Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Eesti

    Riikide leheküljed

 

PEN E-PL7 on tõeline briljant.

  •    

Minu uusim stiilinäide

Ostureis Pariisis või Milanos on imeilus ja ma naudin seda. Olen sõltuvuses elegantsetest riietest, kullast ja aksessuaaridest, mis rõhutavad minu naiselikkust. Just seda pidasin silmas kui ostsin oma PEN E-PL7 kaamera. See vastab täiuslikult minu šikile stiilile. Kaamera õhuke siluett, valge läikiv korpus ja ebatavaline käepide täiendavad minu elegantset välimust. See on alati tähelepanu keskpunkt kui seda kaasas kannan.

STIIL

Täiuslik kõrgklassi välimus

Kui lähen välja, peab minu välimus täiuslik olema – minule omases elegantsuses. PEN E-PL7 on valmistatud nahalaadse kattega kaetud esmaklassilisest metallist, mis rõhutab minu rafineeritust. Tänu väikestele mõõtmetele mahub kaamera käekotti koos kõikide minu armsate aksessuaaridega. Iga detail – atraktiivse käepideme disain, valikuketaste paigutus – on loodud selliselt, et näen alati elegantne välja.

ELEGANTS

Ole väljendusrikas!

Kunagi ei tea, keda ma ostlemas või kohvikus olles kohata võin. Seepärast soovin, et minu PEN E-PL7 oleks mul alati kaasas. See kaamera võimaldab jäädvustada suurepäraseid autoportreesid ja seda on lihtne kasutada – nagu LCD ekraanigi, mille alla pööramisel saab veenduda, et käed pildile ette ei jää. Lisaks on kaameral veel palju teisi abivahendeid, mis tagavad alati selged ja kaunid pildid.

ILUDUS

KAS MOOD JA ELUSTIIL ON SINU JAOKS OLULISED?

Sisene OLYMPUS PEN kaamerate kaunisse maailma.

Ammuta meie Euroopa bloggijatelt ja lugudest inspiratsiooni ning ühine OLYMPYS PEN Generation-iga.

Avasta  

Oma fotodega uhkeldamine

Kui jäädvustasin oma PEN E-PL7 kaameraga täiuslikud poosid, sain neid WiFi abil kohe oma blogis sõprade ja järgijatega jagada. Mul ei olnud vaja tüütuid juhtmeid – lihtsalt saatsin oma fotod mobiiltelefoni ning seejärel postitasin need telefonist internetti.

Loomingulisus

Minu loomingulisus ei piirdu vaid minu moehuviga. Seepärast on tore, et PEN E-PL7 võimaldab mul ennast 14 kunstifiltri ja 9 kunstiefekti abil täielikult väljendada. Mulle meeldivad eriti uued Vintaaž ja Osaliselt Värviline filtrid. Need lisavad minu fotodele omapära.

Osaliselt värviline

Vintaaž

Pikenda oma toote garantiid

Liitu MyOLYMPUS-ega ja pikenda valitud registreeritud toodete garantiid.

Registreeru kohe
 
 
Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.

Teid võib huvitada ka see