Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Miks E-M1X?

Fookuses professionaalsed vajadused

Tõeliste professionaalide vajadustele täiuslikult vastav E-M1X annab absoluutse kindluse, et igast pildistajast saab ekspert - tagades parema kontrolli, ergonoomika ja stabiilsuse kogu pildistamise vältel. Uuenduslike tehnoloogiate ja omaduste keerukas süsteem on loodud selleks, et viia mäng kõrgemale tasemele.

Erakordne usaldusväärsus ja mobiilsus

 • VESI
 • JÄÄ
 • LIIV

Kompromissitu vabadus

Ükskõik, kas sinu ülesanne viib sind metsikusse loodusesse, spordisündmusele või stuudiosse, E-M1X kaameral on professionaalsed omadused, mis sobivad igale võttestiilile - igal ajal.

Integreeritud vertikaalpide

Kõik, mida vajad on ühes koos - E-M1X kaameral on integreeritud vertikaalpide. Kuna vertikaal- ja horisontaalpidemel on ühesugune disain, saab pildistaja nautida samasugust intuitiivset käe liikumist nii portree- kui maastikuformaadis pildistamisel. Tänu kahele toiteüksusele sobib see ideaalselt kauakestvate ülesannete jaoks.

Maailma parim pildistabilisaator (IS)

Olympuse insenerid on arendanud IS ühe sammu võrra veel kaugemale ja tutvustavad uudse disainiga gürosensorit. See tagab täpsuse, mida E-M1X vajab ja tulemused, mida muud kaamerad ei suuda pakkuda. See tipptehnoloogia vastab kuni 7,5 säriastme suurusele kompenseerimisele, kaotades vajaduse statiivi järele ja võimaldades vaba käega pildistada.

Tuginedes CIPA standardile süsteemikaamerate hulgas kui E-M1X kaamerat kasutatakse koos M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4.0 IS PRO objektiiviga, 1/2019 seisuga)

Maailma parim ilmastikukindel kere

Tänu E-M1X kaameras kasutatavale tunnustatud OM-D ilmastikukindlale tihendusele saavad profifotograafid muretult töötada igasugustes tingimustes - vihmas, lumes ja liivas. Nüüd täiendav tihendus ka SD-kaardi pesal ja kõikidel teistel katetel ning samuti kaugjuhtimiskaabli, mikrofoni ja kõrvaklappide terminalil.

(Tuginedes IEC standardile 60529, kasutades M.Zuiko veekindlat objektiivi, seisuga 1/2019)

Kombates eristatavad nupud ja parandatud ergonoomika

Tänu iga eraldiseisva nupu ja valikuketta spetsiaalselt disainitud kõrgusele, kujule ja omadustele, leiab hõlpsalt parasjagu vajalikud nupud ning saab täielikult keskenduda läbi pildiotsija vaatamisele ja pildistamisele. Nuppude paigutust ja kasutamist on täiustatud, et pakkuda paremat ergonoomikat, mis on eriti suureks abiks kauakestval pildistamisel.

Oma klassi parim Supersonic Wave Filter (SSWF)

Klassi parim on nüüd veel paremaks muudetud. Täiustatud SSWF tagab objektiivide vahetamisel suurema kindlustunde. Mustusel ja tolmul on veel väiksem võimalus pilte ning varustust rikkuda.

Pikk katiku eluiga

Pärast ranget testimist on E-M1X kaamera katikukardin tõestanud, et suudab pakkuda tipptasemel tööiga, mis ulatub 400 000 kasutuskorrani.

Kaks kaardipesa

Kahe UHS-II pesaga võib alati kindel olla, et kaamera töötab ühtviisi hästi edasi isegi kui üks kaart täis saab. Professionaalid saavad salvestada mõtlemale kaardile ja neil on alati olemas tagavara, et ükski foto eales kaduma ei läheks.

USB kaudu laadimine

E-M1X on esimene Olympus kaamera, mis toetab USB-toite ülekannet kuni 100 vati ulatuses. See muudab sind toitest sõltumatuks, olenemata sinu asukohast ja võimaldab akude laadimiseks kasutada akupanka. Tänu kahe aku toele, saab kaks akut üheaegselt kaamera sees laetud kõigest kahe tunniga.

Kauakestvad akud

Kuni 2580

Topelt akutoide võimaldab pildistada 2580 pilti enne kui on vaja uuesti laadida. See sobib ideaalselt kauakestvate tööde tegemiseks ja kaugetes üksikutes paikades töötamiseks.

"Tegevuskaadrite fotografeerimiseks vajan kaamerat, mis on tugev, kerge, kaasaskantav, kõrge kvaliteediga ja kiire ning OM-D E-M1X pakub mulle seda kõike."

Fernando Marmolejo
Olympus Visionary, Hispaaniast

Vaata videot

Uudne autofookus

Õigesti kasutatud täpsus

OM-D autofookuse (AF) süsteem on E-M1X kaamera jaoks täiesti ümber tehtud. Sellel autofookusel on kõik, et fotograaf saaks keskenduda kompositsioonile - alates erinevate stseenide jaoks vajalikest täiendavatest fookuspunktidest, kuni uue fookusalgoritmini.

Intelligentne subjektituvastusega AF

Intelligentne subjektituvastusega AF, mis sobib ideaalselt metsloomade ja kiiresti liikuva looduse pildistamiseks, tuvastab täpseks fokuseerimiseks ning jälgimiseks spetsiifilised subjektid. Püsivaraga 2.0 on sinu kasutuses ka linnu tuvastusega AF, mis tuvastab linnu silma ja fokuseerib püsivalt sellele. Selleks, et sina saaksid kompositsioonile keskenduda.

AF madala intensiivsuse piiraja

See funktsioon muudab hämaras pildistamise muretuks, kuna ulatub lausa nii madalale nagu -6EV astet. Tundlik AF tuleb ülitäpse fokuseerimisega toime isegi pimedate stseenide korral. (Kasutades M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 Pro objektiivi S-AF režiimis ISO 100 juures)

(Kasutades M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 Pro objektiivi S-AF režiimis ISO 100 juures)

Hulgivalik (joystick)

See, mõlemal pidemel paiknev juhtnupp muudab seeriavõtte tegemise või video salvestamise ajal AF-alade vahetamise kiireks ja lihtsaks, eriti pildiotsija kasutamisel.

AF Target režiim

Single AF / Small AF

Ruudustik sobib ideaalselt igasuguste tillukeste subjektide selgeks jäädvustamiseks. Small AF funktsiooni kasutades on makrofotode tarbeks täppisfokuseerimist teha väga lihtne.

5 punktiga grupp

See AF-režiim loodi mõeldes spordile, kus on inimgrupp ja eesmärgiks on keskmise suurusega ala fookusesse saamine samal ajal kui subjekt liigub.

9 punktiga grupp

See, suuremate liikuvate subjektide, spordi või kõikvõimalike sündmuste jäädvustamiseks sobiv AF-režiim seab fookuse 9 punktist koosnevale suurendatud alale.

25 punktiga grupp

Igale subjektile või stseenile vastavalt kohandatav AF Target režiim võimaldab kasutada ka 25 punktiga fokuseerimist, juhul kui 121 punkti osutub liiga laiaks.

121 punkti

Kõigi võimalike autofookuspunktide kasutamisel saab teha kiireid võtteid, eriti juhul kui subjektide grupp üle kogu stseeni liigub.

Minu menüü

Kohanda oma kõige sagedamini kasutatavate seadistuste menüüd - kuni 35 seadistust - nii on need alati käepärast. GUI on disainitud koos profifotograafidega.

Pro Capture

 • Hetk, mida soovid jäädvustada

  Pro Capture on loodud just tegevuse pildistamiseks ja alustab kaadrite jäädvustamist - kuni 35 täisresolutsiooniga RAW formaadis kaadrit - juba enne kui päästik täielikult alla vajutatakse. See võimaldab just täpselt õigest hetkest kõrge kvaliteediga pildi saada.

Handheld High Res võte

See funktsioon on loodud fotograafidele, kes ei soovi, et statiivi kasutamine oleks kohustuslik või kelle töö viib neid kohtadesse, kus statiivi kasutamine ei ole lubatud. See funktsioon genereerib ühe kõrgresolutsiooniga pildi, mis on võrdväärne 50M sensoriga tehtud jäädvustusele - ilma käe värisemisest tuleneva udususeta.

Live ND

Live ND režiim võimaldab saavutada aeglase katiku efekti ilma kallist täiendavat filtrit kasutamata. Jäädvustatava stseeni saab pildiotsijas üle vaadata ja efekti korrigeerida juba enne pildi tegeliku jäädvustamist.

Väljasensrori süsteem

E-M1X kaameral on integreeritud süsteem, mis salvestab pildistaja asukoha, kellaaja, kõrguse ja suuna. See on eriti suureks abiks fotograafidele, kes vajavad efektiivse pildihalduse tarbeks pildistusandmeid.

Wi-Fi jäädvustus

Kasuta täiendava kontrolli eeliseid. Wi-Fi ühendus võimaldab pildid E-M1X kaamerast arvutisse edastada ilma kaableid kasutamata. See annab pildistajale suurema pildistusvabaduse, eriti stuudiokeskkonnas.

"Professionaalid otsivad alati ultrahästi toimivat kaamerat, mis tagab kiirelt toimides soovitud tulemused ja millel on superkiire autofookus, ent samas ka tohutupalju professionaalseid objektiive. Mina leidsin selle kõik E-M1X kaamera näol."

Laurent Vu
Olympus Visionary, Prantsusmaa

Vaata videot
 • Püsivara uuendus 2.1

Võta oma kaamerast viimast

Lae oma E-M1X kaamerale kõige uuem püsivara ja avasta, kuidas uued võtmeomadused võimaldavad sul kasutada paremaid fotograafia ning videograafia võima

 • Lindude tuvastusega AF

  See funktsioon, mis sobib ideaalselt lendavate või puhkavate lindude jäädvustamiseks, võimaldab fokuseerida lindudele isegi siis kui nad on põõsa või metsa vahel peidus – nii on õues linde käest lihtsam pildistada ja kadreerida. See tuvastab subjektiks valitud linnu silma ja fokuseerib sellele järjepidevalt. Kui silma ei õnnestu tuvastada, jälgib autofookus linnu pead või keha. Linnu tuvastusega AF toimib ka Pro Capture režiimi ja kõikide M.Zuiko Digital objektiividega.

 • Video RAW andmete väljund ja täiustatud IS

  Nende uute võimaluste abil saad parandada oma videograafia kogemust. Püsivara 2.1 toetab video RAW andmete edastust välisesse Atomos Ninja V Monitor salvestisse üle HDMI – andes võimaluse teha professionaalset järeltöötlust. Väljund on 12-bitises 4K 24/25/30P või Cinema 4K 24P formaadis. Ja lisamonitori kasutamisel ei ole vaja gimbali kasutada, kuna E-M1X kaameral on käest filmimise tarbeks täiustatud pildistabilisaator.

 • Fookuse indikaator

  Manuaalse teravustamise võimalus avab loomingulisuse maailma – ja fookuse indikaator annab sulle vajaliku informatsiooni. Kui pöörad fokuseerimisrõngast, annab fookuse indikaatori funktsioon ülevaate fokuseerimise suunast ja ligikaudsest fokuseerimise positsioonist. See teave kuvatakse selgelt E-M1X kaamera ekraanile.

Ülihea video

Elu ei seisa paigal

Lisaks professionaalse kvaliteediga fotode tegemisele, on E-M1X meister ka videote jäädvustamises. Sellel on kõik lisad, mida videograaf vajab.

C4K video

Ultrakõrge C4K (4096 x 2160) resolutsiooniga videoformaati kasutades, on videograafide käsutuses praeguse aja kõige kõrgem salvestusresolutsioon ja lisaks ka suurem vabadus järeltöötluse tegemisel.

Full HD Ultra HD (4K) C4K

Maailma parim pildistabilisaator (IS)

Liikuvad pildid nõuavad paindlikku IS-süsteemi, mis kohaneb kompensatsiooniga vastavalt sellele, kuidas kaamerat pööratakse. E-M1X on esimene kaamera maailmas, mis sellist paindlikkust videograafile pakub - sellise kvaliteeditaseme juures, mida ükski teine turuosaline pakkuda ei suuda.

(Vastavalt CIPA standardile, süsteemikaamerate hulgas, kui E-M1X kasutatakse koos M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4.0 IS PRO objektiiviga, 1/2019 seisuga)

Maailma parim ilmastikukindel kere

E-M1X on täielikult kaitstud vihmase ilma, külmade temperatuuride ja tolmuse õhu eest. Tänu kaugjuhtimiskaabli, mikrofoni ja kõrvaklappide terminalide täiendavale tihendusele, ei ole tülika vihmakatte kasutamine vajalik.

(Tuginedes IEC standardile 60529, kasutades M.Zuiko veekindlat objektiivi, 1/2019 seisuga)

OM400-log

Et võidelda dokumentaali või looduse jäädvustamisel tavaliselt esinevate muutuvate valgustingimustega, võimaldab E-M1X kaamera kasutada log-jäädvustamist. OM400 log tagab videod, millel ei ole varjualade detailsuse kadu ega heledate alade läbipõlemist, ning annab värvusgradatsiooni abil suurema loomevabaduse.

High-speed 120fps

Seda funktsiooni saab kasutada Full HD salvestamisel ja see annab tulemuseks rohkem filmikunstile sarnanevad videod, millel on aegluubis liikumise tunnetus. Subjekti liikumised saab peatada, et filmile rohkem dünaamikat anda.

"Oma pildikvaliteedi, käsitsemisviisi, vastupidavuse ja stabiilsusega, mis on tõeline võtmeomadus, võimaldab E-M1X mul kaamerat võtteplatsil tõeliselt vabalt mulle omasel viisil kasutada ja stseene struktureerida."

Janne Amunét
Olympus Visionary, Soome

Vaata videot

Vaata rohkem E-M1X omadusi

Võrdle nüüd

Vaata Pro objektiive

Loe lisa
Teid võib huvitada ka see
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OM Digital Solutions edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest
   
   

MyOLYMPUS uudiskiri

Saa esimesena värsket infot ja naudi OM Digital Solutions tooteid veelgi enam.

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.