Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

 

OM-D E-M5 Mark III
KÕIK, MIDA VAJAD.

 •    

Miks E-M5 Mark III?

E-M5 Mark III kaameraga pole piire

Linnadžunglis, kõrgel üleval või tänavatel, päevavalgel või öise taeva all, vihmastes tingimustes või mitte. E-M5 Mark III tuleb selle kõigega toime. Sellel, kui kaugele saad minna, pole peaaegu mingeid piiranguid. Kompaktse ja kerge vormiga saad kogukama varustuse ahelatest vabaks murda. Ja viia oma fotograafia uutesse kõrgustesse – seda võimaldab täiuslik disain koos kõrgtehnoloogiate ja asendamatu funktsionaalsusega. Lühidalt: kõik, mida vajad, ükskõik kus ja ükskõik millal soovid.

Kõrgendatud kogemus

Parimad omadused

Sellesse stiilsesse ja kompaktsesse disaini on pakitud võimsad tehnoloogiad ja omadused, mis E-M5 Mark III kaamera teiste seas esile tõstavad.

Hämmastav portatiivsus

~55% väiksem
~64% kergem

E-M5 Mark III
M.Zuiko Digital ED 12–40mm F2.8 PRO Maksimaalne ava: F2.8 Fookuskaugus: 12-40mm

Konkurendi kogukas süsteem
Rohkem kui kaks korda suurem ja kogukam kui E-M5 Mark III süsteem.

Erinevalt teistest selle klassi kaameratest, on E-M5 Mark III kaameral kerge kaal ja kompaktsed mõõtmed, mida vajad, et end vabaks murda. Kogu Olympus süsteem on palju väiksem kui konkurentide oma. Jäädvusta maailm sellisena nagu seda näed. Fotodele. Videotele. Igast perspektiivist. Kasuta just sellist objektiivi nagu sinu isiklik jäädvustusstiil nõuab – E-M5 Mark III süsteem jääb alati portatiivseks.

Suurepärane pildikvaliteet

20M Live MOS sensor
E-M5 Mark III kaamera võimas sensor, mis tagab rikkaliku optika ja selged pildid, nii ringi liikudes kui ka pimedamates kohtades jäädvustades, on loodud töötama spetsiaalselt koos võimsa pildistabilisaatoriga (IS). Peegeldusvastane AR-vääristus vähendab helkide ja varikujutiste teket otse sensoril.

TruePic VIII pildiprotsessor
Tipptehnoloogiline pildiprotsessor täiendab täiuslikult 20M Live MOS sensorit. Protsessori topelt neliktuumaline süsteem ja spetsiaalne AF-arvutusskeem tagavad ülisuure autofookuskiiruse ning hiilgava pildikvaliteedi jaoks vajaliku võimsuse.

Keresse integreeritud pildistabilisaator
E-M5 Mark III kaamerasse integreeritud pildistabilisaator pakub kuni 5,5 säriastme jagu kompensatsiooni*, mis tähendab, et miski ei takista sind välja minemast ja maailma jäädvustamast. Ja see on kaamera sees, nii et saad käest pildistades selged tulemused iga objektiiviga. Kasutades sellist ühilduvat objektiivi nagu M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4 IS PRO, tagab Sync IS funktsioon kaamera ja objektiivi täiusliku koostöö, et tagada kuni 6,5 EV-astmeni ulatuv korrektsioon.

*Kasutades koos M.Zuiko Digital ED 12–40mm F2.8 PRO objektiiviga 40mm juurde seatuna.

Täielik valik M.Zuiko Digital objektiive
Saad valida rohkem kui 20 objektiivi seast, mis moodustavad koos E-M5 Mark III kaameraga nutika süsteemi ja võimaldavad sul hõlpsalt oma loomingulisi ideid, fotograafiakirge või jäädvustusstiili rakendada. Makro, kalasilm, ultratele…miski ei takista sind minemast sinna suunda, kuhu soovid.

Võimas autofookus

121 ristpaigutusel fookuspunkti
Tänu üleni risttüüpi paigutusel 121 punktile ja kiibipealse faasituvastusega autofookusele suudab E-M5 Mark III vastata kõikidele sinu fotograafilistele vajadustele. Isegi mustrid ja liikuvad subjektid saavad kiiresti ning täpselt jäädvustatud.

Suur täpsus
Hämaras valguses selgete piltide tegemine või tumedama tausta ees tumedamate objektide jäädvustamine on eriti keerukas – kuid E-M5 Mark III saab sellega täiuslikult hakkama. Kiire autofookus jääb täpseks isegi kõige suurema ava seadistuse juures, võttes vastu värvid ja kujundid, et tagada subjekti eristumine.

AF Target režiim
Kuna E-M5 Mark III on loodud just sulle sobivas stiilis pildistamiseks, on see varustatud AF Target režiimiga. Sellel on kuus valikut tegevuse jäädvustamisel või makro pildistamisel täpselt subjektile fokuseerimiseks. Ühe-tegevuse nupp muudab soovitud stseenide jäädvustamise kiireks ja lihtsaks.

Näo-/silmaprioriteediga AF
Portreefotode tegemiseks või lihtsalt enda ümber olevate inimeste jäädvustamiseks on E-M5 Mark III kaameral võime automaatselt tuvastada inimeste nägusid ja silmi. Tulemuseks on täpne fokuseerimine sinu subjektile päästiku vabastusnupu igal vajutamisel või toksamisel.

Disain ja ergonoomika

Ikooniline disain
E-M5 Mark III viib algse OM-süsteemi ikoonilise disaini sammu võrra kaugemale. Kaamera peal olev delta kuju ja OM-süsteemi disaini ikoonilised omadused on nähtavad ka siin. Kergelt tahutud ülemine serv silub nahalaadse materjali ja ülemise osa kõrguse vahelist tasakaalu, et rõhutada kaamera kaasaegset välimust.

Lihtsasti jälgitav
E-M5 Mark III kaamera elektroonilise pildiotsija (EVF) kaar on laiem, et kaamera tunduks stabiilsem ja lihtsamini juhitav. Suur EVF koos pika silmapunktiga võimaldab ka prillikandjatel piltide jäädvustamist nautida.

Stabiilne hoie ja juhtimine
Käepide on kavalalt disainitud, et parandada mugavuse tunnet kui E-M5 Mark III kaamerat pöidlatoe abil hoitakse. See annab tulemuseks kindlama hoida, mis on spontaansete võtete või salvestuste tegemisel esmatähtis.

Paindlik jäädvustamine
Tänu E-M5 Mark III kaamera pööratavale LCD ekraanile ei pea jäädvustuste tegemisel imelikke või ebamugavaid poose võtma. Ekraan kohandub vastavalt vajadusele – kas kõrgelt ülevalt või madalalt alt pildistamiseks. See on asendamatu omadus ka dünaamiliste stseenidega filmide salvestamisel.

Kõrgelt tunnustatud ehitus

Ilmastikukindel kere
Ükskõik, kuhu sinu soovid sind viivad, mine sinna koos E-M5 Mark III kaameraga. Selle täielik tihendite süsteem muudab kaamera pritsme-, tolmu- ja külmumiskindlaks kuni –10°C. Kõige karmimad keskkonnad – alates vihmast kuni lume ja tolmuni – ei ole E-M5 Mark III kaamerale takistuseks.*

*Ilmastikukindla süsteemi saamiseks vali ilmastikukindel M.Zuiko Digital objektiiv

Supersonic Wave Filter (SSWF)
Vali kategooria parim ja saa rahuldust teadmisest, et saad selged tulemused. Iga kord kui vahetad E-M5 Mark III kaamera objektiive, eemaldab kaamera koheselt oma sensorilt igasuguse tolmu, vibreerides ultrakiiresti rohkem kui 30 000 korda sekundis. Täiendavat kaitset tolmu eest pakub sensori eriline vääristus.

„Öövõtted on kõige keerulisemad. Õiged üleminekud, selged kontuurid, tulede suurepärane soe kuma. E-M5 Mark III on kaamera, mis suudab seda kõike pakkuda ja enamgi veel. Usaldusväärus, millele võin loota.“

Piiramatud võimalused

E-M5 Mark III võttetehnoloogia

Et aidata sul oma fotograafiaga edasi liikuda, on E-M5 Mark III kaamera kompaktne ja kergekaaluline kere varustatud võimsa sensori, kõrgtehnoloogilise pildiprotsessori ja mitmete tunnustatud Olympus tehnikatega.

Olympuse unikaalsed võttefunktsioonid

Fookuse kahveldamine ja virnastamine
See, eriti hästi just makropildistamiseks sobiv E-M5 Mark III kaamera funktsioon annab sinu fotodele sellise servast servani ulatuva selguse nagu võib näha matkateatmikes. Fookusvirnastus teeb sinu subjektist mitu pilti, mis seejärel kaamera poolt üksteise peale virnastatakse, et luua üks täiesti fookuses olev ja kõrgkvaliteetne pilt. Fookuskahveldus toimib sarnaselt, kuid annab siiski sulle täieliku kontrolli, võimaldades pildid arvutis manuaalselt kokku sobitada.*

*

Live Composite ja Live Bulb režiimid
Koos E-M5 Mark III kaameraga vabaks murdmine tähendab muuhulgas ka seda, et saad pildistada mil iganes soovid, ka öösel või hämaras. Just siinkohal tulevad appi Live Composite ja Live Bulb režiimid. Saad jäädvustada linnavaateid tähise taeva taustal või valgusradadega loomingulisi katsetusi teha. Ja kontrollida säritust LCD ekraanilt juba enne pildi tegemist.

Statiiviga 50M High Res võte
Seda E-M5 Mark III kaamera funktsiooni kasutades on võimalik teha detailirohkeid, kõrgresolutsiooni ja suure kujutustäpsusega pilte. See nihutab sensorit ja teeb järjestikvõtteid, mis seejärel kokku liidetakse. Tulemuseks on hämmastav 50-megapikseliga pilt.

Väreluse vältimine
Sees
Väreluse vältimine
Väljas

Väreluseta pildistamine ja väreluse skaneerimine
Kõrgtehnoloogia, mida on lihtne kasutada – just see on nende E-M5 Mark III funktsioonide olemus. Need summutavad väreluse efektid, kasutades mehaanilise või elektroonilise katiku omadusi. Mõlemal juhul neutraliseeritakse valgusallika põhjustatud värelus või triibumustrid, et luua täiuslikult säritatud lõpptulemus.

Pro Capture

Vajutades päästiku pooleldi alla – 14 pilti talletatakse puhvrisse
Hetk, mil päästik lõpuni alla vajutatakse

Jäädvusta täpselt soovitud hetk – tänu E-M5 Mark III kaamera Pro Capture funktsioonile. See käivitab pildistamise kohe kui päästiku pooleldi alla vajutad – salvestades 14 kaadrit, mida talletatakse ajutiselt. Kui vajutad päästiku lõpuni alla, algab lakkamatu pildistamine. See tähendab, et sul on võimalus tagasi minna ja valida soovitud kaader.

Subject Tracking Cluster Display kuva

See kõrgtehnoloogiline lahendus muudab E-M5 Mark III kaamera AF Tracking funktsiooni kasutades liikuvatele subjektidele fokuseerimise lihtsamaks kui eales varem. See kasutab täpsete ja kiirete tulemuste tagamiseks otse ekraanil kuvatavaid jälgimisalade rühmi.

Ülikiire mehaaniline katik

Naudi eredates välitingimustes pildistades ebateravuse efektide kasutamist – seda võimaldab E-M5 Mark III mehaaniline päästik maksimaalse 1/8000 sekundi juures. Isegi kasutades suure diameetriga objektiivi saad suurima ava seadistusega täpse särituse ilma, et vajaksid seejuures ND-filtrit.

Manuaalse teravustamise abi

Täpne manuaalne teravustamine
Manuaalne fokuseerimine võib olla lihtne, eriti koos E-M5 Mark III manuaalse teravustamise abifunktsiooniga. See suurendab ala, mida soovid fokuseerida, et saaksid fookuse täpselt õigesti paika.

Fookusmarkeering
Veel üks abistav E-M5 Mark III kaamera funktsioon, millest on kasu siis kui subjektile manuaalselt fokuseeritakse: fookusmarkeering. See rõhutab ja kuvab kontuuride fookuses olevate alade tipud, et kontuurid kindlasti teravad saaksid.

AF piiraja

Käepärane funktsioon, millest unistab iga fotograaf: AF-piiraja. Selleks, et takistada E-M5 Mark III kaamerat muudele stseenis olevatele objektidele fokuseerimist, saab autofookuse ulatust objektiivist olenemata piirata ja muuta fokuseerimise seeläbi kiiremaks. Määra kuni kolm AF-ala ja kohanda juhtnuppe, et saaksid funktsiooni hetkega aktiveerida.

Ülihea juhitavus

AF valikupadi
Selleks, et sul oleks läbi elektroonilise pildiotsija (EVF) võtteid tehes suurem vabadus, võimaldab E-M5 Mark III kasutada puutetundlikku ekraani valikupadjana, et saaksid autofookuspunkti just sinna paigutada, kuhu soovid – täpselt nagu kursori. Nii saad jätkata läbi EVF-i vaatamist samal ajal kui kiiresti foto fookuspunkti muudad.

Puutetundlik AF ja katik
E-M5 Mark III kaamera puutetundlik LCD-ekraan võimaldab intuitiivselt näpuga vajutades ja libistades autofookust defineerida ning ka pildi jäädvustada vaid ühe puudutusega.

„Reisifotograafia puhul on kerge ja kompaktse kaamera omamine suureks eeliseks. Minu jaoks on selleks eeliseks uus E-M5 Mark III. Ma saan minna peaaegu ükskõik kuhu ja kõik, mida vajan on mul kaasas.“

Loodud videograafia jaoks

Naudinguline filmitegemine

Muutu fotograafist videograafiks mil iganes soovid. E-M5 Mark III on ka ideaalne vahend selge kvaliteedi ja dünaamilise kinolaadse muljega filmide jäädvustamiseks.

5-teljeline pildistabilisaator videote jaoks

Pildistabilisaatori (IS) kasutamine videote jäädvustamisel on arukas valik, eriti kui filmid vabas stiilis. Liikuvad pildid saavad veelgi selgemad ja teravamad kui kasutad kaamera pööramisel stabilisaatori süsteemi, mis kompenseerib kaamera soovimatu värisemise tagajärjed. E-M5 Mark III pakub sellist kompensatsiooni kõigil viiel teljel.

Kõrgkvaliteetne 4K video

E-M5 Mark III sobib ideaalselt autentsete filmide produtseerimiseks kuna see ühildub 4K (3840 x 2160) ja C4K (4096 x 2160) formaatidega. 4K puhul 30p, 25p või 24p kaadrisagedusel või C4K puhul 24p kaadrisagedusel ning maksimaalse 237Mbps bitikiiruse juures saad salvestada 4K jaoks digitaalses kinostandardis.

Mikrofoni pistik

Kui soovid oma filmi tarbeks välise seadme abil* paremat heli salvestada, saad kasutada mikrofonipesa, mis on mugavalt otse E-M5 Mark III kaamera küljele paigutatud ja lihtsasti ligipääsetav. Vali ME-31 Compact Gun mikrofon või Hi-Res heli salvestav LS-P4 salvesti, mille saab otse sünkroonpesale kinnitada.

Mikrofoni pistik

*Vaja ühenduspesa kinnitust, mida müüakse eraldi.

Ilmastikukindel tihendus

Vihmased ilmad, miinustemperatuurid, tolmused asukohad – E-M5 Mark III tuleb selle kõigega toime. See on loodusjõudude vastu täielikult tihendatud kasutades tunnustatud Olympus ilmastikukindlate tihendite süsteemi. Nii saad oma kirge järgida alati kui soovid.

Suur lisatarvikute valik

Lisaks Me-31 Compact Gun mikrofonile* ja LS-P4 salvestile* saab E-M5 Mark III kaamera varustada ka ECG-5 välise käepidemega. See tagab kindlama hoide, võimaldades samal ajal kasutada päästikut ja juhtketast.

*Vaja ühenduspesa kinnitust, mida müüakse eraldi.

„E-M5 Mark III võimaldab mul vaatajas emotsioone tekitada. Minu oma perspektiiv loodusest sobitub täiuslikult kokku võimsa ja täpse autofookusega, et saavutada just selline bokeh nagu ma konkreetse subjekti jaoks vajan.“

Universaalne mugavus

Kasuta abifunktsioone

E-M5 Mark III on loodud selleks, et muuta fotograafi elu lihtsamaks. Tänu mitmetele mugavatele omadustele, muudab see OM-D vabaks murdmise meeldivaks ja võimaldab nautida iga jäädvustusstiili.

Väga hästi nähtav elektrooniline pildiotsija

E-M5 Mark III kaamera elektroonilise pildiotsija (EVF) kirgaste värvidega ja kõrge kontrastsusega kuvale pole võrdset. Ligikaudu 2,36 miljoni punktiga OLED muudab vaatamise hõlpsaks kasutades 1,37x suurendust. Umbes 27mm silmapunkti kaugus sobib ideaalselt prillikandjatele.

Kohandusrežiim

Pääse oma kõige sagedamini kasutatavatele seadistustele koheselt ligi – lihtsalt valikuketast pöörates või puudutades. C-režiimi alla saad salvestada oma sellise lemmikseadistuse nagu näiteks võtteseadistused või režiimid, et need oleks kiiresti ja lihtsalt kasutatavad. Menüüsse saab talletada ja sealt kiiresti leida veel kaks täiendavat sageli kasutatavat seadistust.

Lihtne Wi-Fi ja Bluetooth®

E-M5 Mark III kaamera võime juhtmevabalt Wi-Fi või Bluetooth® kaudu teiste seadmetega ühenduda – näiteks OI.Share tarkvaraga varustatud tahvelarvuti või nutitelefoniga, annab suurema vabaduse nii pildistamisel kui pildiedastusel, ilma et peaks juhtmetega jändama.

Mugav USB-laadimine

E-M5 Mark III näol on sul OM-D kaamera, mis muudab su toitepingest sõltumatuks olenemata sinu asukohast – tänu mugavale USB-laadimisele. Autos, hotellitoas, lennujaamas. Akusid saab laadida ka akupanga abil.

Võtterežiimid ja kunstifiltrid

Sinu sõrmeulatuses on kuus teemat ja kokku 22 võtterežiimi, mille hulgast valida E-M5 Mark III võtteseadistusteks ning subjekti või stseeni jaoks sobivaimad – alates portreest öövõtteni või sisetingimustest lähivõteteni. Muljetavaldavate tulemuste saamiseks lisa üks 16st kunstifiltrist.

Võrdle E-M5 Mark III

E-M5 Mark III
E-M10 Mark III
E-M5 Mark II
Võrdle nüüd

M.Zuiko Digital objektiivid

Loe lisa

Kaamera lisatarvikud

Loe lisa

Tarkvara

Loe lisa

Sound for video

Loe lisa
Teid võib huvitada ka see
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OM Digital Solutions edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest
   
   

MyOLYMPUS uudiskiri

Saa esimesena värsket infot ja naudi OM Digital Solutions tooteid veelgi enam.

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.