Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

Tough! TG-5:

Parim kaaslane kõige väljakutsuvamatel seiklustel

„Tean, et saan selle kaameraga kvaliteetsed pildid isegi väljakutsuvas hämaras valguses, millega vee all nii sageli kokku puutun.“

Parimad seiklused leiavad sageli aset kõige keerukamates valgustingimustes. Arktilisest videvikust kuni merealuse maailmani, just hämara valgusega toimetulekuvõime on suurepärase pildi jäädvustamisel võtmesõnaks. Suurepäraste kiiruse ja tundlikkuse näitajatega uus pildiprotsessor kombineerituna kõige uuema TruePic VIII pildiprotsessoriga, mis pärineb meie parimalt süsteemikaameralt, tagab parema pildikvaliteedi kui eales varem ja seda koos suurema dünaamilise ulatuse ning kiirema reageerimisajaga.

„Ükskõik, kas matkad läbi põlislaante, ronid tuulistes mägedes või avastad arktilisi koopaid, selle kaamera väljasensori süsteem on metsikus looduses asendamatuks kaaslaseks.“

Kombineerituna tasuta OI. Track rakendusega võimaldab uus TG-5 fotode ja videotega siduda GPSi, kompassi, manomeetri ja temperatuuriandmed ning edastada need Wi-Fi ühendse teel sinu nutitelefoni või tahvelarvutisse.

„Tavakaameral muutuks jääkülmast mäestikuõhust palkmajakese soojusesse liikumisel objektiiv uduseks. TG-5 kaameraga on see möödanik.“

Äärmuslikud temperatuurimuutused võivad objektiivide kondenseerumist põhjustada. TG-5 kaamera kahetahuline kaitseklaas võimaldab seda vältida ja pildistamist jätkata.

 •  
  Klassi parim pildikvaliteet
 •  
  Väljasensori süsteem
 •  
  Usaldusväärsed Tough omadused

Jäädvusta veel rohkem tegevust

Selleks, et suurepärased videod oleksid imelised, tuleb iga detail jäädvustada täpselt õigel hetkel. TG-5 kaamera tipptasemelt pilditehnoloogia tee selle lihtsamast lihtsamaks. Selle ülikiire TruePic VIII protsessor võimaldab salvestada uskumatut 4K resolutsiooni ja luua full-HD suurusega, 120fps aegluubis videoklippe. Näe iga liikumise dünaamilisust või salvesta kaunist maastikust kõrgresolutsiooniga video.

Mine lähedale

Oled soovinud saada detailseid pilte asjadest, mis on nii väikesed, et neid pole palja silmaga isegi näha?
TG-5 kaamera tipptasemel, nelja režiimiga Variable Macro süsteemi (koos mikroskoobi, mikroskoobi kontrolli, fookuskahvelduse ja fookusvirnastuse valikutega) maksimaalne 7x* pildisuurendus muudab selle võimalikuks. Mikroskoobi režiimis suudab kaamera jäädvustada kuni 1cm läheduselt. Mikroskoobi kontrolli režiimis saab suumihoovakese abil ekraani suurendusfaktoriks määrata maksimaalselt 44,4x. Lisaks eelnevale on saadaval kaks eraldi müüdavat lisatarvikut – LD-1 juhtvalgusti ja FD-1 välguhajuti, mis võimaldavad Variable Macro süsteemi kogu võimekuse esile tuua. Tulemuseks on erakordsed lähivõtted, mis näivad kui vaataksid läbi mikroskoobi.

*35mm süsteemis

Koge möödunut uuesti

Jäädvusta imelised kogemused 4K ja aegluubis videole koos asukohaandmetega ja jaga neid hõlpsalt teistega.
Edasta sellised väljaensori andmed nagu kompass, manomeeter ja temperatuur, ning kaamerasse jäädvustatud pildid nutitelefoni, kasutades TG-5 kaamera integreeritud Wi-Fi ja Ol.Share võimekust. Seejärel ühenda need, et tasuta Olympus Image Track (OI.Track) rakenduses jälgimisandmete kuvaga videoklippe luua.

Veel asju sinu Tough-le!

TG-5 kaamera üüratu lisatarvikute valik võimaldab tegevuse jäädvustamisele väga loominguliselt läheneda. *Alates kandekottidest kuni LED juhtvalduse ja välklampideni, kalasilm- ja telekonverteritest allveekorpusteni. Vabasta oma loomingulisus ja jäädvusta oma hämmastavad kogemused parimal viisil.

Teid võib huvitada ka see
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OLYMPUS edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest