Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

OM SYSTEM OM-5 Tell your story.

Nagu sinu lemmik saapapaar.

OM-5 ei ole silmapaistev, tähelepanu keskpunkt, ei ole sinu kogemustel jalus, ega isegi ürita sinu seikluste esmapõhjuseks olla. See on rohkem nagu sinu lemmik saapapaar, mis juhib sind tundmatutele radadele, kott, milles on alati kõik vajalik olemas, või sõber, kes aitab sul näha maailma muul kaunil viisil.

Kergem kaal = rohkem lõbu

OM-5 on loodud sinuga kaasas käima, kuid mitte sinu kogemustel jalus olema. See on nii kompaktne, et saad selle oma lemmikkotti pista või lasta sel märkamatult õlal rippuda, kuniks inspiratsiooni saad. See on sinu loo jäädvustamiseks valmis, kuid ei muutu tülikaks koormaks.

Ilmastikukindla tihendusega on üllatused teretulnud.

Parimad lood käivad kaasas äpardustega. On aeg neid hetki väärtustada: OM-5 kaameral on oma klassi parim IP53 standardile vastav, tolmukindel, pritsmekindel ja külmakindel disain. Tänu sellele saad jätkata oma loo jutustamist, täpselt nii nagu su lemmik saapapaar kestab edasi.

5-teljelise stabilisaatoriga ei raputa sind miski

OM-5 suudab stabiliseerida ka kõige raputavamad hetked, pakkudes kuni 6,5 astme jagu kompensatsiooni (või 7,5 kasutades ühilduvat Sync-IS objektiivi). Sellega on käest pildistamisel pikemate säriaegade kasutamine ja selgete televõtete tegemine käkitegu.

Unusta filtrid – LiveND paneb loomingulised ideed voolama.

Võta liikuvatest objektidest maksimum, muutes LiveND abil seda, kuidas liikumist näed. Kuni nelja astmelise efektiga (ND16) saad muuta näiliselt tavalise hetke imetabaseks – ka kõige suurema lainurgaga objektiivide kasutamisel.

Vajadusel suur. Handheld Hi-Res funktsioon.

Mõni stseen on nii sisukas, et selle edasi andmiseks on vaja rohkemat. OM-5 kaamera suudab pakkuda piltidel enamat, ilma et vajaksid suuremat varustust. Handheld Hi-Res funktsioon võimaldab jäädvustada imelisi 50MP faile ja seejuures ei ole vaja kaasas tassida raskemat kaamerat ning statiivi.

Pühi tolm Supersonic Wave Filter abil sensorilt minema.

Muretud objektiivivahetused. OM-5 kaamera on varustatud Supersonic Wave Filter (SSWF) funktsiooniga, mis vibreerib rohkem kui 30 000 korda sekundis, et tolm pildisensori pinnalt hetkega eemaldada.

Ära maga eales ühtki hetke maha. 121 punktiga PDAF autofookus.

Keskendu hetkele, mitte fookusele. OM-5 kaameral on 121-punktiga All Cross-type On-chip Phase Detection AF sensor, mis võimaldab kasutada oludest sõltuvat fokuseerimist igasugustes tingimustes ja kõikvõimalike stseenide jäädvustamisel. Jäädvusta muretult metsloomade majesteetlikkust ja kasuta suure avaga objektiive – võid kindel olla, et jäädvustused on selgelt fookuses.

Keskendu sellele, kes on oluline. Täiustatud näo-/silma-AF.

Sulle oluliste inimeste pildistamine peaks olema täiesti muretu. Täiustatud näo- ja silma-autofookus muudab üksikisikute ja inimgruppide pildistamise pingevabaks. Ekraanipuudutuse või nupuliigutusega saad otsustada, kellest sinu lugu jutustab.

Ära maga ööd maha. Jäädvusta see kasutades Starry Sky AF abi.

Enam ei pea katsetama või kasutama keerukat manuaalset teravustamist, et öötaevast jäädvustada. Starry Sky AF funktsioon kasutab astrofotode tegemiseks spetsiaalset automaatset öötaeva teravustamise režiimi. Kombineeri see muude arvutusfotograafia valikutega nagu näiteks Live Composite ja lõpmatu hulk võimalusi on vaid ühe kliki kaugusel!

Me ei arenda ja paku kaameraid, vaid pakume oma kaamerate abil rõõmu.

Yoshihisa Maitani

Avastusseade

Tehnoloogia on kasulik ainult juhul kui seda kasutame. OM-5 kaameral on kõik, mida vajad ja mitte midagi ebavajalikku.

Kuigi kaamera sees olev tehnoloogia on muljetavaldav, on tõeliselt põnev see kui arvutusfotograafia ja muud omadused kohtuvad. Siin on ülevaade parimast.

Live Composite.

Live Composite abiga muudad tumedamad tunnid oma liitlasteks. Selle arvutusfotograafia funktsiooniga sisened mängleva kergusega uude, pika säriga pildistamise maailma. Ei mingit juhuslikku ülesäritamist ega arvamist enam. Vaata, kuidas valgus sinu OM-5 ekraanil elustub ja naudi kõike alates tähtede liikumisradadest kuni kuldse tunni valgusmaalinguteni.

Live ND

Luba OM-5 kaameral end Live ND abil loomingulisuse uutele territooriumitele juhtida. Selle arvutusliku funktsiooni abil muutub iga liikuva subjektiga stseen hämmastavaks voogavaks pildiks. Tagahoovis voolavast ojast saab lõputu inspiratsiooniallikas, pilved muutuvad kunstiks ja lained ebamaiseks uduks. Live ND funktsiooni saab vabalt kasutada koos ükskõik millise sellise lainurk-objektiiviga nagu näiteks 7-14mm F2.8 PRO ja 8mm F1.4 Fisheye PRO, ilma et peaksid moonutuste pärast muretsema.

HDR

Kasutades kombineeritud HDR võtteid, saad kiiresti jäädvustada stseeni täieliku dünaamilise ulatuse või minna oma silmade loomulikust nägemisulatusest kaugemale. OM-5 võimaldab kasutada mitmeid efekti tasemeid ja suudab kahveldada 3 kuni 5 erineva säritusega pilti. See on isegi võimeline töötlema 4 valitava HDR režiimiga pilti korraga.

Värvilooja

Proovi Color Creator funktsiooni, mis võimaldab vabalt valida iga stseeni värvitooni ja saturatsiooni, et maksimeerida selle mõju. Vali, millist stseeni osa soovid rõhutada, alates loojangute hämmastavatest oranžidest kuni džungli lopsaka rohelisuseni.

Kunstifiltrid

Avasta ümbritsevat maailma läbi 16 erineva Art Filter filtri. Alates klassikalisest mustvalge filmi stiili matkimisest kuni pehme fookusega kunstiliste avastusteni – rohkem kui küllalt võimalusi jätkata maailma uurimist uuel viisil otse läbi OM-5 kaamera ekraani või elektroonilise pildiotsija.

Fookuse virnastamine

Mine nii lähedale kui soovid, ilma, et peaksid ava kinni keerama, et kõik terav püsiks. Vali kui sügavat fookust soovid ja lase kaameral piltide kombineerimisega tegeleda. Ükskõik, kas pildistad ekstreemmakrot või hämaraid maastike – see funktsioon võimaldab teravussügavust maksimeerida, suuremat ISO-tundlikkust või F-väärtust kasutamata.

AF Target režiimid

Kuue erineva AF-sihiku režiimi seast leiab iga hetke jäädvustamiseks sobiva – alates sellest kui on vaja kindlale detailile täppisteravustada, kuni liikuvast metsloomast kiirvõtte tegemiseni. Iga vajaduse katmiseks on olemas vastav režiim, ükskõik, kas oled traditsioonilise ühe punktiga teravustamismeetodi fänn või soovid luua spetsiifilise eesmärgi jaoks kohandatud AF-mustreid.

Võtterežiimid

Sinu ees on kaunis stseen, mille soovid jäädvustada nii tõetruult kui võimalik, kuid sa ei tea, kust alustada? Ei maksa häbeneda. Tänu 22 võtterežiimile on OM-5 justkui see sõber, kellel on alati varuks just see nõuanne, mida vajad. Kaameral on ettevalmistatud eelsätted, mis kindlustavad edu – alates „Rand ja lumi“ või „Loodusmakro“ valikust kuni valikuni „Käest pildistatav tähevalgus“.

Pro Capture

OM-5 on sinu isiklik ajamasin. Pro Capture muudab kaduvate hetkede pildistamise ja võimatult kiire tegevuse jäädvustamise lihtsaks. Pro Capture, mis on loodud tagamaks, et sa otsustavat hetke iialgi maha ei magaks, lisab pidevalt oma puhvermälusse pilte. Maksimaalselt 30 kaadrit sekundis. Ja pärast seda kui päästik on lõpuni alla vajutatud, säilitab see funktsioon 14 viimati salvestatud kaadrit. Lihtsalt keri tagasi nagu ajamasinat ja vali täiuslik hetk.

Sukeldu sügavamale

Ükski kaamera ei saa rääkida lugu sinu eest, kuid õige varustuse olemasolust õigel hetkel võib sõltuda, kas saad võtte või naased koju tühjade kätega. Aga pea meeles – mõnikord on võtte tegemata jätmine just see, mida vajad, et hetkest maksimum võtta. Valik on sinu.

Räägi kogu lugu

Mõnikord ei piisa ebatavalise loo jutustamiseks isegi piltidest. Luba oma seiklustel OM-5 kaameras kauniteks filmideks muutuda, ilma, et laseksid filmitegemisel röövida oma looduse kogemise. Oma klassi parim pildistabilisaator võimaldab teoks teha sellised kaamera liigutamised, mis on tavajuhul võimalikud vaid gimbali või liuguri kasutamisel. Kõrge videokvaliteet, kompaktsed mõõtmed ja sellised filmitegija sõbralikud funktsioonid nagu 120fps FHD, piiramatu salvestusaeg, täiustatud punane salvestusindikaator ja kiire autofookus, muudavad OM-5 kaameraga filmitegemise omaette kogemuseks.

Vertikaalvideo

Jäädvusta oma lood sellistena nagu soovid neid jagada. Lisaks sellele, et vertikaalse video režiim muudab töötluse ja sotsiaalsetel platvormidel jagamise palju lihtsamaks, annab see sulle ka täiesti uue viisi lugude rääkimiseks. Alates vertikaalsetest koskedest ja matkaradadest kuni kanuude ja portreeformaadis videoteni – nüüd saad valida loole sobiva orientatsiooni, säilitades seejuures kogu kvaliteedi ja spetsiaalse jutustussüsteemi võimekuse.

OM-Log400 video pildiprofiil

Salvesta stseeni tonaalsus täienisti, kasutades spetsiaalselt filmitegemise pildiprofiili. OM-Log400, mis on loodud selleks, et maksimeerida dünaamilist ulatust ja samas muuta värvide tasandamine järeltöötluses lihtsamaks, võimaldab sul viibida rohkem õues ning veeta vähem aega järeltöötlusega tegeledes.

Kaasaskantav veebikaamera

Kui sa ei ole väljas seiklemas, saad kasutada OM-5 kaamerat esmaklassilise veebikaamera lahendusena. Selleks pead kaamera vaid USB kaudu oma arvutiga ühendama – täiendavaid programme ega draivereid ei ole vaja. Muuda oma laagriplats hämmastavaks veebikoosoleku kontoriks.

Objektiivid on kaamera hingeks

Ja kui see on tõsi, siis OM-5 kaameral on suur hing. Kergekaalulised ja kompaktsed suumobjektiivid nagu M.Zuiko 12-45mm F4.0 PRO ning 40-150mm F4 PRO katavad suurema osa fotograafilistest vajadustest. Koos OM-5 kaameraga kaaluvad nende objektiividega komplektid vaid 1050g ning ei võta kotis peaaegu üldse ruumi. Kui soovid proovida mõnd muud objektiivi, saad valida mitmete fiksobjektiivide ja spetsiaalobjektiivide hulgast, mis võimaldavad sul oma kaamerasüsteemi laiendada vastavalt huvide ning oskuste arenemisele.

OI.Share rakendusega varustatud nutitelefon on täiuslik lisatarvik

OM-5 kaamera ühendub OI.Share rakenduse abil hõlpsalt sinu nutitelefoniga. See võimaldab pildid kiiresti telefoni edastada, et saaksid kähku oma parimaid lugusid jagada. Samuti kasutada keerukate nurkade alt pildistamiseks kaugjuhtimist ning sünkroniseerida GPS asukohaandmeid nutitelefonist fotodele.

LS-P5 ökosüsteem

Kasuta LS-P5 PCM salvestit, et teha looduse helidest Hi-Res detailsusega salvestused ja lisada oma niigi muljetavaldavale filmimisseadmele Bluetooth juhtmevaba (või juhtmega) helimonitooring. Erakordne, 21 tasemega mikrofoni suum võimaldab tegevusele lähedale liikuda või salvestada kogu ümbritseva helimaastiku, säilitades seejuures oma seadmete komplekti kompaktsuse.

USB laadimine

Need ajad kui pidi kõigi oma seadmete jaoks kaasas vedama mitut erinevat laadijat ja akut, on möödas. OM-5 kaamerat saab mugavalt laadida läbi arvuti USB, akupanga või USB AC-adapteri, nii et toite hankimine on lihtne kui jalutuskäik pargis…või siis metsas.

Täiendav käepide

OM-5 kaamera disain muudab kaamera käsitsemise loomulikuks ja turvaliseks, kuid mõnikord võid vajada kinni hoidmiseks täiendust – näiteks kindaid kandes. See, OM-5 jaoks loodud lisatarvik annab kaamerale täiendava käepideme koos lisapäästiku ja valikukettaga.

Lisatarvikud

Igaühele kulub aeg-ajalt ära sõbra abi. Just seepärast oleme loonud OM-5 jaoks laia valiku kasulikke lisatarvikuid. Alates juhtmeta pultidest kuni makrovälkudeni – tootevalikusse kuulub kõik, mida on vaja sinu õueseikluste ja fotograafiliste püüdluste toetamiseks.

Tarvikute otsing >

OM-5 kaameral on kõik funktsioonid, mida vajan ja saan selle hõlpsalt koos oma muu matkavarustusega kaasa võtta.

Daniel Villadsen

Nüüd saadaval!

Osta kohe ja saa omale OM SYSTEM OM-5 kaamera.

Telli nüüd >

Kas sul jäi teadaande video nägemata?

Vaata, kuidas meie meeskonna liikmed kohtusid OM SYSTEM saadikutega kolmes ajavööndis ja kontinendil, et rääkida, mis neile OM-5 kaamera juures meeldib. Vaata meie teadaande videot meie Youtube kanalil.

Mine Youtube >

Vaata meie sündmuste lehte

Selleks, et näha meie kõige uuemaid personaal- ja veebikoolitusi, töötube ja live-ülekandeid, suundu meie reserveeringute lehele, kus saad tulevasi sündmusi filtreerida keele ja riigi alusel.

Vaata sündmuste kalendrit >
Teid võib huvitada ka see