Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

KIRG

VAJAB

KVALITEETI

E-PL10

Puhas esteetika, ajatu disain ja tipptehnoloogia, mis vastab alati sinu professionaalsetele nõudmistele. E-PL10 pakub kooskõlas sinu loomingulise visiooniga arvukalt tehnilisi omadusi, mis toovad sinu individuaalse stiili igal sinu tehtaval pildil selgelt esile.

Loe lisa

Kopeeri see välimus: milline on sinu PEN stiil?

 • E-PL8

  „See, rabava disaini ja uute stiilsete lisatarvikutega väike kalliskivi sobib ideaalselt blogija elustiiliga. Seda kaamerat on sama lihtne kasutada kui mobiiltelefoni, kuid sellega jäädvustatud fotode kvaliteet tõstis minu instagrami konto uuele tasemele.“

 • Moetarvikud

  Olympus PEN - mitte üksnes kaamera, vaid fashionistade ihaldusobjekt, mida täiendavad rabavad lisatarvikud. Tooted moeteadlikele inimestele, kellel on elutahet ja kirge disaini, fotograafia ning linnaelu vastu.

 • Saa inspiratsiooni

  Ükskõik, kas tahad oma sotsiaalmeedia profiili mõjukamaks muuta, parandada oma fotograafiaoskusi või meie süsteemi paremini tundma õppida – meil on sulle sobivat teavet.

Teid võib huvitada ka see