Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Linn ja reisimine

See mitmekülgne portfoolio, mis sisaldab nii paljudes erinevates tingimustes ja seadistuste juures tehtud pilte, on saavutatud vaid ühe kaamera, OM-D E-M1X ja kahe objektiivi, M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO ja M.Zuiko Digital ED 7-14mm F2.8 PRO abil, mis kõik mahuvad hõlpsalt ühte väiksesse kotti. Olympus kaamerate ökosüsteem on muutunud just nii mobiilseks ja pandlikuks.

Objektiivide diskreetne olemus ja väikesed kered võimaldavad teha kiireid tänavavõtteid ilma veidrate hetkede ja pilkudeta. Hämmastav pildistabilisaator muudab selle veel lihtsamaks – statiive või üksjalgu ei ole vaja. Pritsmekindlad kered ja objektiivid võimaldavad fotograafil pildistamist jätkata igasuguse ilmaga. Eriti kasulik omadus kui su aeg on piiratud.

Esimesel päeval jalutasin koos oma sõbra, näitleja Vasia Badiou-ga peamiste turistikohtade ja linna peidetud alleede ümbruses, saatjaks kaunis päikesevalgus.

Seevastu teine päev oli nagu ennustatudki, vihmane ja pime. Hommikul peitusime siseruumidesse, kuid ilm ei paranenud. Niisiis otsustasime ikkagi välja minna ja just siin tulid uue kaamera pildistabiliseerimise omadused esile. OM-D E-M1 X suudab jäädvustada kõige hämmastavamaid pilte, värisedes, paduvihmas ja jääkülmas, isegi sünges valguses.

Kui päike loojub, muutub kõik siniseks. Kogeme muinasjutulist „sinist Prahat“. Ja seejärel on kõikjal meie ümber pimedus, kuid ikkagi pole statiivi või üksjalga vaja. Süsteemi võimas pildistabilisaator võimaldab käest ideaalseid 1 või suisa 5 sekundilisi võtteid teha ja nende säriaegade juures 50 megapikseliga! See oli selle süsteemi võimsuse, mobiilsuse ja pandlikkuse tõeline tunnistus.

Autor ja fotograaf: George Marinakis

Kõik pildid on jäädvustatud järgneva varustusega