Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

OM SYSTEM OM-1 Tee võimatut.
OM on (uuesti)sündinud.

Loodud jäädvustama pilte, mis avaldavad mõju

Värv, mis peegeldab reaalsust, teravust, täpseid heledaid toone ja selgeid kontraste. OM-1 tagab tipptasemel pildikvaliteedi võte võtte järel.

Järjestatud BSI Live MOS sensor

Meie 20 MP järjestatud Live MOS on pildikvaliteedi osas hüpe edasi. See kasutab uut revolutsioonilist pildinduselementide järjestamise viisi, et lasta sisse rohkem valgust ja parandada hämaras toimimist. Tulemuseks saad pildid, millel on hämmastav resolutsioon, vähe müra ja rikkalik dünaamiline väljendusvahemik varjudest kuni heledaimate kohtadeni.

Hämaras pildistamine

Ära enam eales muretse toas või muudes hämara valgusega oludes pildistamise pärast. Selle standard ISO vahemik ulatub kuni 25600-ni. Kui valgust on vähe, saad suurendada ISO väärtusele 102400, et ka kõige keerukamates tingimustes saaks kirkad pildid.

Veel parem IBIS

Lõpeta kaamera värisemise pärast muretsemine ka pika säriaja kasutamisel. Oleme veetnud aastakümneid, arendades maailma kõige efektiivsemat pildi stabiliseerimise süsteemi selleks, et sina ei peaks kasutama statiivi või muud stabiliseerimisvarustust, et teha erakordseid tele ja makrovõtteid. Sul on kuni 8 astme* jagu kompenseerimisvõimekust, et elimineerida kaamera värisemise tagajärjed isegi pikkade säriaegade kasutamisel. Tee kirkaid ja selgeid pilte isegi keerukates, hämarates valgusoludes.

* M.Zuiko 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO objektiiviga

TruePic X

OM-1 on varustatud meie tipptasemel TruePic X pilditöötluskiibiga, mis toimib koos Stacked BSI Live MOS sensoriga. TruePic X tagab ülisuure käivitus- ja kirjutuskiiruse, erakordse autofookuse ja uskumatult kiired seeriavõtted. Lisaks kiirusele, parandab see uuendatud töötluskiip ka pildikvaliteeti. Naudi elutruid värve, võrreldamatut teravust ja kirkaid värviüleminekuid.

„Mis puutub lindude pildistamisse, siis tuleb mõelda ja reageerida kiiresti ning ka sinu fotovarustus peab olema sama kiire või isegi kiirem.“

Ben Knoot

Kiirus, mis ületab kõiki ootusi.

On kiired kaamerad. Ja on OM-1. Sellel on piisavalt kiirust, et jäädvustada hõlpsalt ka kõige kiiremini liikuvad subjektid.

Kaamera, mis on sama tugev nagu sina

Võid kindel olla, et see kaamera toimib ideaalselt ka kõige karmimates tingimustes.

Jäädvusta videod, mis püüavad tähelepanu

Sinu käsutuses on kõik vajalikud omadused kaunilt kinemaatiliste 4K filmide jäädvustamiseks. Videod on puhtad, alati detailsed ja suure dünaamilise ulatusega, mis ei jää märkamatuks.

4K/C4K 60p 10BIT

4K formaadis saad vapustavalt detailsed ja erakordselt elavad videod, mis mängivad sujuvalt isegi kõige suurematel ekraanidel. OM-1 suudab salvestada ka FHD-d standardse 240p juures, mida on peaaegu igal ekraanil ilus vaadata. Võid mitmesuguste kaadrisuuruste juures, sh. H.264 ja H.265, kasutada suurt bitikiirust.

Ülim aegluup

Võta aeg maha ja jäädvusta ülimas aegluubis videoid. 240 kaadrit sekundis Full HD juures on omaette saavutus. Tänu uuele TruePic X protsessorile suudab OM-1 nüüd jäädvustada isegi kurika pragunemise pallimängul, aeglustada kameeleoni keele liikumist või püüda kinni koolibri lennu.

OM-Log LUT

Valgus võib kiiresti muutuda, eriti kui töötad liikudes. Erinevalt Flat-režiimist, võimaldab OM-Log režiim dünaamilist ulatust maksimeerida, et video näeks puhas ja rikkalik välja ning detailsus ei väheneks ei varjus ega heledaimates kohtades. Uus Look Up Table (LUT) võimaldab sul vaadata pilti kohas, mis on lähedal värvile, mida soovid oma lõpptulemusel pärast värvide gradueerimist näha.

RAW väljund

Jäädvusta RAW 12BIT 4:4:4 formaadis, et järeltöötlus oleks lihtsam ja kiirem. Võid saata RAW video väljundi ka sellisesse lisaseadmesse nagu näiteks Atomos Ninja V.

HLG videorežiim

HLG on lühend väljendist Hybrid Gamma Log (suure dünaamilise ulatusega video). Kui jäädvustad videot HLG režiimis, on heledus, teravus ja värvilisus palju parem kui standardse dünaamilise ulatuse kasutamisel.

Video salvestamise omadused

OM-1 kaameral on olemas kõik, mida on vaja suurepäraste videote tegemiseks ja soovitud tulemuse saavutamiseks. Kaamera pakub suure ja vähese heleduse kuvamiseks sebra mustrit, mis aitab valida sobiva säri. Suurema loomingulise vabaduse pakkumiseks saab kaamera ava, säri, ISO ja valgebalansi määrata eraldi. Ekraanikuval saab lülituda pildikvaliteedi režiimi ja BT.709 ekvivalendi vahel. Oleme kaasanud omadused, mis muudavad kadreerimise lihtsamaks ja võimaldavad salvestada kõrgresolutsiooniga heli. Kokkuvõttes on sellel kaameral kõik, mida vajad suurepärase video salvestamiseks.

Teid võib huvitada ka see