Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MOODNE JA VÕIMAS

Olympus PEN pole üksnes kaamera. See on sinu loominguline partner.
Väljendusvahend, sinu olemuse ja maailmanägemuse pikendus. See on PEN generatsiooni reliikvia, mille valivad võimekad naised, kes armastavad elu ja suhtuvad disaini, fotograafiasse ning linnaellu kirglikult.

Me ülistame neid naisi ja just sellepärast oleme spetsiaalselt nende jaoks loonud täieliku aksessuaaride valiku.

VÄIKE.
FUNKTSIONAALNE.
ELEGANTNE.

Nahkkollektsioon

TÕELINE

Mõned asjad ei lähe iial moest ja ehtne nahk on üks neist. Leather kollektsioon, mis on loodud kestma ja rõõmu pakkuma, sammub õhkõrnal vormi ning funktsionaalsuse vahelisel piiril. Need kotid on meie nägemus ajatust klassikast, mis on kõigi moeteadlike fotograafide jaoks asendamatu.

ÄRA LASE VÄLIMUSEL END PETTA

Vaatamata kaunile välimusele kuuluvad kotid Shoulder ja Bucket tõsise kaameravarustuse hulka. Tänu polsterdusega kaamerakoti funktsionaalsusele ja iga kostüümiga sobivale stiilile muudavad need Leather kollektsiooni tõesti täielikuks.

Minimalistlik, kuid funktsionaalne. Elegantne, kuid ikkagi kaamerakott.

Üleni nahast tooted

 • Randmerihmad

  Randmerihmad, mis ühendavad moe ja fotograafia, on valmistatud pidades silmas nii disaini kui ka funktsionaalsust. Need kaunid rihmad on rohkem kui pelgalt vahend sinu Olympus PEN kaamera kaitsmiseks…mugavalt.

 • Õlakotid

  Kott Shoulder ühendab polsterdusega kaamerakottide funktsionaalsed eelised käekoti elegantsiga. Ehtsast nahast disain ja eemaldatav rihm muudavad selle vastupidavaks ning mitmekülgseks.

 • Märss

  Kvaliteetsest paindlikust seemisnahast valmistatud Bucket kotil on kõik tavapärase kaamerakoti eelised ja tõelise ihaldusobjekti välimus.

JÄÄ
KLASSIKA JUURDE.

Kollektsioon Style

KAUNILT VAJALIK

Parim kaamera on see, mis sul kaasas on. Just seepärast oleme disaininud kollektsiooni Style; parim viis kaamera kaasas kandmiseks.

Meie rihmad Necklace ja Croco annavad sinu kaamerale elegantse ja peene välimuse. Lisades klassikat, teevad need sinu kaamerast veel ühe vahendi sinu isikliku stiili väljendamiseks.

Kõik stiilse seeria tooted

 • Kaelakee-rihmad

  Rihmad Necklace annavad sinu kaamerale külaliste nimekirja pääsemiseks vajaliku välimuse. Rihmad on valmistatud elegantsest musta värvi kunstnahast ning hõbedasest ja kuldsest metallist, mis panevad sinu kaamera sinu välimusega harmoneeruma.

 • Rihm Croco

  Kuldsete detailide ja trendika mustriga kaamerarihm on stiiliklassika värske interpretatsioon. Lase krokodillimustriga kunstnahast saada oma kollektsiooni järgmiseks täienduseks.

TEE SEE
ILUSAKS!

Disainerkollektsioon

Ink Couture

Kollektsioon Ink Couture on täiuslik kombinatsioon moest ja funktsionaalsusest. Rihmad ja kotikesed on loodud pakkuma rohkemat kui lihtsalt olema kenadeks aksessuaarideks.

VÄRVI SEE ILUSAKS

Kollektsioon Designer on loodud hämmastama. Need Pouch-tüüpi kotid kaitsevad, toetavad ja väärtustavad sinu Olympus PEN kaamerat oma unikaalsel moel. Jää stiilseks, kaitstes ja kaunistades samas ka oma kaamerat.

Kõik disainertooted

 • Õlarihmad

  Just aksessuaarid muudavad välimuse eriliseks. Seetõttu on Olympus loonud õlarihmad, millel on midagi erilist. Paljude erinevate disainidega Olympus õlarihmad kiirgavad trenditeadlikkust ja mustrite harmooniat.

 • Pouch-kotid

  Need kauni disainiga
  kotid kaitsevad iga moeguru kaamerat või objektiivi. Imeliselt moekad kaaslased.

KAS MOOD JA ELUSTIIL ON SINU JAOKS OLULISED?

Saa inspiratsiooni ja alusta koos PEN kaameraga oma loomingulist teekonda.

Kas soovid oma sotsiaalmeedia profiili mõjukamaks muuta, parandada oma pildistamisoskusi või õppida meie süsteemi paremini tunda -- meil on sulle huvipakkuvat materjali.

Avasta  

Pikenda oma toote garantiid

Liitu MyOLYMPUS-ega ja pikenda valitud registreeritud toodete garantiid.

Registreeru kohe
 
 

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.

Jälgi meid