Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

 

NAUDI. KLIKI. KORDA.

OLYMPUS PEN E-PL9

 •    

LÕPETA KLÕPSIMINE. HAKKA PILDISTAMA.

Paremad fotod lihtsa vaevaga ja kaunis kaamera nende jäädvustamiseks. Vii oma fotograafia Olympus PEN E-PL9 kaamera abiga uuele tasemele ja jaga hõlpsalt oma lemmikvõtteid, kasutades integreeritud WiFi ühendust, mis sinu nutitelefoniga sujuvalt ühenduse loob. On sinu kord: lõpeta klõpsimine. Hakka pildistama.

 • LOOMINGULINE LAIENEMINE

  Inimesed ütlevad mulle, et ma olen loominguline ja ma vajan kaamerat, mis võimaldab mul oma tundeid väljendada. Armastan E-PL9 kaamera intuitiivset tunnetust, mis on võimaldanud mul oma enesekindlust kasvatada. Auto-režiim võttis alustuspinge maha, kuna kaamera on nii nutikas, kuid nüüd kasutan paljude loominguliste võimaluste rakendamiseks puuteekraani. Saan oma maalidest suured väljatrükid teha, sest kvaliteet ületab tunduvalt kogukamate mudelite oma.

 • TÄIUSLIK SOBIVUS

  Ükskõik kui ilusad on riided – kui need seljas ei istu, ei ole need õiged. Sama kehtib ka kaamerate puhul. Ma keskendun detailidele ja märkasin kui harmooniliselt on nahkse tekstuuriga materjalid kaamerale sulandatud, andes lihtsale, ent samas klassikalisele disainile tõeliselt rafineeritud ilme. See peab töötama ka: lihtsad asjad nagu fokuseerimiseks või pildistamiseks ekraanil subjekti puudutamine, on nii lihtne. E-PL9 juhtnuppe on suurepärane puutuda ja need asuvad täpselt õigetes kohtades, pluss ma saan valida oma stiiliga sobiva värvi.

 • Väljenda end

  Soovin õppida suurepärase pildi tegemise nippe ja E-PL9 aitab mind. Mis oli varem maetud menüüdesse, on nüüd vaid puudutuse kaugusel ja seda tänu AP-režiimile, mis võimaldab mul luua unenäolisi kordussäritusi või kauneid öövõtteid. Lisaobjektiivid aitavad mu piltidel silma paista. Minu portreedel on tänu 45mm F1.8 objektiivile nüüd see professionaalne hägune taust, mis on palju autentsem kui minu telefoniga saavutatud tulemused. Tasuta OI.Share rakenduse kaudu saab vaadata isegi „kuidas teha“ videoõpetusi.

 • JAGA ELU

  Kui teen sõbrast suurepärase pildi, pean seda jagama – kohe! Tänu minu E-PL9 kaamera ja nutitelefoni vahelisele WiFi ühendusele on see lihtsam kui eales varem. Saan oma kaamerast pildid kätte isegi kui see mu kotis on ja need tasuta rakenduse abil postitada. Silmapaistev pildikvaliteet on aidanud minu blogil ja Instagrami kanalil kasvada.

KAS MOOD JA ELUSTIIL ON SINU JAOKS OLULISED?

Saa inspiratsiooni ja alusta koos PEN kaameraga oma loomingulist teekonda.

Kas soovid oma sotsiaalmeedia profiili mõjukamaks muuta, parandada oma pildistamisoskusi või õppida meie süsteemi paremini tunda -- meil on sulle huvipakkuvat materjali.

Avasta  
pen_e_pl8_features_hl_1

Õpi objektiive armastama

Tee oma kaameraga seda, millest sinu telefon vaid unistada võib – alates pisidetailide jäädvustamisest sellise suurendusobjektiividega nagu 30mm F3.5 Macro kuni kõige kaunimate ebaterava taustaga portreede tegemiseni 45mm F1.8 objektiivi abil. Õige objektiiv mõjutab ka perspektiivi ja „lamendab“ nägu, et tagada kaunim efekt kui väljavenitatud ilme, mida võib näha paljudel telefoniga tehtud autoportreedel. Täiendavat infot objektiivide kohta leiab siit:

pen_e_pl8_features_hl_2

Saage välguga sõpradeks

Välgul on sageli halb maine, kuid selle abil võib keerukates valgustingimustes hea foto saada. Pildistad kedagi akna juures või vastu päikest? Kasuta täitevälku, et valgustada subjekti nägu. Välk võib külmutada liikumise kui üleüldine olukord on lühema säriaja kasutamiseks liiga pime ning selle abil saab öövõttel subjekti nägu valgustada. E-PL9 võimaldab soovitus efekti saavutamiseks välgu hulka täpselt reguleerida ning sellest saab tõeline fotopäästja.

Teid võib huvitada ka see
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Vaata lähemalt
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Vaata lähemalt
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OLYMPUS edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest
   
   

Pikenda oma toote garantiid

Liitu MyOLYMPUS-ega ja pikenda valitud registreeritud toodete garantiid.

Registreeru kohe
 
 

Klienditugi

Vali all toodud nimekirjast teema, mille osas vajad tuge.