Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

TG‑6

Töökindel. Ilma kompromissideta.
 • Erakordne pildi- ja videokvaliteet
 • Muudetavad allveerežiimid
 • Ülimalt töökindel

Avasta maailma

koos uue Tough kaameraga!

Võta kaamera TG-6 ja mine seiklusi otsima. See kaamera on ideaalne partner iga teekonnal ette juhtuva muljetavaldava hetke jäädvustamiseks, olenemata pildistustingimustest. Kogemuse suurendamiseks on saadaval lai valik Tough lisatarvikuid, millega oled valmis isegi kõige nõudlikemateks tingimusteks.

TG-6 on veekindel kuni 15m, põrutuskindel kuni 2,1m kõrguselt kukkumiseni, tolmukindel, külmakindel kuni -10°C, muljumiskindel ning sellel on udususte vastane kattekiht, mis muudab kaamera ka seikluskindlaks.

Tee igast hetkest täiuslik jäädvustus

Kõige metsikumate seikluste käigus ei tea iial, mis ees ootab. Kõrge resolutsiooniga F2 objektiivi, TruePic VIII protsessori ja 12 Megapikselise pildisensori kombinatsioon annab vabaduse jäädvustada kvaliteetpilte igasugustes tingimustes. Ka hämarates oludes tulevad pildid alati kirkad ja kaunid.

Ära maga õiget hetke maha

Pro Capture alustab pildistamist ja puhverdamist kiirusel 10 kaadrit sekundis siis kui päästik pooleldi alla vajutatakse. Kohe kui päästik täiesti alla vajutatakse, algab lakkamatu jäädvustamine. Selliselt saavad jäädvustatud ka sellised võtted, mille tegemine oli eelnevalt võimatu.

Täiuslik tasakaal

TG-6 suudab jäädvustada isegi sellised keerukad valgustingimused, kus tumedate ja heledate punktide vahelised erinevused on ülisuured: HDR-režiim kombineerib neli erineva säritusega võtet üheks pildiks kokku, muutes seda vastavalt vajadusele, kas tumedamaks või heledamaks. See annab täieliku vabaduse taasluua nii heledad kui tumedad sektsioonid, leides seejuures täiusliku kontrastsuse ja tasakaalustades musti ning valgeid.

 • Kõrge pildikvaliteet

 • PRO CAPTURE

 • HDR

Alusta oma teekonda

Saavuta võtte üle suurem kontroll: Ol. Share rakendusega saad oma nutitelefoni paindliku kaugjuhtimispuldina kasutada ja integreeritud Wi-Fi võimaldab sul lisaks oma kogemusi koheselt jagada.

Väljasensorite süsteem

Tänu integreeritud väljasensorite süsteemile, mis automaatselt sinu liikumisi jälgivad, tead alati, kus sinu pildid on jäädvustatud. Kogu oma mälestuste tarbeks rohkem informatsiooni: Ol.Track rakendus ühendab sinu fotode ja videotega GPSi, kompassi, manomeetri ning temperatuuri andmed.

Sinu mälestused pole eales kirkamad olnud

Lase oma kogemustel ellu ärgata, jäädvustades iga detaili täpselt õigel hetkel. 4K videoga saad oma lemmikhetkedest kaunid jäädvustused salvestada ja luua Full HD formaadis 120fps videod.

Sukeldu TG-6 kaameraga allveemaailma

Uuri välja, mis toimub pinna all. Veekindlalt tihendatud TG-6 on disainitud ja ehitatud kasutamiseks kuni 15m sügavusel vee all ilma täiendava varustuseta.

Mine sügavamale

Soovid minna kaugemale? TG-6 kaamera allveekorpus PT-059 pakub veelgi põnevamaid allveekogemusi kuni 45 meetri sügavusel vee all. Kuid see ei ole veel kõik: hiiglasliku lisavarustuse valikuga saad oma kaamera võimalusi laiendada veel rohkem.

Jäädvusta põnevad veealused maailmad

Kui kasutad ühte kolmest veealusest valgebalansirežiimist, saad tulemuseks elutruud pildid, olenemata vee sügavusest. Kasuta „Madal“ režiimi (kuni 3m sügavuseni), et parandada punaseid toone, „Keskmine sügavus“ 3 kuni 15m veesügavuse juures; ja „Sügav“ valikut, et parandada siniseid toone sügavamal kui 15m.

Veealune mikroskoobi režiim

Sukeldu ja mine lähemale kui eales varem: veealune mikroskoobi režiim võimaldab teha lähivõtteid kõigest kuni 1cm kaugusel objektiivist, et saaksid jäädvustada ka kõige väiksemad detailid.

Veealune HDR

Veealune HDR tasakaalustab täiuslikult nii heledad kui tumedad sektsioonid, vältides liiga suuri musta ja valge vahelisi erinevusi. Tulemuseks on muljetavaldavad allveevõtted, millel on suur dünaamiline ulatus.

 • VEEALUNE VALGEBALANSS

 • MIKROSKOOBI REŽIIM

 • VEEALUNE HDR

Too nähavale ka kõige õhkõrnem ilu

Vaata silmaga nähtavast kaugemale! Mikroskoobi režiim võimaldab kaameral jäädvustada kuni 1cm lähedusel olevaid subjekte. Naudi kuni 44,4x ekraanisuurendust kombineerituna paindliku suumimishoovaga. Koos LG-1 juhtvalguse ja FD-1 välguhajutiga on TG-6 kaameral makropildistamiseks veelgi rohkem potentsiaali.

Keskendu olulisele

TG-6 annab sulle vabaduse keskenduda sellele, mida olukord vajab. Fookuse virnastamise ja fookuse kahveldamise valikute näol on kaamera varustatud kahe võimsa režiimiga, mis võimaldavad kogu võtte fookusesse võtta või luua hiljem laiem fookusulatus.

Anna oma teekonnale viimane lihv

Kas oled kunagi soovinud hetkeks aja maha võtta, et oma kogetut meenutada? Sinu RAW-formaadis pilte saab Olympus Workspace tarkvaraga redigeerida ja nendest füüsilised koopiad välja trükkida – nii muudad kogemuse täielikuks ja igavesti nauditavaks.

Kaks värvitooni

Oma isikupära rõhutamiseks saad valida TG-6 kaamera punase ja musta versiooni vahel.

Optimaalne hoie

TG-6 kaameral on käepide, mis tagab optimaalse hoide isegi maal matkates.

Lisatarvikute lukustusnupp

Lisatarvikute lukustusnupp aitab vältida kaamerale kinnitatud lisatarvikute, näiteks kalasilmkonverteri, telekonverteri, juhtvalguse või välguhajuti ära kukkumist. Nii saad muretult kaamerat kanda koos sellele kinnitatud lisatarvikutega.

Kontrollnupp/suumihoob

TG-6 suumihoova ehitus võimaldab kasutada kaamerat ka siis kui järskudel nõlvadel suusatad ja kindaid kannad. Lisaks, kontrollnupp muudab lihtsaks selliste võtteseadistuste määramise nagu näiteks särikompnsatsioon.

Ruudustikuga kuva stabiilseks kadreerimiseks

TG-6 kaameral on ruudustikuga kuva, et aidata saavutada optimaalne jaotussuhe. Saad valida standardruudustiku või kuldlõike.

Mitmesugused särirežiimid ja kohandatavad sätted

Lisaks tuttavale avaprioriteedile ja programmrežiimile, on valikukettal ka videorežiim, mis pakub kiiret ligipääsu mitmesugustele video jäädvustamise stiilidele.

Muuda oma seiklus veel põnevamaks
 • test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
  test-and-wow

  Vaata lähemalt

  Tutvu meie kaameratega ja leia kohalik edasimüüja.

  Loe lisa
   
   
 • storelocator

  Müügipunktid

  Eelistad personaalset teenindust? Leia kiiresti omale lähim OM Digital Solutions edasimüüja, ükskõik millisest maailma nurgast.

  Otsi müüjat
   
   
 • cart

  Osta e-poest

  Naudi lihtsat ja mugavat ostlemisviisi, mis on saadaval 24/7 – osta uus OLYMPUS toode meie veebipoest juba täna.

  Osta e-poest