Näib, et kasutate käesoleva veebilehe sirvimiseks Internet Explorer 6. See veebilehitseja on nüüdseks vananenud.
Turvalisema ja usaldusväärsema sirvimise tagamiseks on teil soovitatav oma veebilehitseja ühele järgnevale versioonile uuendada:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

  • Eesti

    Riikide leheküljed

Sotsiaalmeedia ja elustiil

Kaks korda aastas näidatakse Suures Õunas uusi moetrende ja sel korral jäädvustan need oma Olympus PEN E-PL9 kaameraga.
Olen töötanud oma PEN kaameraga nüüdseks peaaegu kaks aastat ja ma võin seda täie kindlusega soovitada. Olympus on saatnud mind mitmel imelisel reisil, kus sain õppida, kogeda ja jäädvustada erilisi hetki. Seda kaamerat on lihtne käsitseda ja ringi liikudes on see ideaalseks pildistusvahendiks. Lisaks on see väike ja kerge ning annab kõkidele minu riietustele selle ülimalt stiilse puudutuse.
Tule ja jälgi minu New Yorgis veedetud päevi. Saa ülevaade sellest, mida moenädal minu jaoks tähendab ja kuidas on minu päevad planeeritud, sest moenädal ei ole üksnes lõbu, see on omamoodi moekas raske töö.

Pühapäev:
NYFW siit ma tulen! Tavaliselt keskendub esimene päev mitmete disainerite juurest rõivakomplektide kokku kogumisele või šõule eelnevatele proovidele. Ent seekord plaanid muutusid! Lisaks šõudele ja sündmustele oli meie peamiseks eesmärgiks uute kataloogide ja loomingulise sisu loomine brändi partnerluste tarbeks. Mis tähendab kell 5 hommikul ärkasmist ja kuni keskkööni võimekas ning loominguline olemist.

Esmaspäev:
Pool sellest mängust on ettevalmistus – olin juba enne New Yorki minekut koos oma agendiga loonud efektiivse töövoo tarbeks ajagraafiku. Minu kogemus eelnevatest aastatest on mulle õpetanud, et pildistamiste jaoks on alati liiga vähe aega. Ja kuna me kõik teame, et sisu on kuningas, varusin sisuloomeks täiendavat aega.
Kuid enne kataloogide pildistamist ootab päeva esimene kohtumine. Olen Spring stuudios vaatamas trendiloojast disaineri esimest esitlust; asukoht on fenomenaalne ja selle atmosfäär täiendab kollektsiooni ja õhustikku.

Teisipäev:
Üks minu tipphetki on Diesel’i sündmus. See bränd esitleb alati erilisi disaine ja sündmusel endal on unikaalne õhkkond, mis mulle väga meeldib. Kuid õigeaegselt sinna jõudmine ei ole nii lihtne. Põhimõtteliselt ei ole võimalik New Yorki ilma liiklusummikuteta ette kujutada! Isegi kui see on närvesööv, armasan ma vilgast dünaamikat ja kiiret elutempot, eriti NYFW ajal. Pärast kogu päeva kestvaid sündmusi, pildistamisi ja liiklust, jäin kell 11 õhtul magama.
Kolmapäev:
Tänane motto – viimasel päeval eriti energiline olla! Kaks kohtumist hommikul, üks moešõu lõunal ja peale seda aeg olla produktiivne. New Yorgi tänavatel loominguline olemine paneb mind kastist väljapoole mõtlema ja eriti meeldib mulle oma Olympus PEN kaameraga loominguline olla.Neljapäev:
On aeg koju minna! Istume veel viimast korda ühes minu lemmikkohvikus, sirvides loodud materjali ja viimaseid päevi. On selge, et armastame seda linnna ja see muudab meid eriti loominguliseks, isegi kui sellega kaasneb palju positiivset stressi. NYFW koos minu Olympus PEN kaameraga oli taaskord imekaunis seiklus!
Kuid miks on Olympus PEN moenädalal täiuslikuks kaaslaseks?
Selgitan täpselt miks:
- Lihtne kasutada isegi algajatel
- Žilett-teravad pildid
- Integreeritud Wi-Fi ja Bluetooth, pildid edastatakse otsekohe läbi rakenduse sinu telefoni ja neid saab hõlpsalt jagada
- Kallutatav ekraan ja puutetundlik kuva
- Kuusteist erinevat kunstifiltrit
- Integreeritud, välja volditav välklamp


Lisaks kõrgkvaliteetsetele piltidele on saadaval ka lai valik lisatarvikuid, mis muudavad selle universaali veelgi praktilisemaks ja piisavalt stiilseks selliste sündmuste jaoks nagu NYFW. Olympusel on midagi iga ürituse jaoks, alates kaamera kaitsmiseks mõeldud polsterdusega märsskotist kuni elegantsete õlakottide, mitut värvi rihmade ja õhtustele sündmustele sobivate peokottideni.
Olympus PEN E-PL9 kaameral on lisaks unikaalsele välimusele ka veenvad oskused. Polegi midagi muud öelda kui – ma olen selle tõeliselt suur fänn.

Autor ja fotograaf: Karin Teigl

Kõik pildid on jäädvustatud järgneva varustusega