurendada oma fokuseerimisala 9 punktini, näiteks suuremate liikuvate subjektide või kõikvõimalike sündmuste jäädvustamiseks.

25 punktiga grupp
Mida rohkem punkte valid, seda suurem on teravustamisala. See režiim on abiks suuremate, kiiresti liikuvate subjektide jäädvustamisel.

Kõik punktid
Kui su subjektiks on üle kogu stseeni liikuv grupp, võimaldab see režiim võtte kiiresti ära teha.

Subject Tracking Cluster Display kuva
See režiim sobib ideaalselt liikuvate subjektide jäädvustamiseks ja muudab E-M1 Mark III kaamera AF Tracking funktsiooni kasutamisel teravustamise lihtsaks. Subjektiga koos liikuva klasterkuva abil saab veenduda, et subjekt on alati fookuses. E-M1 Mark III võimaldab makropildistamisel kasutada ka Super Spot autofookust ja manuaalse teravustamise abistamiseks fookuse täppiskuva.

Täiendavad autofookuse valikud

Kohandatav AF Target režiim
Kohanda AF sihtala, et see vastaks sinu subjekti käitumisele. Valikusse kuulub 11 vertikaalset või horisontaalset punkti ning kolme taseme jagu vertikaalse või horisontaalse AF ala liikumisastmeid.

C-AF tundlikkus

-2

-1

0

1

2

Hoiab fookuse põhisubjektil samas kui muud subjektid liiguvad selle ees.

Standard (soovituslik)
Parim seadistus mitmesuguste subjektide tarbeks.

Parandab täiendavalt AF toimimist liikuvate subjektide puhul, mis muudavad suunda kiiresti.

C-AF tundlikkus

Viivitusega

Kiire

AF reageerimine

Püsiv

Ebaühtlane

C-AF tundlikkuse seadistused
Fookuse säilitamise võimekuse parandamiseks saab valida viie jälgimistundlikkuse taseme vahel, et valida oma subjektile või stseenile kõige paremini vastav variant.

AF piiraja
Kiireima autofookuse tagamiseks saab AF Limiter funktsiooni abil autofookuse ulatust piirata, et E-M1 Mark III kaamera ei teravustaks teistele stseenis olevatele subjektidele. On võimalik seadistada kuni kolm töövahemikku ja määrata selle koheseks aktiveerimiseks ja tühistamiseks kohandatava juhtnupu.

AF-i kohandamine vertikaalse/horisontaalse positsiooni jaoks
AF Target režiimi valikud ja AF ala positsiooni saab määrata nii horisontaalse kui ka vertikaalse jäädvustuspositsiooni jaoks. Vertikaalses jäädvustuspositsioonis maksimaalse mugavuse saavutamiseks lisa erialdi müüdav HLD-9 akutald, millel on spetsiaalne noolepadi, juhtkettad ja funktsiooninupud.

AF madala intensiivsuse piiraja
Selle mugava funktsiooni abil saab muuta pimedates paikades või madala kontrastsusega subjektide jäädvustamisel täppisfokuseerimise hõlpsaks kuni -6EV* juures.

*Kasutades S-AF, ISO 100 ja M.Zuiko Digital Pro F1.2 objektiivi.

Denis Smith
Olympus Visionary, Australia

Loodud filmitegijatele

Kinolaadsed videod

E-M1 Mark III kaameraga saab lisaks suurepärastele fotodele teha ka hämmastavaid filme. Spetsiaalse disainiga pildistabilisaator toimib ka videotega, tagades käest salvestamisel videote teravuse.

Vaata videot

Handheld 4K ja Cinema 4K salvestused

Sujuvad videod ilma kaamera värisemisest tulenevate negatiivsete efektideta igas olukorras – see on võimalik kombineerides 5-teljelise pildistabilisaatori (sensori nihkega) videole pühendatud elektroonilise stabilisaatoriga. Nii saab ilma täiendava varustuseta käest kõrgresolutsiooniga 4K ja digitaalset Cinema 4K (4096 x 2160) videot salvestada.

Full HD Ultra HD (4K) C4K

OM-Log400

Naturaalne

OM-Log400 + gradueerimine

OM-Log400
Naudi suuremat värvide gradueerimise vabadust, mida pakub järelproduktsiooni ja töötluse tarbeks loodud OM-Log400 režiim. See pakub jäädvustamise kestel suuremat vabadust, kuna ei pea muretsema ülesärituse ning detailsuse kadumise pärast kõige heledamates ja tumedamates kohtades.

Video autofookus

Single AF / Small AF
Subjektide korral, mis tunduvad stseenis väikesed on heaks abiliseks Single AF režiimi ruudustik. Small AF režiimis on see abiks ka makrofotograafias, mille jaoks on täppisfokuseerimine ülioluline.

9 punktiga grupp
Vali see režiim, et suurendada oma fokuseerimisala 9 punktini, näiteks suuremate liikuvate subjektide või kõikvõimalike sündmuste jäädvustamiseks.

25 punktiga grupp
Mida rohkem punkte valid, seda suurem on teravustamisala. See režiim on abiks suuremate, kiiresti liikuvate subjektide jäädvustamisel.

Kõik punktid
Kui su subjektiks on üle kogu stseeni liikuv grupp, võimaldab see režiim võtte kiiresti ära teha.

Ülikiire video (120fps)

Lisa oma filmidele kinemaatilist dünaamikat, peatades oma subjekti liikumised ja andes oma videole aegluubi tunnetuse. Video salvestub Full HD kvaliteedis (1920 x 1080), mis mõjub hämmastavalt ka Full HD ekraanilt vaadatuna.

Lisaseadme ühendamine

HDMI-monitori ühendus
Tõsised videograafid saavad autentsete videoproduktsiooni ülesannete tarbeks ühendada HDMI monitori. 4:2:2 väljundi tugi tagab suurema värvuskorrektsiooni vahemiku. Monitori režiim võimaldab kasutada lisaekraani ja salvestusrežiimis saab salvestamiseks kasutada täiendavat salvestusseadet.

Kõrgkvaliteetse heli salvestamine LS-P4 salvestiga
Ühenda oma E-M1 Mark III kaamera PCM salvestiga LS-P4, et täiendada oma videoklippe selgema professionaalse heliga. Mikrofoni suunatust muutes saab kindlale heliallikale keskenduda. See sobib ideaalselt loodussalvestiste tegemiseks, näiteks linnusirina salvestamiseks kui metsas teleobjektiiviga jäädvustusi tehakse.

Brooke Bartleson
Olympus Visionary, USA

Vaata videot

Eriomadused

Pro Capture

 • Päästiku pooleldi alla vajutamisel salvestatakse 35 kaadrit puhvrisse. Hetk, mil päästik täielikult alla vajutatakse

  Hetk, mida soovid jäädvustada

Oled alati õigeks hetkeks ettevalmistatud. Pro Capture hakkab kaadreid salvestama – kuni 35 täisresolutsiooniga RAW-formaadis kaadrit – juba enne kui päästik täielikult alla vajutatakse. See võimaldab fotograafil ette ennustamatutest hetkedest alati kõrgkvaliteediga jäädvustused teha.

Kõikide pildistusolukordade jaoks

Live Composite / Live Bulb / Live Time režiimid
Need kolm omadust tagavad täiusliku kontrolli pika säritusega pildistamise üle. Live Composite, Live Bulb ja Live Time režiimides näeb otse ekraanil või pildiotsijas, kuidas pikk säritus kujuneb ja selle saab soovitud võtte saavutamiseks täpselt õigel hetkel lõpetada.

Fookuse virnastamine ja kahveldamine
Suurenda oma makro- või maastikufotograafia teravussügavust. Kasuta fookuse virnastamise funktsiooni, et komponeerida 3st kuni 15st kaadrist täielikult fookuses olev pilt. Fookuskahveldamise funktsioon salvestab kuni 999 pilti, mida saab seejärel kasutada koos Olympus Workspace tarkvaraga, et luua veelgi suurema fookuses oleva alaga foto.

Väreluseta pildistamine ja väreluse skaneerimine
Väreluse vastane võtterežiim vähendab väreluse efekti, mis kunstvalguses esinema kipub. E-M1 Mark III suudab tuvastada kunstliku valguse sageduse ja aktiveerib katiku kõige eredamal hetkel, et tasandada kaadrite vahel särituse ja värvi ebaühtlused.

Pildi korrigeerimine kaameras

Kalasilma kompensatsioonita

Kalasilma kompensatsiooniga

Kalasilma kompensatsioon
Naudi neli ühes objektiivi võlu. Kasuta M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 Fisheye PRO sellisena nagu see on või eemalda kalasilma efekt ja kasuta objektiivi lainurgana, millel on kolm ava valikut. Korrektsiooni efekti saab reaalajas E-M1 Mark III ekraanilt või pildiotsijast jälgida.

Trapetskompensatsioonita

Trapetskompensatsiooniga

Trapetskompensatsioon
Jäädvusta arhitektuur sirgete joontega, saades sama efekti nagu pildistades kallutatud objektiiviga. Efekte saab reaalajas jälgida ja samas lisada üheaegsealt trapetskompensatsiooni ja perspektiivi paranduse pildi horisontaal- ja vertikaalsuunale.

Ülikiire elektrooniline pildiotsija

Ülikiire elektrooniline pildiotsija
Ülikiire EVF suudab kiiresti liikuvate spordialade ja metsloomadest subjektidega sammu pidada – toimides maksimaalselt 120fps ja minimaalselt 0,005 sekundilise viivitusega. See on varustatud optilise pildiotsija simuleerijaga (S-OVF), mis lihtsustab subjekti detailide kontrollimist vastu valgust või pimedas pildistamisel.

Võrdle E-M1 Mark III

Võrdle nüüd

Vaata Pro objektiive

Loe lisa

Vaata tarkvara

Loe lisa

Täiusta videote heli

Loe lisa

Lisa tarvikuid

Loe lisa
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OM Digital Solutions edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest
   
   

MyOLYMPUS uudiskiri

Saa esimesena värsket infot ja naudi OM Digital Solutions tooteid veelgi enam.

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.

Teid võib huvitada ka see