Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

KIRG NÕUAB KVALITEETI

KVALITEET ON MEELTESEISUND

PEN E-PL10 on puhta esteetika, ajatu disaini ja tipptehnoloogia kombinatsioon, mis viib sinu fotograafia uuele tasemele. Kompaktne disain ja kasutuslihtsus teevad sellest asendamatu kaaslase, inspiratsiooniallika ja selle stiilse „asendamatu“, kui sa ei soovi iial disaini või kvaliteedi osas kompromisse teha – sest sinu kirg nõuab kvaliteeti.

 • KIRG NÕUAB KVALITEETI

  PEN generatsioon tagab kõrgeima kvaliteediga pildid, mis vastavad sinu kõigile ootustele. Isegi sellised keerulised võtted nagu öiste stseenide jäädvustamine ei ole enam vaevanõudvad. Jäädvusta õige hetk hämmastava bokeh-iga, mis paneb sinu pildid tavaliste nutitelefoni fotode seas silma paistma.

 • Kuna E-PL10 kaamera kasutamine on lihtne ja intuitiivne, ei jää see ideaalne võte enam iialgi tegemata! Kiire autofookus ja puutetundlik ekraan tagavad soovitud hetke jäädvustumise. Pööratav integreeritud ekraan võimaldab iseendast täiuslikke pilte teha – peaaegu iga nurga alt. Automaatrežiimis tuvastab kaamera jäädvustamist väärivad situatsioonid ja valib automaatselt optimaalse võtteseade.

  KASUTUSLIHTSUS

 • SOBIB ALATI KUI VALATULT

  Tänu E-PL10 kaamera kompaktsele ja kergekaalulisele disainile soovid seda kaunitari alati kaasas kanda. Selle kolm ajatut ja rafineeritud värvivalikut sobivad iga stiiliga. Igale riietusele lõppviimistluse andmiseks on saadaval hulk täiendavaid moekaid lisatarvikuid.

 • See PEN mudel on varustatud selliste loominguliste võttevalikutega nagu näiteks kunstifiltrid, mis sinu Instagram’i voole eripärase välimuse annavad. Sinu loomingulise visiooni elluviimist toetavad ka võtterežiimid ja lihtne navigeerimine täiendavate pildistusvalikutega režiimis.
  E-PL10 kaamera puutetundlikul ekraanil on isegi liides Instagram’i täiuslikult sobivate piltide tegemiseks kõigest ühe näpupuutega.

  LASE OMA LOOVUSEL LENNATA

 • MUUDA OMA PERSPEKTIIVI

  Ükskõik millele sa keskendud, PEN seeria kõige uuem mudel tagab parima võimaliku pildi. Tänu ulatuslikule M.Zuiko objektiivide valikule, võid kindel olla, et saad žilett-teravad makro- või mikropildid ja kaunid portreed.

 • HOIA ÜHENDUST

  Jaga oma kirge automaatselt ka sõprade ja PEN Generation kogukonnaga! Olympus PEN’i kasutades saad oma kaunid pildid kõigest klikiga oma nutitelefoni edastada: integreeritud Wi-Fi ja tasuta OI. Share rakendus võimaldavad oma parimaid pilte koheselt jagada – igal ajal ja igal pool.

 • E-PL10 pakub tuge rohkemaks kui kõrgkvaliteetsete piltide jäädvustamiseks. Kaamera salvestab videod 4K formaati ja tänu E-PL10 kaamera keresse integreeritud võimsale pildistabilisaatorile saab professionaalsed jäädvustused isegi kui võtteid tehakse kaamerat käes hoides. Tee ringi liikumise pealt täiuslik video – ükskõik, kas see on sinu vlog’i jaok

  STABIILSUS RINGI LIIKUMISEL

TÄIUSLIK SOBIVUS

Ideaalne täiustus igale rõivastusele.
Aasta ihaldatuim toode.
Alati sinuga - kogu päeva, iga päev.
Kunstiliselt kaunis: mood kohtub fotograafiaga.
Alati stiilne: 3 uut šikki värvi.
Igasugune tugi, mida vajad oma loomingulise visiooni teostamiseks!

Täienda oma uut PEN E-PL10 kaamerat ülimalt professionaalsete M.Zuiko objektiividega ja koge loominguliste võimaluste piiramatust. Pakume suurt valikut moekaid lisatarvikuid, mis rõhutavad sinu isiklikku stiili.

Lisa objektiiv

Ükskõik, kas teed makro- või mikropilte - Olympuse valikust leiad rohkem kui 20 suurepärast objektiivi.

Rõhuta oma stiili

Stiilsed lisatarvikud kõigi sinu rõivakomplektide jaoks, mis teevad enamat kui vaid piltide kauniks muutmine.

Teid võib huvitada ka see
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OM Digital Solutions edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest
   
   

Pikenda oma toote garantiid

Liitu MyOLYMPUS-ega ja pikenda valitud registreeritud toodete garantiid.

Registreeru kohe
 
 

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.