Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Eesti

    Riikide leheküljed

Allveekorpused (vahetatav pordisüsteem), Olympus, Süsteemikaamerad, PEN & OM-D Accessories

ALLVEEKORPUSED (VAHETATAV PORDISÜSTEEM)

Vii oma kaamera vee alla
  • Veekindel kuni 45/60m (olenevalt mudelist)
  • Täielik kontroll kõigi fotofunktsioonide üle
  • Vastupidav kõrgkvaliteetne ehitus

Allveekorpused (vahetatav pordisüsteem)

Need allveekorpused on loodud spetsiaalselt OLYMPUSe parimate mudelite tarbeks ning on tõelised ehituslikud meistriteosed. Tänu vastupidavale polükarbonaadist ehitusele on korpuse kaal minimaalne, kuid see annab siiski täieliku vabaduse kõigi kaamera funktsioonide juhtimiseks. Võid kindel olla, et kaamera on kaitstud nii vee eest kui ka maapealsete müksude ja vigastuste eest
Nendel allveekorpustel on vahetatav objektiiviportide süsteem (müügil eraldi), mida professionaalsed fotograafid sageli vajavad. See võimaldab kasutada mitmeid Micro Four Thirds objektiive alates M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 MACRO objektiivist, millega saab vee all hämmastavaid makrovõtteid jäädvustada, ja super‑lainurgaga suumobjektiivist M.ZUIKO DIGITAL ED 7‑14mm 1:2.8 PRO, kuni M.ZUIKO DIGITAL ED 8 mm 1:1.8 Fisheye PRO objektiivini, millel on erakordsed optilised omadused unikaasete fotode jäädvustamiseks. Kasutades fiiberoptilist kaablit koos kaamerasse integreeritud välklambiga ja spetsiaalse allvee välklambiga FL‑3 (müügil eraldi), saab kasutada kõiki selliseid OLYMPUS RC välgusüsteemi eeliseid nagu mitmete välkude juhtimine kaamerast, lühemad laadimisajad ja kauem kestev kaameratoide.

Filtreeri tulemusi

Valitavad režiimid

Muud lisatarvikud