Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

Oo, see on mood!

OLYMPUS PEN - mitte üksnes kaamera, vaid ka moekas ihaldusobjekt, mida täiendavad rabavad lisatarvikud. Need on asjad, mis püüavad pilke ja annavad igale välimusele viimase lihvi. Need andsid inspiratsiooni PEN Generation'i loomiseks. PEN Generation on tooteseeria, mis on loodud moeteadlikele naistele, kellel on kirg disaini, fotograafia ja linnaelu vastu.

Generation'i veebiajakirja kirjutavad artikleid ülemaailmselt tuntud moebloggijad, kelle hulka kuuluvad Camilla Pihl, Paula Ordovás, Hanna Schumi, Kayla Seah, Sarah Mikaela, Anne-Kathrin Strauß ja paljud teised. Need on inimesed, kes reisivad ümber maailma, et esitleda kõikidest peamistest moepealinnadest pärinevaid kuumimaid trende ja näidata meile, kuidas neid kanda. Nad avaldavad oma õpetustes ka väärtuslikke moefotograafia näpunäiteid ja trikke.

Naiselik.
Elegantne.
Minimalistlik.

Nahkkollektsioon

Imeline nahk

"Väike valge sulg", "Must nagu mu kleit" ja "Lihtsalt ihutooni". Need on uute OLYMPUS õlarihmade moekate värvitoonide nimetused. Käesoleval hooajal on ka OLYMPUS randmerihmad saadaval sellistes värvitoonides nagu "Maasikamusid", "Virsikuõite armastus", "Boheemlik basseinipidu" ja "Pisut münti". Veetlevad pastelsed ja puudertoonid meeldivad ihaühele, kes eelistavad õrnemate toonidega välimust.

Need ajatult moekad lisatarvikud on loonud Anne-Kathrin Strauß. Tal on moeblogija ja endise modellina intuitsioon meie aja moevajaduste äratundmiseks. Anne-Kathrin on rahvusvaheliselt tuntud oma jäljendamatu stiili ja täiuslike välimuste poolest.

Stiilne ja elegantne

Õlakott ja märss on nahkkollektsiooni ihaldusobjektid. Need näevad stiilsed ning elegantsed välja ja neil on kõik polsterdusega kaamerakottide funktsionaalsed eelised. Nende sisemus paneb kindlasti moegurudel pulsi kiiremini lööma.

Uus kaamerakostüüm, mis koosneb kerevutlarist ja sellega sobivast õlarihmast, võimaldab kaamerale omanäolise välimuse anda. Tulemuseks on traditsioonilise disaini ja kaasaegse paindlikkuse ning mitmekülgsuse kombinatsioon, mis tõestab, et mood seisneb detailides.

Üleni nahast tooted

 • Kaamerakostüüm

  Pane oma kaamera kohe riidesse! Kombineerides stiilse OLYMPUS kerevutlari sellega kokku sobiva õlarihmaga, saad anda oma kaamerale teistsuguse välimuse. Ehtsast seemisnahast valmistatud tooted, mis on saadaval stiilsetes värvitoonides, võimaldavad kaamera veelgi paremini sinu stiiliga ühildada.

 • Märss

  Võrratult nõtkest seemisnahast valmistatud märss, millel on kõik tavapärase kaamerakoti eelised, saab kindlasti üheks käesoleva aasta ihaldatuimaks aksessuaariks. Lisatarvik, mida sina jumaldad ja teised ihaldavad.

 • Randmerihmad

  Selleks, et mood fotograafiaga ühendada, on OLYMPUS randmerihmad loodud järgides kõrgeimaid disainistandardeid. Vaimustavad värvid rõõmustavad igat moearmastajat. Randmerihmad muudavad OLYMPUS PEN kaamera kandmise mugavaks ja kindlaks.

 • Õlarihmad

  Muudetava pikkusega OLYMPUS õlarihmad, mis on valmistatud ehtsast nahast ja saadaval erinevates värvitoonides, ühendavad moe fotograafiaga. Ihaldusväärne lisatarvik igale moeteadlikule inimesele, kellel on elujanu ja kirg disaini, fotograafia ning linnaelu vastu.

 • Õlakotid

  OLYMPUS õlakotid näevad stiilsed ja elegantsed välja ning neil on kõik polsterdusega kaamerakoti funktsionaalsed eelised. Need ehtsa naha ja eemaldatavate rihmadega kotid ühendavad endas traditsioonilise disaini ning moodsa paindlikkuse ja mitmekülgsuse väljenduse.

Säravatele
naistele.

Stiilne kollektsioon

Pisut särtsu ja sädelust muudavad naise veetlevamaks.

Ükskõik, kas veedad aega ööklubides või kuulud elegantse gala külaliste nimekirja – tants ja trall muudab elu lõbusamaks. Need on hetked, mida soovid alatiseks talletada. Kuid kes soovib kaasas tassida kaamerat, mis on suures ilmetus kotis?

OLYMPUS lisatarvikud sobivad täiuslikult igale kaamerale, lisades tõelist öist glamuuri. Need hõbedased, kuldsed ja mustad kotikesed ning kaamera kaelakee-tüüpi rihm pakuvad pidudel armastatud dekadentsi. See võimaldab kaamera veelgi paremini Sinu stiiliga ühildada, et sellest saaks tantsupõrandal Sinu lemmikaksessuaar.

Kõik stiilse seeria tooted

 • Kaelakee-rihmad

  OLYMPUS Necklace rihm on peol igale kaamerale täiuslikuks kaaslaseks. Elegantsest mustast nahasarnasest materjalist ja rafineeritud hõbedasest või kuldsest metallist valmistatud rihmal on dekadentsi, mida igaüks õhtuti armastab. Tänu sellele sobitub kaamera Sinu välimusega ja sellest saab tantsupõrandal Sinu lemmikaksessuaar.

 • Õlarihmad

  OLYMPUS õlarihm on sõbrannadega välja minnes käepäraseks aksessuaariks. Selle saab kinnitada kaamera või OLYMPUS kaamerakotikese külge. Rihm, mis on valmistatud nahast ja kaetud hõbedase või kuldse tooniga, annab igale naisele soovitud glamuuri.

 • Kotikesed

  OLYMPUS kaamerakotikesed on tantsupidudel parimateks kaaslasteks. Need ehtsast nahast valmistatud lisatarvikud on hädavajalikud nii klubis pidutsedes kui ka elegantsel galal viibides.

Mood. Kunst?
Kindlasti!

Disainerkollektsioon

Tindi-kõrgmood

Mood on juba kaua olnud omaette kunstivorm. Tuntud disainereid loetakse meie aja suurteks kunstnikeks. Seega ei ole üllatav, et selle õlarihma maaling ja disain annavad üheskoos erakordse tulemuse.

Sarah Mikaela poolt kalligraafia tindiga tehtud disain ei ole üksnes kõikide fashionista’de de rigueur, vaid see on disaineri kunstiteos. Kuninglikku sinist värvitooni tint ei ole juhuslik valik. See rafineeritud toon on üks käesoleva hooaja trende. See õlarihm on moodne aksessuaar ilma milleta ei saa, ükskõik kas see täiendab sinakates toonides riietust või on muud tooni kostüümi juures pilgupüüdjaks.

Fotograafia fashionistad

Aksessuaarid moodustavad väljanägemise. Seetõttu on OLYMPUS loonud lisatarvikud, millel on midagi erilist – OLYMPUS disainerkollektsioon. OLYMPUS õlarihmad „Get Together“, „Art meets Fashion“, „Killing me Softly“, „Hello Peacock“, „Feel Boho“, „Funky Town“, „Floral Fantasy“ ja „Color Play“ kiirgavad trenditeadlikkust ja mustrite harmooniat. Õlarihmad on riietusega sobitamiseks hõlpsalt vahetavad. Kauni disainiga OLYMPUS Pouch-tüüpi kotid, mis on saadaval kahes suuruses, kaitsevad õrnalt OLYMPUS PEN kaamerat ja objektiive. Polsterdusega sisemus pakub armastatud kaamerale täiuslikku kaitset. Suurepärased kaaslased kõikidele moeteadlikele fotograafidele.

Igale naisele. Iga päev. Iga päev erinev.

Kõik disainertooted

 • Õlarihmad

  Aksessuaarid moodustavad väljanägemise. Seetõttu on OLYMPUS loonud õlarihmad, millel on midagi erilist. Paljude erinevate disainidega OLYMPUS õlarihmad kiirgavad trenditeadlikkust ja mustrite harmooniat.

 • Pouch-kotid

  Need kauni disainiga OLYMPUS Pouch-tüüpi kotid hellitavad iga moeteadliku pildistaja kaamerat või objektiivi. Rabavad moodsad kaaslased.

KAS MOOD JA ELUSTIIL ON SINU JAOKS OLULISED?

Saa inspiratsiooni ja alusta koos PEN kaameraga oma loomingulist teekonda.

Kas soovid oma sotsiaalmeedia profiili mõjukamaks muuta, parandada oma pildistamisoskusi või õppida meie süsteemi paremini tunda -- meil on sulle huvipakkuvat materjali.

Avasta  

Pikenda oma toote garantiid

Liitu MyOLYMPUS-ega ja pikenda valitud registreeritud toodete garantiid.

Registreeru kohe
 
 

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.

Jälgi meid