Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • Eesti

  Riikide leheküljed

CBG‑12, Olympus, Süsteemikaamerad, PEN & OM-D Accessories
CBG‑12, Olympus, Süsteemikaamerad, PEN & OM-D Accessories
CBG‑12, Olympus, Süsteemikaamerad, PEN & OM-D Accessories
CBG‑12, Olympus, Süsteemikaamerad, PEN & OM-D Accessories
CBG‑12, Olympus, Süsteemikaamerad, PEN & OM-D Accessories
CBG‑12, Olympus, Süsteemikaamerad, PEN & OM-D Accessories
CBG‑12, Olympus, Süsteemikaamerad, PEN & OM-D Accessories

CBG‑12 SELJAKOTT KAAMERALE

Professionaalne ja täielikult kohandatav
 • Suurepärane mälumaht
 • Täielik kaitse
 • Vastavalt vajadusele kohandatav

CBG‑12 Seljakott kaamerale

Kas soovid ette võtta fotoreisi või vajad lihtsalt kotti, milles varustus oleks kaitstud aga endiselt kiirelt kättesaadav? Sellisel juhul ei vaja sa muud, kui Olympus kaamera seljakotti CBG‑12! Sellel on OM‑D seeriast tuttav tugev konstruktsioon ja kvaliteetmaterjalid.
Seljakoti disainile on pööratud erilist tähelepanu ning tulemuseks on minimaalne koormus kehale ka pikaajalisel kasutamisel. Korraliku pehmendusega õla‑ ja vöörihmad on reguleeritavad vastavalt sinu suurusele ning rinnarihm takistab koti paigalt nihkumist, tagades sedasi mugava kasutuskogemuse. Vöörihmal on ka nutitelefonile mõeldud võrktasku. Olympus CBG‑12 on funktsionaalne kaamera seljakott, milles on piisavalt ruumi kogu fotovarustusele ja mille lahtrid on täielikult kohandatavad.
Kotil on palju lukkudega taskuid ja rihmad kogu varustuse kinnitamiseks. Siia mahub lihtsalt kaks E‑M1 Mark II kaamerat koos HLD‑9 akutaldade ja M.Zuiko Digital ED 12‑40mm F2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 40‑150mm F2.8 PRO, M.Zuiko Digital ED 7‑14mm F2.8 PRO objektiividega, mis on kõik vooderdatud siselahtrites täielikult kaitstud.
Küljele avanev tasku tagab kaamerale kiire juurdepääsu ka ilma kotti seljast võtmata ‒ sedasi ei jää sa kunagi pildi tegemisega hiljaks! Kotil on kolm rihma, mille abil saad kinnitada ükskõik millises suuruses statiivi. Kaks välistaskut mahutavad ülejäänud lisavarustuse, näiteks veepudeli, vihmavarju või väikese veekindla binokli. Kui soovid kaasa võtta tahvelarvuti, on kotis selle jaoks kuni A4 suuruses tasku.
Täiendavaks kaitseks on kaamerakotil ka kaks vihmakaitset. Presentalus hoiab koti puhtana kui see õues maha pannakse ja täiendav vihmakate hoiab varustuse vihma korral kuivana! Vöörihmale saab ruumi lisamiseks kinnitada ka lisataskuid. Täiendavalt saadaval olevad vutlarid CS‑42SF, CS‑44SF või CBG‑10 sobivad koti kujundusega ja on kinnitatavad ka CBG‑12 külge. Lisaks on koti esiküljele embleemiks pandud Olympus kaameratel kasutatav ehtne Micro Four Thirds objektiivi kinnitus.

Omadused

 • Suurepärane mälumaht katab kõik professionaalse pildistamise vajadused
 • Sinu hinnaline varustus on täielikult kaitstud
 • Täielikult kohandatav vastavalt sinu vajadustele
 • Lennukisse lubatud suurus
 • Disaini embleemina on kasutatud Olympuse OM-D roostevaba kinnitust

Ühilduv

 • E‑M1 Mark III, Olympus, Süsteemikaamerad ; Micro Four Thirds Kaamerad, OM-D

  E‑M1 Mark III

 • E‑M10 Mark IV, Olympus, Süsteemikaamerad ; Micro Four Thirds Kaamerad, OM-D

  E‑M10 Mark IV

 • E‑M1X, Olympus, Süsteemikaamerad ; Micro Four Thirds Kaamerad, OM-D

  E‑M1X

Teid võib huvitada ka see