Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

 

E-M5 Mark II

VÄLJENDA END LÄBI ERINEVUSE
 •    
 
x
Pildistabilisaatoriga Pildistabilisaatorita

E-M5 Mark II: ei mingit hägusust

Selge pilt – tänu maailma kõige võimsamale pildistabilisaatorile*, mis on suureks abiks teravate tulemuste saavutamisel ka ilma statiivita hämaras pildistades. Edasi, tagasi, üles, alla, küljele, diagonaalis – integreeritud 5-teljeline VCM stabilisaator kompenseerib kõikvõimaliku udususe. See tagab selge pildi isegi pildiotsijas, et kadreerimine oleks hõlpsam.

*Vastavalt CIPA standardile, veebruar 2015 seisuga.

0

väiksem*

0

kergem*

*võrreldes keskmiste D-SLR kaameratega

E-M5 Mark II: võimsus Sinu pihus

E-M5 Mark II on muretult kaasaskantav süsteem. See kaalub vaid 417g ja selle ehituskvaliteedile ei ole võrdset. Kaamera on pritsme-/tolmu-/külmumiskindel, et loodusjõud ei takistaks loominguliste piltide või videoklippide jäädvustamist. Tänu kompaktsetele mõõtmetele võimaldab see OM-D kaamera märkamatult ja massist eristumata lähikaadreid jäädvustada.

E-M5 Mark II: lihtne filmimisviis

Vabane tülikatest kaamera stabiliseerimise süsteemidest, mida tavaliselt kino tasemel videote jäädvustamisel kasutatakse. E-M5 Mark II kaameral on maailma võimsaim 5-teljeline stabilisaator*, mis on ainuke vajalik abivahend käest filmimisel. Tänu sellele saab filmida isegi liikumise pealt. Kuni 77Mbps ulatuv bitikiirus ja mitu kaadrisageduse valikut võimaldavad hõlpsalt rabavaid Full HD kvaliteediga tegevus-stseene jäädvustada.

OM-D Movie funktsioon koos maailma parima 5-teljelise stabilisaatoriga

*CIPA Standard, detsember 2014 seisuga
 •  
  Selged ja teravad võtted
 •  
  Mugavalt kaasaskantavad mõõtmed
 •  
  Imelised filmid

Püsivara uuendus

Kõige uuem E-M5 Mark II kaamera püsivara versioon annab sulle parema võimaluse kaunite ja selgete fotode tegemiseks mängleva kerguse ja täieliku loomingulise vabadusega.

 • Nüüd fookusvirnastusega

  Tänu optimiseeritud mälufunktsioonile saab E-M5 Mark II kaameraga nüüd nautida fookusvirnastuse võimalust. Suurenda oma piltide teravussügavust, säilitades samas soovitud selguse ja kunstilise ilme.

 • Uus Bleach Bypass kunstifilter

  Bleach Bypass kunstifilter lisab igale stseenile sooja ja mõistatusliku õhustiku, mis sarnaneb vanadele värvilise filmi ilmutamise aegadele. Samas toob see esile autode, masinate ja muude asjade metalsed pinnad.

*Ühildub järgmiste objektiividega: M.Zuiko Digital ED 12–100mm 1:4.0 PRO, M.Zuiko Digital ED 7–14mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 12–40mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 40–150mm 1:2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 8mm 1:1.8 Fisheye PRO, M.Zuiko Digital ED 30mm 1:3.5 Macro, M.Zuiko Digital ED 60mm 1:2.8 Macro, M.Zuiko Digital ED 300mm 1:4.0 IS PRO
Omadused
 • Avasta uusi perspektiive

  Kuna puutetundlikku LCD ekraani saab igas suunas pöörata, saab filmimisel vabalt kasutada loomingulisi nurki. Kontrolli mikrofoni ja ajakoodi LCD ekraanil või kasuta digitaalset loodi.

 • Suurenda resolutsiooni

  Peendetailide pildistamisel on parem suurem resolutsioon. Seetõttu on E-M5 Mark II kaamera varustatud 40M High Res Shot valikuga, milles jäädvustatakse järjest kaheksa võtet, mis seejärel üheks kombineeritakse. See valik sobib kunstiteostest, maastikest või muust 40 Megapikseliste piltide tegemiseks.

 • Ülal toodud pilt on illustratiivse tähendusega.

  Avasta juhtmevabaduse mugavus

  Kontrolli oma pildistusprotsessi juhtmevabalt nutitelefoni abil. Tänu E-M5 Mark II integreeritud Wi-Fi ühendusele saab ava, säriaega ja muid seadistusi määrata ilma kaamerat puutumata. Kui telefonis on OLYMPUS Image Share rakendus, saab pildid koheselt sotsiaalvõrgustikesse laadida.

   
 • Mitmekülgne objektiivide valik

  Avasta kompaktne objektiivide süsteem, mis annab vabaduse: OLYMPUS Micro Four Thirds süsteem. Rohkem kui 40 objektiivi Sinu kunstiliste visioonide elluviimiseks – mitmed neist tolmu-, pritsme- või külmumiskindlad, makrost lainurga ja teleni. Objektiivide kõrge kvaliteet täiendab OM-D tipptehnoloogiaid, et tagada teravad videod või pildid.

  Rohkem kui
  40
  Micro Four Thirds objektiivid
 • Titaanvärv. OM-natuuri ülim väljendus.

  Tutvustame E-M5 Mark II erimudelit - selle titaanvärvi kere meenutab OM-3Ti mudelit. Erimudeli titaanvärv esindab OM seeria "uue väärtuse loomise" ideaali ja muudab OM-D W-M5 Mark II erakordseks. Maailmas müüakse seda erimudelit vaid 7000 tükki. Erimudeli komplekti kuulub omaniku kaart, kõrgkvaliteetsest nahast ainulaadne rihm ja kaardiümbris.

   

  E-M5 Mark II erimudel

  Titaanvärv

  Vaid 7000

  OMANIKU KAART
  KAARDIÜMBRIS

  NAHKRIHM

Veel omadusi Peida omadused
Vaikse katiku režiim

Nüüd võid tegevuse keskel olla ilma tähelepanu endale tõmbamata. Tänu vaiksele katikurežiimile võid kindel olla, et katik päästiku vajutamisel häält ei tee – täiesti vaikne jäädvustamine.

Live Composite režiim

Tee sellistest pika säriga võtetest nagu näiteks tähistaeva jäädvustused, üks imeline foto. Live Composite režiim kasutab spetsiaalset heleduse juhtimist, et tagada täiuslik efekt. Parema tulemuse saamiseks kontrolli tulemust juba enne jäädvustamist.

Eraldi müüdav allveekorpus

See allveekorpus on loodud spetsiaalselt E-M5 Mark II kaamera jaoks ja on veekindel kuni 45 meetrit. Allveekorpus tagab maksimaalse kaitse kui oma fotografeerimist ja filmimist uutes sügavustes harrastad.

Täiendatavus

Vali soovitud fotode ja videote jäädvustamiseks sobiv varustus. Lisaks lugematule M.ZUIKO DIGITAL objektiivide hulgale, on valikus akutald, adapterid, võimsad välgusüsteemid ja palju muud.

OM-D E-M5 Mark II tehnilised andmed

 • Omd camera front
Näita veel tehnilisi andmeid
Kõik vajalikud objektiivid ja tarvikud.

Lai suurepäraste ZUIKO objektiivide ja kõrgetasemeliste OLYMPUS lisatarvikute valik võimaldab hõlpsalt loomingulised visioonid ellu viia. Mitmekülgsus, mis aitab Sul oma fotograafia uuele kõrgusele tõsta.

Kvaliteetsete objektiivide valik

Makrost lainurga ja teleni – OLYMPUSel on sobiv objektiiv iga loomingulise visiooni tarbeks.

Lisatarvikute valik

Paranda oma fotosid, videoklippe ja OM-D kogemust lisatarvikute abiga.

Teid võib huvitada ka see
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OM Digital Solutions edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest
   
   
Pikenda oma toote garantiid

Liitu MyOLYMPUS-ega ja pikenda valitud registreeritud toodete garantiid.

Registreeru kohe
 
 
Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.